Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Паєнок Олександр Станіславович

like
Загальний рейтинг 41
Позитивних відгуків 42(95%)
Негативних відгуків 1(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Галина Калитка
Позитивний відгук
Висловлюю неймовірну вдячність чуйній і добрій Людині, талановитому, висококваліфікованому Лікарю Олександрові Станіславовичу Паєнку! Завдяки його фаховому медичному супроводу і постійній підтримці моя вагітність аж до 39 тижня завершилися народженням здорового синочка вагою 3 200 г! Я дякую Богові, що на 16 тижні вагітності, коли в мене почалися проблеми з ниркою, ми прийшли саме до Олександра Станіславовича, який дав нам надію, що я зможу виносити й народити цю дитинку. У професійному лікуванні відчувалася мовби батьківська опіка, що в такі складні моменти життя вкрай необхідна жінці, яка носить під серцем малятко. У вересні 2023 року ми стали батьками нашого первістка, а Олександр Станіславович був першим, хто взяв його на руки!
чт, 29 лютого 2024 р., 06:31
Автор: Альона
Позитивний відгук
Хочу розповісти, як я познайомилась з найкращім лікарем від Бога. Замсіть планового понелілкового кесарского, моя доця вирішила народитись вночі у п'ятницю, протягом півгодини я вже була в операційній. Коли мене відвідав Олександр Станіславович, я була приємно здивована його турботою, він детально пояснив як пройшла операція, як ліквідував наслідки попепедніх двох спайкових процесів, яким уже десятки років і що треба робити, щоб не утворювалися спайки, які рухи, компреси, як протікають фізіологічні процеси. Мені було дуже важливо знати, і зазвичайє лікарі не розповідають нічого, а тут така увага, як до рідної. Я дуже вдячна, бажаю міцного здоров'я, бо та турбота, яку він несе жінкам, безмежна. БЛАГОДАРЮ🙏👐💝💞💗
пн, 28 листопада 2022 р., 21:27
Автор: Леся
Позитивний відгук
Дуже прекрасний лікар народжувала сина дуже важко, у друге буду народжувати донечку і тільки у нього. Дуже хороший лікарь
нд, 13 лютого 2022 р., 17:12
Автор: Марія-Мар’яна
Позитивний відгук
Хочу подякувати Паєнку Олександру Станіславовичу, народжувала 05.01.2022 це мега крутий лікар який ставиться до пацієнта як до власний дитини, це професіонал своєї справи в мене були проблеми з нирками де троє лікарів на УЗД нічого не бачили, Олександр Станіславович єдиний хто побачив проблему і пояснив чому в мене цілу вагітність були не дуже добрі аналізи, я дякую Паєнку О.С., за мого янголятка, раджу всім цього лікаря.
сб, 15 січня 2022 р., 17:19
Автор: Леся Ваньо
Позитивний відгук
Я народжувала у Олександра Станіславовича 29.06.2013 дуже вдячна йому за сина були важкі пологи, зараз вагітна у друге планую народжувати тільки у нього
чт, 1 липня 2021 р., 15:25
Автор: Марта Шишак
Позитивний відгук
Хочу лише написати, що цей лікар два рази мені допоміг, перший раз мене врятував, а другий раз допоміг мені народити здорову дівчинку, я дуже щаслива що цей лікар кисерив мене ☺ ставлення дуже хороше, навіть якщо уночі чи закордоном завжди бере трубку!!!Рекомендую Однозначно!!!Здоров'я Вам та Вашій сім'ї!!!
вт, 30 березня 2021 р., 06:38
Автор: Анжела
Позитивний відгук
Хочемо з чоловіком подякувати Олександру Станіславовичу за те що зміг зробити все щоб я доносила донечку і в майбутньому ще була мамою. Вагітність +погані аналізи+операція на кісти на терміні 13 тижнів все обійшлось ми виносили і кесерили в Жовкві. Лікар від Бога дуже приємна людина підтримає.дякуємо щераз вам дай Бог вам здоровячка,сили і всього всього. Дякую вам донечка сказала Перше слово мама!
сб, 12 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Oxa
Позитивний відгук
Якщо ви за природні - це не ваш лікар. Але якщо ситуація вимагає оперативного втручання - це ваша людина. Великий досвід різних операцій і ситуацій дозволяє йому відповідно цінувати свої послуги. Має повне право. Позитивно, що не вважає себе єдиним спецом, завжди готовий підстрахуватися і працювати з іншим професіоналом, дбає про хорошу операційну команду. Мій досвід - позитивний з точки зору породіллі і діточок (два кесарських). Рекомендую.
ср, 26 червня 2019 р., 00:00
Автор: Леся
Позитивний відгук
Хочу подякувати Олександру Станіславовичу за професійну роботу. Народжувала 12.02.2019р. в м.Жовква вдруге.Був повторний кр.Операція пройшла успішно без ускладнень.Народився здоровий хлопчик.Це вже вдруге мені допоміг Олександр Станіславович - прекрасний лікар і чудова людина! Навідував мене кожен день! Дякую Вам за моїх хлопчиків!!!
вт, 26 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Христя
Позитивний відгук
Народжувала 7.12.2018 у м.Жовка. У нас був плановий кр, дитинка мала обвиття у трьох місцях плюс два істинних вузла на пуповині) Я вдячна Богу, що обрали саме Вас і що операція пройшла успішно) Малюк здоровенький! Дякуємо Вам за нашого хлопчика)
вт, 18 грудня 2018 р., 00:00