Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Моряк Мар'яна Данилівна

Загальний рейтинг 9
Позитивних відгуків 11(85%)
Негативних відгуків 2(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марта Карпова
Позитивний відгук
Народжувала у Мар'яни Данилівни у червні. Лікар- супер! Була на зв'язку до пологів, якщо щось турбувало, приходила та цікавилася самопочуттям перед пологами та після них, давала змістовні поради. Роди пройшли швидко, хоч для мене це було непросто 😅 Дякую лікарю, за те, що допомогла швидко появитись на світ моєму сину та шалену підтримку в пологах.
Аліна
Позитивний відгук
Рекомендую!! Однозначно народжувала б тільки в цього лікаря, стояла на обліку та народжувала... дуже уважна, компетентна, нічого не пропускає. Хочу сказати що вона лікар а не нянька, дуже здивував негативний відгук, раджу перед пологами походити на курси батьківства що бути морально готовими до пологів або народжувати з партнером...
Уляна Ніколаєва
Позитивний відгук
Дуже вдячна Мар’яні Данилівній!Вела вагітність у Мар’яни Данилівни , тому вагань , що народжувати хочу саме в цього лікаря не було! Вагітність була першою , на початку була загроза викидня, тому панікувала я знатно , але спокій мого лікаря завжди заспокоював і мене. Вона завжди була на зв’язку , хоч у мене щось ставалося , як на зло, в неділю і дуже ввечері , але я , не зважаючи на це, отримувала відповіді на всі запитання! Народила на 41 тижні , за мною вівся ретельний нагляд , термін був солідний як-не-як. Мар’яна Данилівна зробила все можливе і не можливе , щоб пологи почалися самі та пройшли як можна краще! Після пологів щодня приходила , оглядала та підказувала все, що цікавило ,навіть пов’язане з дитинкою, часто навіть морально підтримувала , не давала себе жаліти , так сказати😀 за що окреме дякую!)
Галина Кохан
Позитивний відгук
Дуже дякую Маряні Данилівній! Попала на облік до неї. Все було завжди чітко та ясно. Якщо щось було не зрозуміло , писала на вайбер. Писала в будь якій годині і завжди була відповідь. Вирішила народжувати лише у неї. Люблю молодих лікарів. Ми планували народити маленького хлопчика , для цього їла більше овочів, не їла булок ( яких так хотілось ). Але не сталось так як гадалось 😃. Народився богатир 3900кг , 56см.💪😂😅 (28.12.20р) Дуже вдячна Маряні Данилівнів за здорового малюка мого і мене !🥰 Та звичайно всій змінні , яка була зі мною на пологах ( вибачте , що не запам’ятала імена та прізвище ) 😇🤰🏼🤱🥰🥰🥰 Хотіла відразу написати після родів. Оскільки було багато емоцій та вражень. Але що точно буду пам’ятали , що вони всі мене склали в жабку і я народила 😁🤱😍😅 Здоров'я Вам 😁 Ви найкращі 🌸💋
Юля
Позитивний відгук
Мар’яна Данилівна - лікар від Бога! Легка та приємна у спілкуванні, завжди на зв’язку, слідкує за аналізами та консультує, хоч і не стояла в неї на обліку! На відмінно від інших лікарів, казала, що можна не в стидатися турбувати по питаннях, які хвилюють в будь який час, що надало мені впевненості. Відвідувала кожен день палату до і після родів, при моїй не легкій ситуації не розгубилась, збирала і не встидалась кожен день консиліум стосовно рішення проблеми. На рахунок того, що хтось на когось накричав - не всі будуть сюсюкатись з нами ( хоча комусь це необхідно ), але в такі моменти можливо деколи треба привести до адекватності породіль, головне професіоналізм та компетентність лікаря. Я дуже вдячна Мар’яні за синочка та черговій зміні 11.10.20!!!????????????
1
Негативний відгук
Негативний досвід пологів в неї, нікому не пораджу, психологічно тиснула, через що не могла народити, кричала на мене, морально знищила в пологах.
Solya
Позитивний відгук
Дякую Мар'яні Данилівні!!! Лежала 2 тижні на збереженні. Мар'яна Данилівна приходила кожного дня, і на вихідних також. Акушерський анамнез в мене був обтяжливий, але Мар'яна Данилівна за всім добре пильнувала! Дуже добра, позитивна, чуйна! Я їй дуже вдячна за синочка! вона разом з Олександром Борисовичем Улашином допомогли мені відчути радість материнства! Всім рекомендую цю лікарку!
Наталія
Негативний відгук
Не рекомендувала б її. Не уважна, прийом вела не більше три хв, був дуже понижений гемоглобін, то вона забула про це повідомити. Аж через місяць запитала, що як я зробила що він підвищився. Не приємна!
Анютка
Позитивний відгук
Доброго часу доби. Хочу висловити подяку Мар'яні Данилівні. Не тільки за надану кваліфіковану медичну домопому при пологах, але й за ніжне ставлення до паціента, навіть, при дещо інтровертній поведінці породіллі. Дякую лікарю.
Ірина
Позитивний відгук
Стояла в неї на обліку духе хороший спеціаліст. Дякую велике за моїх принцес. Дай Бог Вам здоров'я.