Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Морозович Олена Миколаївна

Загальний рейтинг 20
Позитивних відгуків 30(64%)
Негативних відгуків 10(21%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина
Негативний відгук
Очевидно, що всі прзитивні відгуки написані однією людиною))) Я ж даного лікаря не раджу нікому ні при яких обставинах. Як спеціаліста оцінити не можу, оскільки до медицини відношення не маю (хоч в деяких моментах і лікарем бути не треба було, я й так розуміла, що щось відбувається не так), але як людина точно "так собі". Шукайте достойних фахівців. Їх у Львові є предостатньо.
Ілона
Негативний відгук
Якщо є можливість народжувати в інших лікарів, які будуть уважні і чуйні до вас НЕ вибирайте Морозович О.М. Спеціаліст вона не поганий, але ставлення дуже зверхнє.
Вікторія
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, з тих хто народжував цього року у лікаря Морозович Олени, скільки хоч приблизно коштують природні пологи (вайбер, смс 097 86 69 773) До пологів менше місяця, хочемо підготуватись.
Люда
Позитивний відгук
Олена Миколаївна - крутий лікар і чудова, позитивна, оптимістична людина! Дуже виважена, врівноважена, конкретна, чітка, і в міру строга - ми з чоловіком називали її нашим генералом)) Вона лікар, який веде тебе і ти довіряєш і віриш їй на всі 100! Дбає і переймається за кожну пацієнтку. Вміє зарядити позитивною енергією, з гумором заспокоїти і налаштувати на позитивну хвилю навіть у складних ситуаціях. Безмежно вдячні їй за нашого хлопчика!!! :)
Оля
Позитивний відгук
Народжувала в Олени Миколаївної вкінці лютого. Був кесеревий розтин оскільки в мене проблеми з серцем тому лише могла народжувати в перенатальному центрі. Все пройшло добре, лікарка поставилась дуже серйозно до моєї ситуації, ніякої байдужості з її сторони не було, кожного дня відвідувала по декілька раз, завжди були на звязку в телефоному режимі. Навіть після виписки питалась чи все добре. Лікарка строга, але дуже хороша. Про гроші і оплату до і після операції нічого не говорилося, конкретну суму ніхто не називаа. Будь-яке моє питання про оплату зводила до "то ваше особисте діло, дасьте скільки вважаєте за потрібне". За другою дитиною лише до Олени Миколаївної.
Оксана
Позитивний відгук
Я дуже вдячна Морозович Олені Миколаївні за її професійність, людяність і турботу про себе. За вдяки їй у мене здоровий синочок. Роди у мене були дуже важкі але Олена Миколаївна зробила все можливе і неможливе щоб у нас було все добре. Ви найкращі і я дуже вдячна вам!!!
Юлія
Позитивний відгук
В грудні народжувала в Олени Миколаївни. Плановий КР. Лікар - професіонал своєї справи, все чітко і по суті! Попереднього разу мала проблеми зі швом, тому Олена Миколаївна максимально відповідально віднеслась до цього. Після операції навідувалась кожного дня. Залишились тільки приємні враження. Тому, однозначно, рекомендую Олену Миколаївну!
Діана
Позитивний відгук
Народжувала у Олени Миколаївни, надзвичайний лікар, професіонал своєї справи! Після нічного дзвінка приїхала дуже швидко! У нас були партнерські пологи і все було спокійно та злагоджено, завдяки чітким настановам лікаря. О.М. постійно була поруч, в результаті пологи пройшли ідеально та дуже швидко! Приїжджала на огляд в суботу та неділю, незважаючи на свої вихідні дні! Дуже раджу цього лікаря.
Марія
Позитивний відгук
Народжувала в Олени Миколаївни дуже хороший лікар і людина. Так як пологи були важкими завжди була поруч, допомагала, підказувала. Велике дякую Олені Миколаївні!
Світлана
Позитивний відгук
Народжувала в Олени Миколаївни дуже хороший лікар і людина. Так як пологи були важкими завжди була поруч, допомагала, підказувала. Ми вдячні Олені Миколаївні за її професіоналізм завдяки якому появилася на світ наша донечка.