Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Марцух Оксани Вікторівни

Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 10(59%)
Негативних відгуків 2(12%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Юлія
Нейтральний відгук
Доброго дня, хто має номер Марцух Оксани Вікторівної. Дякую Мій номер 0686801332
пт, 21 січня 2022 р., 15:27
Автор: Марія
Позитивний відгук
Дайте будь ласка номер Марцух О.В. Мій телефон 0977804067.Дуже дякую
пт, 17 грудня 2021 р., 17:25
Автор: Yulia
Негативний відгук
Роботою лікаря Марцух О.В не задоволенна. Стояла на обліку в неї в поліклініці на Левандівці також вона приймає в Центрі Здоров’я Родини . На дзвінки і смс відповідає через день навіть якщо терміново пишеш чи дзвониш , якщо ти себе погано почуваєш . Якщо назначає скринінг чи аналіз то відправляє в платну хоча в поліклініці це все роблять . Нікому її б не радила як лікаря .
пн, 2 серпня 2021 р., 10:53
Автор: Ольга
Негативний відгук
Абсолютно не задоволена цим лікарем! Стояла на обліку в неї, були деякі труднощі з вагітністю, додзвонитись до Марцух нереально , з 5 разу ,якщо відповість, то добре. Повідомлень не читає, це при тому, що дійсно пишеш людині, що погано почуваєшся і в розпачі не знаєш, що робити, їй все одно. Змушена була дзвонити до інших лікарів, щоб допомогли. При планових явках могла дозволити собі кричати на мене ні за що, а все тому, що вона не пояснила чітко, що конкретно їй від мене було потрібно, і знову ж таки, через її байдужість відповісти на повідомлення. Нікому не раджу цього лікаря !!!
пт, 14 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Галина
Нейтральний відгук
Хто має номер Оксани Вікторівни Марцух? Скиньте, будь ласка, на цей номер 80509322669
ср, 10 квітня 2019 р., 00:00
Автор: Уляна
Позитивний відгук
Дуже задоволена. Свою справу знає. Нічим зайвим голову не забиває, зайвих аналізів не назначає, говорить по суті, сто раз пояснює що й до чого, а потім ще й записує, щоб щось не забула, що дуже приємно, бо через вагітність я стала розсіяною. Без проблем допоможе і порадить коли щось турбує. Сама по собі досить приємна людина. З мінусів (чи то плюс, навіть не знаю): величезна кількість вагітних, записуватись на прийом треба за 2 тижні. Хоча з іншого боку, це показник хорошого спеціаліста.
вт, 12 березня 2019 р., 00:00
Автор: Oлена
Позитивний відгук
Оксана Вікторівна прекрасний лікар. Зараз стою в неї на обліку з другою дитиною. Ніяких зайвих призначень та аналізів. Все чітко розказує, розписує, пояснює. Якщо виникають питання завжди відповідає по вайберу в будь-який час. Дуже толкова і справжній фахівець. Завдяки її рекомендаціям я на 7 місяці вагітності набрала тільки 5 кг, хоча в попередній вагітності в цьому терміні були вже набряки і плюс 15 кг. Легка в спілкуванні!
пн, 4 березня 2019 р., 00:00
Автор: Іра
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер телефону лікаря. Дякую. І якщо можна ще свій номер хто стояв на обліку щоб більш детально розпитати. Велике дякую!
вт, 8 січня 2019 р., 00:00
Автор: Дарія
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Оксани Вікторівни, задоволена дуже! Хороший, чуйний і адекватний лікар! Справді, О.В. не виписує купи препаратів (не завжди потрібних), а все точно і чітко. До неї можна звернутися у будь-яку годину, вона завжди на зв‘язку. Не буду багато розписувати, просто щиро рекомендую Оксану Вікторівну. Ви не пошкодуєте, якщо звернетеся до неї)
пн, 7 січня 2019 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Оксана Вікторівна - прекрасний фахівець, має легку руку та високу кваліфікацію. Вела мене у двох вагітностях. Я дуже задоволена.
пн, 7 січня 2019 р., 00:00