Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Миколайчук Людмила Анатоліївна

Загальний рейтинг 4
Позитивних відгуків 5(83%)
Негативних відгуків 1(17%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Карина
Позитивний відгук
Хочу висловити найкращі компліменти в сторону роботи центру. Кваліфікований персонал, злагоджена робота усіх працівників, дуже уважні до найменших деталей. Окремо хочу подякувати Миколайчук Людмилі Анатоліївні та її команді, які проводили мені не планову операцію, КР. Все було на найвищому рівні, операція була досить важка, але все закінчилося лише позитивним фіналом... Дитинка народилась передчасно, але найголовніше - здорова! Також, незважаючи на те, що УСІ працівники центру уважні та відносяться до пацієнтів чудово, окремо, я хочу висловити безмежну вдячність за турботу та слова підтримки, за індивідуальний підхід п. Оксані, яка працює на кухні у пологовому відділенні! Це чудова людина, яка завжди несе тільки позитивні емоції!
вт, 14 травня 2024 р., 09:06
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Народжувала в Людмили Анатоліївни 16 серпня, перед цим 2 тижні лежала на підтримці через набряки та тиск. Лікар в щоденному режимі перевіряла стан здоров'я мій та дитини, щоб вдалося безпечно доносити вагітність та уникнути КС. В результаті - маємо здорову дитину та легкі пологи. Лікарка уважна, турботлива, чітко все роз'яснює, але водночас вміє чітко ставити рамки в роботі. Не жалію, що обрала саме цього лікаря на пологи! Дякую!
ср, 23 серпня 2023 р., 07:37
Автор: Марія
Позитивний відгук
Людмила Анатоліївна дуже гарна жінка, чуйна лікарка, з ніжністю і турботою відноситься до жінок( не тільки до мене). Дуже допомагає морально на пологах, розказує все детально. Колосальна підтримка!!! Раджу народжувати у Миколайчук!
пн, 6 червня 2022 р., 17:31
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Миколайчук просто профі! Якщо народжувати ще раз, то тільки у неї!
пт, 3 червня 2022 р., 20:53
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Людмила Анатоліївна професіонал своєї справи! Вона неймовірно чуйна, з розумінням відноситься до жінок! Чітко і зрозуміло пояснює що відбувається з тобою і дитиною! Раджу народжувати тільки у неї!!!!
пт, 3 червня 2022 р., 20:50
Автор: Olya
Негативний відгук
Мій особистий досвід би не радив лікарки Миколайчук Людмили Анатоліївни. Ставлення до пацієнта, як до пса. Має тебе за ніщо! Не збирається вникати і лікувати. Призначала лікування одне, а у виписці було написане інше! Хто хоче щасливо зустріти материнство добре подумайте, ніж звертатися до неї!!!
ср, 1 червня 2022 р., 14:23