Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Паєнок Віра Олегівна

Загальний рейтинг 3
Позитивних відгуків 4(67%)
Негативних відгуків 1(17%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ірина
Нейтральний відгук
В лікарки Паєнок народжувала першу дівчинку. Складала враження приємної та відповідальної. При пологах, разом з помічниками скрутили простирадло в канат і видавлювали мою дитину. Цей метод заборонений в багатьох країнах, так як призводить до травм і фізичних і психолгічних. Як наслідоки в дитини викривлення грудного відділу і інвалідність по зору. Найгірше, що ще багато років я думала, що мої пологи пройшли легко і навіть рекомендувала цю лікарку, аж поки вдруге не завагітніла і взнала про цей метод. Цікаво, такі лікарі розуміють, що творять?!
Олександра
Позитивний відгук
Не оцінювала наскільки чуйна чи мила, якось не до цього було коли в дитини пропадало серцебиття а мій лікар чуть не вср*ався з переляку і не знав що робити то слава Богу хоч додумався покликати Паєнок і вона все швидко зробила. Я тоді думала що вже все, в мене дівчата все життя промайнуло за ті хвилини. Потім чула що вона завжди вирулює всі складні ситуації за всіх тих хто гроші бере, сам пише за себе тут відгуки та називає себе світилом.
Вікторія
Негативний відгук
"Приємна та чуйна", на жаль, не свідчить про професіоналізм. Як професіонал - "таке"... Не вміє приймати швидких рішень. Не відповідає на телефонні дзвінки, хоча знає, що дзвінок терміновий... Дозволяє собі обговорювати своїх колег з пацієнтами, що, як на мене, є однозначно недопустимим...
Оксана
Позитивний відгук
Хороший лікар, приємна і чуйна.
Наталія Некрасова
Позитивний відгук
Позитивний.
Марія
Позитивний відгук
Приємна жінка і професіонал. Під час пологів повністю довірилась їй і все пройшло чудово.