У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Морозович Олена Миколаївна

Загальний рейтинг 21
Позитивних відгуків 32(60%)
Негативних відгуків 11(21%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ууууу
Нейтральний відгук
пн, 5 липня 2021 р., 21:27
Автор: Виктория Багратуни
Нейтральний відгук
Може хтось з тих хто недавно народжував напишіть на вайбер (0633446322)скільки саме коштують природні роди в лікаря Морозович.
пн, 5 липня 2021 р., 21:23
Автор: Ivanna Maliar
Нейтральний відгук
В 2019 році народжувала у Олени Миколаївни синочка, зараз народила донечку.Лікарем задоволена на 100 відсотків
чт, 1 квітня 2021 р., 09:32
Автор: Оксана Савчак
Позитивний відгук
Дякуючи Морозович Олені Миколаївні, на світ появилась моя доця. Прекрасний лікар, майстер своєї справи, добра і чуйна людина, яка врятувала мене і мою дитинку. Нехай Бог завжди вас оберігає
ср, 24 березня 2021 р., 15:12
Автор: Галина Куніцька
Позитивний відгук
Якщо ви плануєте народження своєї дитини і ще вагаєтесь який пологовий обрати, тоді мій пост для вас.Хочу розказати про Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Завдяки професійному лікарю Олені Миколаївні Морозович 15.02.2021 року тут народилася моя третя донечка Софія. Саме завдяки її знанням, вчасно прийнятому рішенню, сьогодні я маю здоровеньку дитину і моє самопочуття не викликає тривоги. Хочу зазначити, що в перинатальному центрі є все необхідне для матерів із дітьми: чисті та охайні палати, належний температурний режим, достатньо хороше харчування. Але найголовніше - хороше відношення медперсоналу до вагітних жінок і породіль! Щиро дякую вам, люди в білих халатах, та бажаю всім міцного здоров'я, затишку і добробуту вашим родинам та процвітання перинатальному центру! Низький уклін Вам, Олено Миколаївно!!!!!!!
ср, 17 березня 2021 р., 10:18
Автор: Вікторія
Негативний відгук
В липні 2021 народжувала у Морозович за попередньої домовленості. В день родів лікар була вихідна і приїхала після огляду чергового лікаря. Приїхала незадоволена, зла що знову її викликали у її законний вихідний (хоча народила я рівно в ПДР і попередньо з лікарем домовлялись). Води у мене відійшли а схватки були нерегулярні. Морозович одразу почала капати окситоцин оскільки не мала бажання чекати тому що хотілося швидше додому. В результаті 8 годин пекельних схваток (дозу окситоцину постійно збільшували навіть коли вже була готова від болю на стіну лізти), розриви третього ступіня. На мій біль ОМ відповідала «а ти як хотіла?! Всі через це проходять». А потім ще мене звинуватила що розгойдувала дитину і через то так важко народжувати. НЕ РАДЖУ цього лікаря нікому!! Дуже зверхнє ставлення до пацієнта, хамське і насмішливе!
пн, 8 березня 2021 р., 11:15
Автор: Христина
Негативний відгук
Очевидно, що всі прзитивні відгуки написані однією людиною))) Я ж даного лікаря не раджу нікому ні при яких обставинах. Як спеціаліста оцінити не можу, оскільки до медицини відношення не маю (хоч в деяких моментах і лікарем бути не треба було, я й так розуміла, що щось відбувається не так), але як людина точно "так собі". Шукайте достойних фахівців. Їх у Львові є предостатньо.
сб, 27 лютого 2021 р., 11:54
Автор: Ілона
Негативний відгук
Якщо є можливість народжувати в інших лікарів, які будуть уважні і чуйні до вас НЕ вибирайте Морозович О.М. Спеціаліст вона не поганий, але ставлення дуже зверхнє.
ср, 24 червня 2020 р., 00:00
Автор: Вікторія
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, з тих хто народжував цього року у лікаря Морозович Олени, скільки хоч приблизно коштують природні пологи (вайбер, смс 097 86 69 773) До пологів менше місяця, хочемо підготуватись.
ср, 27 травня 2020 р., 00:00
Автор: Люда
Позитивний відгук
Олена Миколаївна - крутий лікар і чудова, позитивна, оптимістична людина! Дуже виважена, врівноважена, конкретна, чітка, і в міру строга - ми з чоловіком називали її нашим генералом)) Вона лікар, який веде тебе і ти довіряєш і віриш їй на всі 100! Дбає і переймається за кожну пацієнтку. Вміє зарядити позитивною енергією, з гумором заспокоїти і налаштувати на позитивну хвилю навіть у складних ситуаціях. Безмежно вдячні їй за нашого хлопчика!!! :)
чт, 9 квітня 2020 р., 00:00