Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Морозович Олена Миколаївна

Загальний рейтинг 24
Позитивних відгуків 36(62%)
Негативних відгуків 12(21%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Василина
Позитивний відгук
Хочу виразити слова вдячності лікарю акушер-гінекологу Морозович Олені Миколаївні! Олена Миколаївна добра, щира, привітна людина, якій я дуже вдячна за своїх дітей. Двічі народжувала у неї і залишилась задоволена пологами. Дякую Вам за професіоналізм, підтримку, допомогу. Для мене Ви найкращі♥️
ср, 29 березня 2023 р., 06:52
Автор: Ілона
Позитивний відгук
Дуже рада що обрала Морозович Олену Миколаївну, все було дуже чітко і професійно, роди пройшли легко. Я приїхала в пологовий о 2 годині ночі,Олена Миколаївна до пів години часу також була на місці. Допомагала в будь яких питаннях і по догляду за немовлям і по ГВ і до і після пологів, завжди була на зв’язку.За другим дитятком тільки до Олени Миколаївни. Взагалі вся команда була супер, акушерка пані Людмила - надзвичайно турботлива та професійна, і анастезіолог, також пані Людмила вколола анастесію навіть не відчула, всі діяли дуже професіонально) Особливо ще хочу відмітити педіатра - Домашовиць Оксану, відношення як до рідної дитини)
сб, 25 березня 2023 р., 16:27
Автор: Мар'яна
Позитивний відгук
Хочу сказати величезне дякую Морозович Олені Миколаївні!!!Чудовий лікар,майстер своєї справи.Пологи були важкими тому що немовля народжувалося сідничками,думали робити кесерів розтин але завдяки знанням та правильним рішенням Олени Миколаївни народила здорового хлопчика самостійно.Величезне дякую усій команді та перинатальному центру,а особливо вам Олено Миколаївно!!!
чт, 16 березня 2023 р., 12:52
Автор: Ксенія
Негативний відгук
Лікар просто жахлива, перейми почалися вночі, зателефонувала одразу, так як і води відійшли, приіхала в лікарню, іі немає, чергова повторна зателефонувала, підтвердила, що родова діяльність розпочата і часу мало, та Олена Миколаівна приіхала уже вранці, коли підключили і слухали серцебиття дитини, то були якісь проблеми, бо вирішили одразу різати, дитину витискали, добре, що жива, ввечері прийшла на огляд нагадала, щоб я не забула заплатити за проспані нею пологи. Була молода, зелена, нікому не раджу з нею зв‘язуватися, це не лише безвідповідальна особа, а й хапуха!
ср, 28 грудня 2022 р., 16:30
Автор: Роксолана
Позитивний відгук
Всім рекомендую Олену Миколаївну.
ср, 9 листопада 2022 р., 00:41
Автор: Ууууу
Нейтральний відгук
пн, 5 липня 2021 р., 21:27
Автор: Виктория Багратуни
Нейтральний відгук
Може хтось з тих хто недавно народжував напишіть на вайбер (0633446322)скільки саме коштують природні роди в лікаря Морозович.
пн, 5 липня 2021 р., 21:23
Автор: Ivanna Maliar
Нейтральний відгук
В 2019 році народжувала у Олени Миколаївни синочка, зараз народила донечку.Лікарем задоволена на 100 відсотків
чт, 1 квітня 2021 р., 09:32
Автор: Оксана Савчак
Позитивний відгук
Дякуючи Морозович Олені Миколаївні, на світ появилась моя доця. Прекрасний лікар, майстер своєї справи, добра і чуйна людина, яка врятувала мене і мою дитинку. Нехай Бог завжди вас оберігає
ср, 24 березня 2021 р., 15:12
Автор: Галина Куніцька
Позитивний відгук
Якщо ви плануєте народження своєї дитини і ще вагаєтесь який пологовий обрати, тоді мій пост для вас.Хочу розказати про Львівський обласний клінічний перинатальний центр. Завдяки професійному лікарю Олені Миколаївні Морозович 15.02.2021 року тут народилася моя третя донечка Софія. Саме завдяки її знанням, вчасно прийнятому рішенню, сьогодні я маю здоровеньку дитину і моє самопочуття не викликає тривоги. Хочу зазначити, що в перинатальному центрі є все необхідне для матерів із дітьми: чисті та охайні палати, належний температурний режим, достатньо хороше харчування. Але найголовніше - хороше відношення медперсоналу до вагітних жінок і породіль! Щиро дякую вам, люди в білих халатах, та бажаю всім міцного здоров'я, затишку і добробуту вашим родинам та процвітання перинатальному центру! Низький уклін Вам, Олено Миколаївно!!!!!!!
ср, 17 березня 2021 р., 10:18