Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Романків Люся Михайлівна

Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 19(61%)
Негативних відгуків 12(39%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Соломія
Позитивний відгук
Люся Михайлівна, дякую вам за лікування!!! Дякую вам.
Роксолана
Позитивний відгук
Люся Михайлівна просто чудова !!! Звернулася до неї через рекомендації родичкт. Так вона дуже зайнята та має багато пацієнтів, та вона професіонал з багаторічним досвідом!!! Я вдячна долі, що звернулася до Люсі Михайлівни.
Аліна
Негативний відгук
Ніколи не писала такого роду відгуків але можу просто промовчати. ХАБАРНИЦЯ ЯКА ВИМАГАЄ КОШТИ І ДО НЕЇ ЩЕ Й НАПРАВЛЯЮТЬ ІНШІ ЛІКАРІ ЩОБ ВОНА ВИПИСАЛА ФАЛЬШИВЕ ЛІКАРНЯНЕ!!!! І ЗА ПРИСТОЙНУ ЦІНУ !!! Не слухає хто ти що ти, що тебе турбує.... Ще й хамство і сарказм у відповідь. Я місяць як виписалася з лікарні а моя виписка не готова ... От нема мені чого більше робити як кожен день оббивати пороги за якусь виписку ... Мої аналізи ніхто навіть не дивився... Я ще й почитала відгуки і зрозуміла що не одна така не задоволена!!! ЦЕ НЕ ЛІКАР А АФЕРИСТКА!!! НЕ ЙДІТЬ ДО НЕЇ ЛЮДИ ДОБРІ!!!
Леся
Позитивний відгук
Люся Михайлівна чудова людина і професіонал своєї справи. Хочу подякувати за її людяність та професіоналізм. Дякую.
Оля
Позитивний відгук
Люся Михайлівна мій гінеколог вже більше 5 років. Оперувала мене і зберігала вагітність. Маю дитинку, чекаю другу. Лікар завжди мене консультує. Привітна жіночка і саме головне гарний фахівець. Рекомендую її і дякую за все.
Марта
Негативний відгук
Це не лікар!!! Бережіться того монстра! Вона своїми очками тільки й то робить, що "дививться" коли їй в кишеньку покладуть! Дуже не уважна, не компетентна, завжди губить аналізи і забуває написати лікування і картці пацієнта! Люди, це не лікар! Бережіться і не попадайте в руки таких тварюк. Здирництво і перекладання своїх обов'язків на інтерна! Жах!!!!!
Nadi
Негативний відгук
Не раджу, страшна людина! То не лікар, і немає права вона так називатись! Діагностувала ерозію і наполягала на терміновій операції, а оперувати було нічого! Жоден з трьох інших лікарів після неї ніякої ерозії не виявив! Здирниця от і все!
Марта
Позитивний відгук
Робила лапараскопію у грудні, лікар Люся Михайлівна Романків. Дуже задоволена результатом, а також хочу відмітити професвоналізм лікаря, якби вчасно не провели лікування результати були би плачевні. Лікар пернконала мене що діяти треба якомога швидше, за що їй тепер дуже вдячна. Як людина вона мені теж дуже підійшла, приємна, уважна, на звязку з пацієнтами постійно. Побільше би таких лікарів.
Христина
Позитивний відгук
Люся Михайлівна, дякую Вам за збережену вагітність! Рада що познайомилась з Вами, Ви справжній професіонал!
Вероніка
Позитивний відгук
Хороший і уважний лікар, на зв"язку 24 години на добу, раз прийшлось вночі дзвонити бо почалась кровотеча до години була вже в лікарні, хоча це був не її робочий час і був черговий лікар на зміні. Результатом лікування задоволена і як людина вона мені дуже підійшла.