Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Моряк Мар'яна Данилівна

Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 9(82%)
Негативних відгуків 2(18%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Уляна Ніколаєва
Позитивний відгук
Дуже вдячна Мар’яні Данилівній!Вела вагітність у Мар’яни Данилівни , тому вагань , що народжувати хочу саме в цього лікаря не було! Вагітність була першою , на початку була загроза викидня, тому панікувала я знатно , але спокій мого лікаря завжди заспокоював і мене. Вона завжди була на зв’язку , хоч у мене щось ставалося , як на зло, в неділю і дуже ввечері , але я , не зважаючи на це, отримувала відповіді на всі запитання! Народила на 41 тижні , за мною вівся ретельний нагляд , термін був солідний як-не-як. Мар’яна Данилівна зробила все можливе і не можливе , щоб пологи почалися самі та пройшли як можна краще! Після пологів щодня приходила , оглядала та підказувала все, що цікавило ,навіть пов’язане з дитинкою, часто навіть морально підтримувала , не давала себе жаліти , так сказати😀 за що окреме дякую!)
Галина Кохан
Позитивний відгук
Дуже дякую Маряні Данилівній! Попала на облік до неї. Все було завжди чітко та ясно. Якщо щось було не зрозуміло , писала на вайбер. Писала в будь якій годині і завжди була відповідь. Вирішила народжувати лише у неї. Люблю молодих лікарів. Ми планували народити маленького хлопчика , для цього їла більше овочів, не їла булок ( яких так хотілось ). Але не сталось так як гадалось 😃. Народився богатир 3900кг , 56см.💪😂😅 (28.12.20р) Дуже вдячна Маряні Данилівнів за здорового малюка мого і мене !🥰 Та звичайно всій змінні , яка була зі мною на пологах ( вибачте , що не запам’ятала імена та прізвище ) 😇🤰🏼🤱🥰🥰🥰 Хотіла відразу написати після родів. Оскільки було багато емоцій та вражень. Але що точно буду пам’ятали , що вони всі мене склали в жабку і я народила 😁🤱😍😅 Здоров'я Вам 😁 Ви найкращі 🌸💋
Юля
Позитивний відгук
Мар’яна Данилівна - лікар від Бога! Легка та приємна у спілкуванні, завжди на зв’язку, слідкує за аналізами та консультує, хоч і не стояла в неї на обліку! На відмінно від інших лікарів, казала, що можна не в стидатися турбувати по питаннях, які хвилюють в будь який час, що надало мені впевненості. Відвідувала кожен день палату до і після родів, при моїй не легкій ситуації не розгубилась, збирала і не встидалась кожен день консиліум стосовно рішення проблеми. На рахунок того, що хтось на когось накричав - не всі будуть сюсюкатись з нами ( хоча комусь це необхідно ), але в такі моменти можливо деколи треба привести до адекватності породіль, головне професіоналізм та компетентність лікаря. Я дуже вдячна Мар’яні за синочка та черговій зміні 11.10.20!!!????????????
1
Негативний відгук
Негативний досвід пологів в неї, нікому не пораджу, психологічно тиснула, через що не могла народити, кричала на мене, морально знищила в пологах.
Solya
Позитивний відгук
Дякую Мар'яні Данилівні!!! Лежала 2 тижні на збереженні. Мар'яна Данилівна приходила кожного дня, і на вихідних також. Акушерський анамнез в мене був обтяжливий, але Мар'яна Данилівна за всім добре пильнувала! Дуже добра, позитивна, чуйна! Я їй дуже вдячна за синочка! вона разом з Олександром Борисовичем Улашином допомогли мені відчути радість материнства! Всім рекомендую цю лікарку!
Наталія
Негативний відгук
Не рекомендувала б її. Не уважна, прийом вела не більше три хв, був дуже понижений гемоглобін, то вона забула про це повідомити. Аж через місяць запитала, що як я зробила що він підвищився. Не приємна!
Анютка
Позитивний відгук
Доброго часу доби. Хочу висловити подяку Мар'яні Данилівні. Не тільки за надану кваліфіковану медичну домопому при пологах, але й за ніжне ставлення до паціента, навіть, при дещо інтровертній поведінці породіллі. Дякую лікарю.
Ірина
Позитивний відгук
Стояла в неї на обліку духе хороший спеціаліст. Дякую велике за моїх принцес. Дай Бог Вам здоров'я.
Kate
Позитивний відгук
Лікар від Бога! Стояла на обліку і народжувала у Мар’яни Данилівни. Не просто кваліфікований, компетентний лікар, але й чудова людина. Якби не вона, не відомо чи мали б ми зараз нашого синочка. Враховуючи усі наші проблеми, не відмовила нам. Чудовий лікар!
Анастасія
Позитивний відгук
Дуже хороша лікарка, завжди все питається, підсказує, уважна, постійно на зв'язку, можна багато ще чого писати.