Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Паєнок Олександр Станіславович

like
Загальний рейтинг 37
Позитивних відгуків 38(95%)
Негативних відгуків 1(3%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Леся Ваньо
Позитивний відгук
Я народжувала у Олександра Станіславовича 29.06.2013 дуже вдячна йому за сина були важкі пологи, зараз вагітна у друге планую народжувати тільки у нього
Марта Шишак
Позитивний відгук
Хочу лише написати, що цей лікар два рази мені допоміг, перший раз мене врятував, а другий раз допоміг мені народити здорову дівчинку, я дуже щаслива що цей лікар кисерив мене ☺ ставлення дуже хороше, навіть якщо уночі чи закордоном завжди бере трубку!!!Рекомендую Однозначно!!!Здоров'я Вам та Вашій сім'ї!!!
Анжела
Позитивний відгук
Хочемо з чоловіком подякувати Олександру Станіславовичу за те що зміг зробити все щоб я доносила донечку і в майбутньому ще була мамою. Вагітність +погані аналізи+операція на кісти на терміні 13 тижнів все обійшлось ми виносили і кесерили в Жовкві. Лікар від Бога дуже приємна людина підтримає.дякуємо щераз вам дай Бог вам здоровячка,сили і всього всього. Дякую вам донечка сказала Перше слово мама!
Oxa
Позитивний відгук
Якщо ви за природні - це не ваш лікар. Але якщо ситуація вимагає оперативного втручання - це ваша людина. Великий досвід різних операцій і ситуацій дозволяє йому відповідно цінувати свої послуги. Має повне право. Позитивно, що не вважає себе єдиним спецом, завжди готовий підстрахуватися і працювати з іншим професіоналом, дбає про хорошу операційну команду. Мій досвід - позитивний з точки зору породіллі і діточок (два кесарських). Рекомендую.
Леся
Позитивний відгук
Хочу подякувати Олександру Станіславовичу за професійну роботу. Народжувала 12.02.2019р. в м.Жовква вдруге.Був повторний кр.Операція пройшла успішно без ускладнень.Народився здоровий хлопчик.Це вже вдруге мені допоміг Олександр Станіславович - прекрасний лікар і чудова людина! Навідував мене кожен день! Дякую Вам за моїх хлопчиків!!!
Христя
Позитивний відгук
Народжувала 7.12.2018 у м.Жовка. У нас був плановий кр, дитинка мала обвиття у трьох місцях плюс два істинних вузла на пуповині) Я вдячна Богу, що обрали саме Вас і що операція пройшла успішно) Малюк здоровенький! Дякуємо Вам за нашого хлопчика)
Стовпак Юлія
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Олександру Станіславовичу за його професіоналізм, мудрість, доброту, турботу. Народжувала в Жовкві, 18 грудня 2017 р., була складна ситуація, кесарське + фіброма. Олександр Станіславович прекрасно зробив свою роботу, мама й дитинка здорові та щасливі. Я дякую Богу, що потрапила саме до Вас! Прекрасний лікар, прекрасна людина. Турбувався про мене щодня! Дякую вам! З другою вагітністю обов'язково буду народжувати лише у Олександра Станіславовича.
Юля
Негативний відгук
Не здивуюсь якщо сам собі такі оди строче. Зверхній хам, хабарник, і двухлична особистість. Один з багатьох, з ким не хотілось б знову зустрітись.
Богдан
Позитивний відгук
Двійня. Все пройшло чудово. Дякую!!!
Богдан
Позитивний відгук
Двійня. Все пройшло чудово! RESPECT. Олександр Станіславович кращий. Дякуємо.