У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Меленчук Лідія Михайлівна

Загальний рейтинг 16
Позитивних відгуків 17(94%)
Негативних відгуків 1(6%)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христина
Позитивний відгук
Я в першу чергу шукала лікаря з яким мені буде легко у спілкуванні, яка буде прислухатися до мене, до моїх побажань. Ліда Михайлівна чуйна , добра, підтримувала, веселила, зробила усе щоб цей процес пройшов швидше .Дякую Вам за синочка, після мене у цієї лікарки народжували ще мої сестрички. Ліда Михайлівна ви найкраща!
пн, 10 червня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар і дуже відповідальна і приємна людина. В мене приймала другі пологи, тому маю з чим порівнятм. Всім раджу!
вт, 18 грудня 2018 р., 00:00
Автор: Іванка
Позитивний відгук
Дуже і дуже хороший спеціаліст і просто прекрасна і добра людина, була під її наглядом дві свої вагітності, народжувала в Ліди Михайлівни першого синочка, дуже задоволена(другого у зв'язку з закриттям пологового народжувала в іншого лікаря ), ставлення як до рідної, в Ліди Михайлівни народжували багато моїх знайомих і всі дуже задоволені.
чт, 22 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Леся
Позитивний відгук
для тих, хто цінує професіоналізм та відповідальність рекомендую Лідію Михайлівну!
ср, 14 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Анна
Позитивний відгук
Не просто чудова лікарка, але й дуже добра та чуйна жінка! Тричі народжувала не у неї, а з нею!!! Дякую!
вт, 2 січня 2018 р., 00:00
Автор: Олеся
Позитивний відгук
Тричі народжувала у Ліди Михайлівни! Лікар від Бога, дуже уважна, турботлива! На час пологів стає просто мамочкою! До неї, до речі, і всі мої подруги і родичі потім йшли і у всіх лише позитивні враження!!! Побільше б нам таких лікарів!
нд, 3 вересня 2017 р., 00:00
Автор: Марія
Негативний відгук
Не сподобалась. Хотіла до неї на роди, але вона була якась не в настрої і своєю байдужістю та зверхнім тоном відштовхнула.
сб, 13 травня 2017 р., 00:00
Автор: Юлия
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Народжувала дівчинку. Попередні роди були в іншого лікаря з проблемами( розходження лона).. Лідія Михалівна зробила все можливе і неможливе щоб цього уникнути. Як кажуть лікар від бога - це про неі.
пн, 13 березня 2017 р., 00:00
Автор: Наталя Леган
Позитивний відгук
Народжувала в Ліди Михайлівни донечку у 2010році. І дуже задоволена її роботою. Поважаю її як людину. Всім знайомим раджу народжувати у неї. Свого синочка теж родила у неї в 2015 році. Про Ліду Михайлівну можу сказати єдине:"Лікар дійсно від Бога".
нд, 16 жовтня 2016 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Народжувала трьох своїх дівчаток у Ліди Михайлівни! Після першої донечки ні секунди не сумнівалась, що на 2 раз піду до неї, ну вийшло, ще й третій пішла! З першої зустрічі, склалося враженя, що знаю її багато років, Проста у спілкуванні, добра і щира, і що важливо знає свою справу. Це 100%.P.S. Навіть зараз інколи дзвоню, просто поговорити, або щось запитати (не по гінекології). Лідіє Михайлівно, дякую, що ви є!!!
ср, 14 вересня 2016 р., 00:00