У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Мацюра Роман Ярославович

Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 21(53%)
Негативних відгуків 14(35%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Юля Костюк
Нейтральний відгук
пт, 22 жовтня 2021 р., 14:19
Автор: Юля
Позитивний відгук
Кваліфікований і компетентний лікар! Все надзвичайно чітко і професійно! Завжди на зв‘язку! Я безмежно дякую йому за піклування та легкі пологи!!! Після пологів навідував кожен день та консультував.
пт, 22 жовтня 2021 р., 14:18
Автор: Катюшка
Негативний відгук
Категорично не рекомендую! Збоченець з брудними жартами, вимагач грошей, не професійний, кричить під час пологів! Відчуття ошуканості, розчарування і бруду не залишає впродовж кількох років!
пн, 7 грудня 2020 р., 23:28
Автор: Анна
Нейтральний відгук
Чудовий лікар. Реально професіонал. Не сюсюкається. Все по ділу. Мала кесерів розтин все пройшло ідеально. Головне не дивлячись на мою досить велику зайву вагу зробив ідеальний шов. Навідував по декілька разів на день. Дуже дивують негативні відгуки, бо лікар дійсно хороший.
чт, 27 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Родила в Романа Ярославовича 3.02.2020,дуже хороша,відповідальна людина,мала кесарський розтин,все пройшло добре,без ускладнень,народила здорового хлопчика 4050,лікар кожного дня приходив навіть у вихідні дні,ми дуже задоволені,тому дивуюсь вище написаному,тому що лікар грошей не вимагав, дуже відповідально ставиться до кожного пацієнта,і взагалі Мацюра Роман Ярославович Професіонал з великої літери!!! Дякуємо вам за синочка!!!
сб, 15 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Olena
Нейтральний відгук
9 років тому мала у нього незапланований КР. Відмовився робити горизонтальний розріз. Ускладнень після пологів не було. Гроші нагло вимагав. На той момент заплатила 1000 USD
ср, 27 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Народжувала в нього першого синочка п‘ятнадцять років назад. Лікар був дуже хамовитий, весь час грубо розмовляв, подекуди навіть кричав. Після родів навіть не зайшов, хоч заплатили йому не маленькі гроші.
чт, 7 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Роман Ярославович професіонал з великої букви! Мої другі роди пройшли ідеально завдяки цьому лікарю! А його команда працює як швейцарський годинник! В шоці з нижче написаного, так як відношення до мене було дуже толерантне, він дуже уважний лікар і проста людина! За всі дні перебування в роддомі приходив до мене по два три рази на день, перевіряти мій стан здоров’я. Всім раджу Мацюру Романа Ярославича!
ср, 27 березня 2019 р., 00:00
Автор: Іванка
Позитивний відгук
Шановні мамульки!!! ця людина Богом дана, щоб Ви не говорили, і непотрібно наговорювати на Ваші якісь образи (наклеп). Цієї клініки б не існувало якби не ця людина (дуже вам вдячні за Ваші золоті руки)!
вт, 12 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Світлана
Негативний відгук
При знайомстві лікар на контакт не йшов взагалі, почав говорити про якісь підозри, що ми журналісти, які хочуть зловити на хабарі, щоб залишити погані відгуки в інтернеті, не давав завершити питання перебиваючи. Довів мене до сліз і ми з чоловічок просто пішли. Ні про які пологи в нього навіть думки нема. І ще склалося таке враження що бере тільки по знайомствах, щоб йому відгуки лише хороші лишали, не розуміючи, що сам своїми підозрами заробив собі ще один поганий відгук.
пт, 31 серпня 2018 р., 00:00