Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Паєнок Олександр Станіславович

like
Загальний рейтинг 35
Позитивних відгуків 36(95%)
Негативних відгуків 1(3%)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Анжела
Позитивний відгук
Хочемо з чоловіком подякувати Олександру Станіславовичу за те що зміг зробити все щоб я доносила донечку і в майбутньому ще була мамою. Вагітність +погані аналізи+операція на кісти на терміні 13 тижнів все обійшлось ми виносили і кесерили в Жовкві. Лікар від Бога дуже приємна людина підтримає.дякуємо щераз вам дай Бог вам здоровячка,сили і всього всього. Дякую вам донечка сказала Перше слово мама!
Oxa
Позитивний відгук
Якщо ви за природні - це не ваш лікар. Але якщо ситуація вимагає оперативного втручання - це ваша людина. Великий досвід різних операцій і ситуацій дозволяє йому відповідно цінувати свої послуги. Має повне право. Позитивно, що не вважає себе єдиним спецом, завжди готовий підстрахуватися і працювати з іншим професіоналом, дбає про хорошу операційну команду. Мій досвід - позитивний з точки зору породіллі і діточок (два кесарських). Рекомендую.
Леся
Позитивний відгук
Хочу подякувати Олександру Станіславовичу за професійну роботу. Народжувала 12.02.2019р. в м.Жовква вдруге.Був повторний кр.Операція пройшла успішно без ускладнень.Народився здоровий хлопчик.Це вже вдруге мені допоміг Олександр Станіславович - прекрасний лікар і чудова людина! Навідував мене кожен день! Дякую Вам за моїх хлопчиків!!!
Христя
Позитивний відгук
Народжувала 7.12.2018 у м.Жовка. У нас був плановий кр, дитинка мала обвиття у трьох місцях плюс два істинних вузла на пуповині) Я вдячна Богу, що обрали саме Вас і що операція пройшла успішно) Малюк здоровенький! Дякуємо Вам за нашого хлопчика)
Стовпак Юлія
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Олександру Станіславовичу за його професіоналізм, мудрість, доброту, турботу. Народжувала в Жовкві, 18 грудня 2017 р., була складна ситуація, кесарське + фіброма. Олександр Станіславович прекрасно зробив свою роботу, мама й дитинка здорові та щасливі. Я дякую Богу, що потрапила саме до Вас! Прекрасний лікар, прекрасна людина. Турбувався про мене щодня! Дякую вам! З другою вагітністю обов'язково буду народжувати лише у Олександра Станіславовича.
Юля
Негативний відгук
Не здивуюсь якщо сам собі такі оди строче. Зверхній хам, хабарник, і двухлична особистість. Один з багатьох, з ким не хотілось б знову зустрітись.
Богдан
Позитивний відгук
Двійня. Все пройшло чудово. Дякую!!!
Богдан
Позитивний відгук
Двійня. Все пройшло чудово! RESPECT. Олександр Станіславович кращий. Дякуємо.
Світлана
Нейтральний відгук
Залиште будь ласка номер Олександра Станіславовича. Дуже прошу. Вагітність з патологією(міома). Шукаю лікаря. Буду дуже вдячна. svetarasova@gmail.com
Юлія
Позитивний відгук
Велика подяка Лікарю від Бога за ювелірну роботу. Олександр Станіславович професіонал своєї справи, провів кесарів розтин ідеально. Через тиждень щаслива матуся не вірить, що була така складна операція.