У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Романків Люся Михайлівна

Загальний рейтинг 6
Позитивних відгуків 19(59%)
Негативних відгуків 13(41%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Пелагея
Негативний відгук
Шкуродерка ще та . Здавала у не до лікаря 4 рази аналізи, постійно були негативні, вона навіть незнає якими ліками лікувати, завжди виписувала одне і те саме, і завжди свічки , які вже просто не реагують на інфекцію , так як просто привикли . Все робить з якоюсь такою силою , раз два бігом все. Ще й оголошує скільки кому треба заплатити (тобто за аналіз ) , в державній лікарні там де все має бути Безкоштовно. НЕ РЕКОМЕНДУЮ УЖАС ЛІКАРЯ РОМАНКІВ Л.М.👎
чт, 19 травня 2022 р., 09:22
Автор: Соломія
Позитивний відгук
Люся Михайлівна, дякую вам за лікування!!! Дякую вам.
нд, 16 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Роксолана
Позитивний відгук
Люся Михайлівна просто чудова !!! Звернулася до неї через рекомендації родичкт. Так вона дуже зайнята та має багато пацієнтів, та вона професіонал з багаторічним досвідом!!! Я вдячна долі, що звернулася до Люсі Михайлівни.
нд, 29 грудня 2019 р., 00:00
Автор: Аліна
Негативний відгук
Ніколи не писала такого роду відгуків але можу просто промовчати. ХАБАРНИЦЯ ЯКА ВИМАГАЄ КОШТИ І ДО НЕЇ ЩЕ Й НАПРАВЛЯЮТЬ ІНШІ ЛІКАРІ ЩОБ ВОНА ВИПИСАЛА ФАЛЬШИВЕ ЛІКАРНЯНЕ!!!! І ЗА ПРИСТОЙНУ ЦІНУ !!! Не слухає хто ти що ти, що тебе турбує.... Ще й хамство і сарказм у відповідь. Я місяць як виписалася з лікарні а моя виписка не готова ... От нема мені чого більше робити як кожен день оббивати пороги за якусь виписку ... Мої аналізи ніхто навіть не дивився... Я ще й почитала відгуки і зрозуміла що не одна така не задоволена!!! ЦЕ НЕ ЛІКАР А АФЕРИСТКА!!! НЕ ЙДІТЬ ДО НЕЇ ЛЮДИ ДОБРІ!!!
пн, 9 грудня 2019 р., 00:00
Автор: Леся
Позитивний відгук
Люся Михайлівна чудова людина і професіонал своєї справи. Хочу подякувати за її людяність та професіоналізм. Дякую.
вт, 28 травня 2019 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Люся Михайлівна мій гінеколог вже більше 5 років. Оперувала мене і зберігала вагітність. Маю дитинку, чекаю другу. Лікар завжди мене консультує. Привітна жіночка і саме головне гарний фахівець. Рекомендую її і дякую за все.
ср, 6 березня 2019 р., 00:00
Автор: Марта
Негативний відгук
Це не лікар!!! Бережіться того монстра! Вона своїми очками тільки й то робить, що "дививться" коли їй в кишеньку покладуть! Дуже не уважна, не компетентна, завжди губить аналізи і забуває написати лікування і картці пацієнта! Люди, це не лікар! Бережіться і не попадайте в руки таких тварюк. Здирництво і перекладання своїх обов'язків на інтерна! Жах!!!!!
вт, 29 січня 2019 р., 00:00
Автор: Nadi
Негативний відгук
Не раджу, страшна людина! То не лікар, і немає права вона так називатись! Діагностувала ерозію і наполягала на терміновій операції, а оперувати було нічого! Жоден з трьох інших лікарів після неї ніякої ерозії не виявив! Здирниця от і все!
вт, 15 січня 2019 р., 00:00
Автор: Марта
Позитивний відгук
Робила лапараскопію у грудні, лікар Люся Михайлівна Романків. Дуже задоволена результатом, а також хочу відмітити професвоналізм лікаря, якби вчасно не провели лікування результати були би плачевні. Лікар пернконала мене що діяти треба якомога швидше, за що їй тепер дуже вдячна. Як людина вона мені теж дуже підійшла, приємна, уважна, на звязку з пацієнтами постійно. Побільше би таких лікарів.
пт, 11 січня 2019 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Люся Михайлівна, дякую Вам за збережену вагітність! Рада що познайомилась з Вами, Ви справжній професіонал!
вт, 11 грудня 2018 р., 00:00