Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Петришак Володимир Михайлович

Загальний рейтинг 14
Позитивних відгуків 15(88%)
Негативних відгуків 1(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина
Позитивний відгук
Лікарем дуже задоволена, народжувала в нього у 2018 році, все пройшло супер. Щиро Вам вдячна!!!
Юлія
Позитивний відгук
Задоволена на всі 100 цим лікарем. Під час пологів спокійна та уважна, професійна людина. Дуже відповідальний.
Максим
Позитивний відгук
Мабуть відгук від батька трохи не чіткий буде на думку жінок, але були партнерські пологи і в основному я був при тямі і все бачив, Петришак дуже професійни і виважений, він не просто флегматик, а саме дуже виважений і дуже чітко розуміє все, що відбувається і приймає чіткі рішення, особисто мені було дуже комофртно так як я бачив по ньому що він знає що робить і чому робить, а в разі екстриної ситуації в нього залишится холодний розум, не сюсюкається не є постійно біля вагітної, не каже в лице за гроші, що даси, курує роботою акушера і санітара, видно що його поважають, дружина його неонатолог була теж вона на 4-ку мені чомусь здалась трішки не приємною, але це могло бути перше враження.
Ірина
Негативний відгук
Мало приділяє уваги жінкам в родах і після родів. Взагалі не задоволена.
Ольга
Позитивний відгук
Приїхавши у січні 2015 без попередніх домовленостей "на чергового", втішилася, що потрапила саме на зміну Володимира Михайловича, чула про нього лише позитивні відгуки. Зі свого досвіду скажу - дуже професійний і відповідальний, не метушливий. З ним у пологах почуваєшся впевненою і спокійною. Проте й справді, ті хто хоче, щоб з ними няньчилися, можуть бути не задоволені. Але не вважаю це недоліком: кожен має свій стиль поведінки і роботи з пацієнтом. Цей лікар для тих, хто хоче спокою і впевненості, що все йде правильно. На мою думку у пологах це найголовніше.
Катя
Позитивний відгук
Дуже приємний і відповідальний лікар! Знає свою роботу! Всім раджу) Наступного разу лише до нього))
Галя
Позитивний відгук
Мої роди були особливо важкими, два місяцями реанімації, що дня нагляд, дзвінки, підтримка, а на завершення всі говорили, що дитинка помре.... Один Володимир Михайлович дав надію. З його допомогою-все чудово. Лікар дійсно від Бога.
Ірина
Позитивний відгук
Дуже уважний та професійний лікар. Народжувала в п. Петришака п'яту дитину.
Віталіна
Нейтральний відгук
Не можу сказати, що поганий і що суперовий теж. Мабуть трохи байдужий. Все пройшло нормально, але більшу частину пологів присутнім не був. Потім теж тільки раз чи два заходив. Хто хоче уваги і задавати мільйон питань, то не той варіант :), але якщо потрапите думаю свою справу зробить.
Тетяна
Позитивний відгук
Лікар від Бога!!! Турботливий, уважний, добрий!!! Народжувала у нього 21.01.2015 методом кесаревого розтину. Дуже задоволена!!! Лікар як і до родів, так і після родів приділяє увагу. Другий раз буду теж родити у Володимира Михайловича. Велике Вам спасибі))))