Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Прокопів Ігор Володимирович

Загальний рейтинг 37
Позитивних відгуків 40(75%)
Негативних відгуків 3(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Тетяна
Позитивний відгук
Ігор Володимирович лікар від Бога. Він серйозний мужчина, але свою справу знає. Він та інші лікарі зміни старались зробити як найкраще для мене і всьому прислухались. Таз в мене першої степені вузькосьті, але хотіла спробувати народити сама, до останього всі чекали, а як діло дійшло до потуг то дитина просто не виходила через свої розміри 3700 і 55см це вже був 41 тиждень та зелені води... Була проти щипців, вакума, надавлювань на живіт і тд. вони мене послухали і навіть ніхто і не натякав на це, а просто спокійно відвезли на кр. Після приходив кожний день і перевіряв шов і тд. Плюс якщо хтось думає про епідуралку то Лехновський вам в поміч. А якщо наступний раз буду народжувати то думаю пійду до Ігора Володимировича.
Андріана
Позитивний відгук
Лікар своєї справи, дуже задоволена. Якщо за 2 дитинкою, лише до нього.
Тетяна
Позитивний відгук
Лікар професіонал своєї справи! Виглядає строгий, але це лише напевно із за свого віку. Навідувався кожного дня, на телефонні дзвінки відповідав завжди. Раджу цього лікаря.
Мамусік
Позитивний відгук
Зовсім не згідна з попередніми негативними відгуками! Ігор Володимирович лікар від Бога! так він строгий, так може десь трошки повисити голос, але це взагалі не впливає на його професіалізм! Приймав роди разом зі своїм сином, роди були досить складні, але все закінчилося добре. був від початку і до самого кінця! після пологів заходив в палату кожного ранку, і син його заходив також десь ближче до вечора! для мене він найкращий лікар! на наступний раз лише до нього! рекомендую всім!
Ірина
Негативний відгук
Хамовитий, після 41 тижня постійно лякав і тиснув зі стимуляцією хоч все було добре і дитина маленька без ознак переносу народилась... Спілкуватись і роз'ясняти не вміє... Весь час хамив чоловікові на його запитання і казав "відчитуватись не буду". Не приїхав на пологи, а віддав синові мене.
Володимир
Негативний відгук
Ужасна людина, безвідповідальна, мою дружину з дитиною ледве врятували, через його безвідповідальність, на що він потім, сказав, радуйся що всьо добре закінчилось, я не знав що у вас такий випадок. Серпень 2018
Наталка
Нейтральний відгук
Дівчатка, дуже прошу тел. Ігоря Володимировича! Мій вайбер 0674197603 або на пошту golubka-n@ukr.net
Уляна
Нейтральний відгук
Напишіть будь- ласка номер телефону лікаря Прокопів Ігор Володимирович на вайбер 0976696597
Христина
Нейтральний відгук
Дівчата можна номер телефону Ігора Володимировича. Можна на вайбер 0973315089 або електронку xrustik84@ukr.net. Наперед дякую!
Юлія
Нейтральний відгук
Доброго дня! А Прокопів Ігор Володимирович вже приймає на Батальній? чула, що роддом запрацював 22.06.2018. Напишіть будь ласка його номер. Мій номер: 0935319097 та ел.пошта: yuliya.kuzhyk@gmail.com Дуже дякую!