Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Прокопів Ігор Володимирович

Загальний рейтинг 37
Позитивних відгуків 40(74%)
Негативних відгуків 3(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Світлана
Нейтральний відгук
По рекомендаціям сестри та подружки звернулась до лікаря Прокопіва з приводу родів, двійнята 2008р. Перша зустріч пройшла добре, домовились що ляжу на підтримку перед родами, але... мої дітки захотіли швидше народитись, і в ночі на 34 тижні відійшли води. Приїхала в лікарню, сказала що домовлено з лікарем Прокопів І.В., йому зателефонували, але він сказав що не може приїхати на роди. Я була в шоці і не готова до того щоб родити в чергового лікаря + це була багатоплідна вагітність. Роди були природні. Дякувати Богу все пройшло добре, завдяки чудовій акушерці на ім'я Надя. Черговий лікар просто один раз підійшов, коли родилась друга дитинка. Зранку лікар Прокопів прийшов до мене і попросив вибачення. Це мій досвід. І як потім дізналася, це його фішка не приїжати на роди.
ср, 28 грудня 2022 р., 08:47
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Ігор Володимирович лікар від Бога. Він серйозний мужчина, але свою справу знає. Він та інші лікарі зміни старались зробити як найкраще для мене і всьому прислухались. Таз в мене першої степені вузькосьті, але хотіла спробувати народити сама, до останього всі чекали, а як діло дійшло до потуг то дитина просто не виходила через свої розміри 3700 і 55см це вже був 41 тиждень та зелені води... Була проти щипців, вакума, надавлювань на живіт і тд. вони мене послухали і навіть ніхто і не натякав на це, а просто спокійно відвезли на кр. Після приходив кожний день і перевіряв шов і тд. Плюс якщо хтось думає про епідуралку то Лехновський вам в поміч. А якщо наступний раз буду народжувати то думаю пійду до Ігора Володимировича.
чт, 24 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Андріана
Позитивний відгук
Лікар своєї справи, дуже задоволена. Якщо за 2 дитинкою, лише до нього.
сб, 25 липня 2020 р., 00:00
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Лікар професіонал своєї справи! Виглядає строгий, але це лише напевно із за свого віку. Навідувався кожного дня, на телефонні дзвінки відповідав завжди. Раджу цього лікаря.
чт, 12 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Мамусік
Позитивний відгук
Зовсім не згідна з попередніми негативними відгуками! Ігор Володимирович лікар від Бога! так він строгий, так може десь трошки повисити голос, але це взагалі не впливає на його професіалізм! Приймав роди разом зі своїм сином, роди були досить складні, але все закінчилося добре. був від початку і до самого кінця! після пологів заходив в палату кожного ранку, і син його заходив також десь ближче до вечора! для мене він найкращий лікар! на наступний раз лише до нього! рекомендую всім!
ср, 14 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Хамовитий, після 41 тижня постійно лякав і тиснув зі стимуляцією хоч все було добре і дитина маленька без ознак переносу народилась... Спілкуватись і роз'ясняти не вміє... Весь час хамив чоловікові на його запитання і казав "відчитуватись не буду". Не приїхав на пологи, а віддав синові мене.
сб, 12 січня 2019 р., 00:00
Автор: Володимир
Негативний відгук
Ужасна людина, безвідповідальна, мою дружину з дитиною ледве врятували, через його безвідповідальність, на що він потім, сказав, радуйся що всьо добре закінчилось, я не знав що у вас такий випадок. Серпень 2018
вт, 11 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Наталка
Нейтральний відгук
Дівчатка, дуже прошу тел. Ігоря Володимировича! Мій вайбер 0674197603 або на пошту golubka-n@ukr.net
вт, 21 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Уляна
Нейтральний відгук
Напишіть будь- ласка номер телефону лікаря Прокопів Ігор Володимирович на вайбер 0976696597
сб, 4 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Христина
Нейтральний відгук
Дівчата можна номер телефону Ігора Володимировича. Можна на вайбер 0973315089 або електронку xrustik84@ukr.net. Наперед дякую!
вт, 10 липня 2018 р., 00:00