Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Мудра Оксана Богданівна

Загальний рейтинг 10
Позитивних відгуків 11(92%)
Негативних відгуків 1(8%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Olga
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікарем!!!! Консультує мене вже 3 роки, і завдяки їй я дочекалась бажаної вагітності! Розумна і не призначає не потрібних ліків! Мені вона підходить!! ))
пт, 28 грудня 2018 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Скільки людей, стільки і думок. Я хочу висловити щиру подяку пані Оксані Мудрій! Знаєте, в мене була ситуація, яку протягом двох років не могли вирішити лікарі, а Оксана Богданівна мені допомогла! Я не вірила що буде такий результат ! Це лікар, який думає !!! І ще, дуже щира та добра людина. Дякую Вам, Ви найкраща!
сб, 19 травня 2018 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
За чужою спиною і я би мудрою була. Не досвідчена і налякана на родах, боїться брати на себе відповідальність!
ср, 18 квітня 2018 р., 00:00
Автор: Людмила
Позитивний відгук
Народжувала в липні 2017 року. Протягом вагітності Оксана Мудра дуже уважно вела її і оріентувалась професійно в усіх нюансах, а їх було достатньо. Незважаючи на молодий вік дуже уважна, досвідчена і професійна, що в результаті проявилось на пологах. Пологи були стрімкі, за годину народила. Оксана дуже мудро вела не прості стрімкі пологи . Дитинка повністю здорова . Хоч мені радили "старих світил" в веденні пологів, я довірилась і була впевнена лише в ній. І МІЙ ВИБІР НА 100% ПРАВИЛЬНИЙ!!! ДОРОГУ МОЛОДИМ, ПРОГРЕСИВНИМ ЛІКАРЯМ!!!
нд, 22 жовтня 2017 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Народжувала у Мудрої О.Б. В липні, 2017 року.... насправді, я приємно вражена!!!! В консультації мене лякали, що лікар молода, не має достатньо досвіду і постійно нав'язували мені іншого лікаря!!!! Але я зробила свій вибір, про який зовсім не шкодую! Дякую вам за донечку!!!! Всім раджу Оксану Богданівну!!!
нд, 10 вересня 2017 р., 00:00
Автор: Ольга Савчук
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, чуйна, уважна, приємна людина, суми не називає після родів, раджу всім родити в неї.
пн, 31 липня 2017 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Лежала на підтримці в Оксани Богданівни. Перше враження, подумала, що дуже молода і поставилась з недовірою. Але потім мої підозри не те, що розвіялися, а була навіть приємно вражена. Дуже хороший лікар, уважний, чуйний все пояснює, чому і навіщо, вміє підтримати, розумна і приємна у спілкуванні. Рекомендую усім.
чт, 2 березня 2017 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Народжувала 19.06.2016 на терміні 34 тижні. Попала в лікарню з відшаруванням плаценти. Мала ще полежати на збереженні, але вночі відчула що дитинка дуже сильно крутилася, як ніколи. Зателефонувала до Оксани Богданівни вона приїхала, відразу все перевірила і на кесарів розтин, оскільки обвиття було і рухів майже не було. Завдяки їй дитинка щасливо народилась. Постійно приходила, оглядала, підтримувала. Дуже хороший, розумний, добрий і чуйний лікар. Я дуже задоволена, що народжувала саме в Оксани Богданівни. Навіть після родів на огляд тільки до неї.
вт, 18 жовтня 2016 р., 00:00
Автор: Юля
Позитивний відгук
Народжувала у пані Оксани 19.11.2014 року. Лікаркою дуже задоволена. Ще до пологів лежала тиждень в лікарні, відношення просто неймовірне: усюди займала мені черги, часто прибігала та питала про самопочуття. Народила я в 41 тиждень і 2 дні, без стимуляції пологів. Пологи тривали близько двох годити і пройшли успішно. Після виписки із пологового ще довго пані Оксана дзвонила мені та питала за дитинку і моє самопочуття. Рекомендую, і сама з другою дитинкою піду лише до неї.
вт, 9 серпня 2016 р., 00:00
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала 13.07.2016. Враження найкращі. Ставлення дуже добре. Домовлялась із Мудрою О.Б. наперед. Хотіла до неї, бо моя коліжанка була задоволена. На попередніх оглядах вона сама сказала, що не стимулює родову діяльність, якщо немає причини, що чоловік може бути присутній, список медикаментів дала зовсім адекватний в стилі: шприців, марлі і елементарного окситоцину...Дуже задоволена своїми пологами: перші роди, велика дитинка: без розривів, без стимуляції, недовго!!! Якщо народжуватиму вдруге - піду до неї, бо довіряю.
нд, 7 серпня 2016 р., 00:00