Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Палій Марта Олександрівна

Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 9(90%)
Негативних відгуків 1(10%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Юлія
Позитивний відгук
Марта Олександрівна була моїм платним післяпологовим лікарем. Хочу подякувати їй за приділену увагу, доброзичливість і бажання та вміння допомогти. Складні пологи, багато неприємних ускладнень, але завдяки цьому лікарю все вже в минулому.
Микол
Позитивний відгук
Виключно позитивні враження від лікаря. Народжували ще в далекому 2012 року. Була на родах протягом всього часу. Після того ін гінеколог дружині вже після родів в поліклініці казала, що таких ідеальних швів ще не бачила. Зараз чекаємо на друге, думаю знову народжувати на Мєчнікова, хоча відкрилась нова сучасна лікарня на Батальній. Знайомі вже там народжували, дорого, але сподобалось, тому це єдине , що може змусити передумати і повторно обрати Палій М.О., і шукати нового
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала у Марти Олександрівни у 2014 році, і цього року. Дуже щаслива, маю двох здорових синочків. Вона просто майстер своєі справи, дякую щиро!
Юлія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар! Уважна і позитивна! Дякую за гарного синочка!
Олександр
Позитивний відгук
Дуже професійний лікар дякую вам за врятоване життя доньки!!!!!!!!
Юля
Позитивний відгук
Є лікарі за фахом, а є лікарі за покликанням ... Я щиро дякую Марті Олександрівні перш за все за добре, людське ставлення. Після першої консультації розумієш, що лікар - грамотний фахівець, професіонал своєї справи з чуйною душею і відкритим серцем, людина, що переживає за кожного свого пацієнта. ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ СПАСИБІ!
Тетяна
Позитивний відгук
Дуже хороший спеціаліст до кінця свого життя буду вдячна Марті Олександрівній за свого синочка як старшого так і молодшого. Лікар хороший і як людина дуже приємна !!!Дякую їй за все !!!
Інна
Негативний відгук
Миловидна зовнішність ще не свідчить, що людина хороший спеціаліст. Халатність цього лікаря мені мало не коштувала життя. Після пологів, які приймала Марта Олександрівна, я чотири місяці "балансувала " між життям і смертю. Не раджу цього лікаря нікому!!!
Тетяна
Позитивний відгук
Дуже хороший досвідчений лікар!!!! Професіонал, віддана і чуйна людина!!! Народила в неї свою прекрасну донечку!!! Після пологів заходила до мене в палату кожен день!!!!
Вікторія
Позитивний відгук
Досвідчена, чутлива і приємна людина! Завдяки її допомозі народила легко і швидко. Після родів заходила до мене в палату кожен день.Дуже-дуже задоволена!