Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Марцух Оксани Вікторівни

Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 9(60%)
Негативних відгуків 2(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Yulia
Негативний відгук
Роботою лікаря Марцух О.В не задоволенна. Стояла на обліку в неї в поліклініці на Левандівці також вона приймає в Центрі Здоров’я Родини . На дзвінки і смс відповідає через день навіть якщо терміново пишеш чи дзвониш , якщо ти себе погано почуваєш . Якщо назначає скринінг чи аналіз то відправляє в платну хоча в поліклініці це все роблять . Нікому її б не радила як лікаря .
Ольга
Негативний відгук
Абсолютно не задоволена цим лікарем! Стояла на обліку в неї, були деякі труднощі з вагітністю, додзвонитись до Марцух нереально , з 5 разу ,якщо відповість, то добре. Повідомлень не читає, це при тому, що дійсно пишеш людині, що погано почуваєшся і в розпачі не знаєш, що робити, їй все одно. Змушена була дзвонити до інших лікарів, щоб допомогли. При планових явках могла дозволити собі кричати на мене ні за що, а все тому, що вона не пояснила чітко, що конкретно їй від мене було потрібно, і знову ж таки, через її байдужість відповісти на повідомлення. Нікому не раджу цього лікаря !!!
Галина
Нейтральний відгук
Хто має номер Оксани Вікторівни Марцух? Скиньте, будь ласка, на цей номер 80509322669
Уляна
Позитивний відгук
Дуже задоволена. Свою справу знає. Нічим зайвим голову не забиває, зайвих аналізів не назначає, говорить по суті, сто раз пояснює що й до чого, а потім ще й записує, щоб щось не забула, що дуже приємно, бо через вагітність я стала розсіяною. Без проблем допоможе і порадить коли щось турбує. Сама по собі досить приємна людина. З мінусів (чи то плюс, навіть не знаю): величезна кількість вагітних, записуватись на прийом треба за 2 тижні. Хоча з іншого боку, це показник хорошого спеціаліста.
Oлена
Позитивний відгук
Оксана Вікторівна прекрасний лікар. Зараз стою в неї на обліку з другою дитиною. Ніяких зайвих призначень та аналізів. Все чітко розказує, розписує, пояснює. Якщо виникають питання завжди відповідає по вайберу в будь-який час. Дуже толкова і справжній фахівець. Завдяки її рекомендаціям я на 7 місяці вагітності набрала тільки 5 кг, хоча в попередній вагітності в цьому терміні були вже набряки і плюс 15 кг. Легка в спілкуванні!
Іра
Нейтральний відгук
Доброго дня! Напишіть будь ласка номер телефону лікаря. Дякую. І якщо можна ще свій номер хто стояв на обліку щоб більш детально розпитати. Велике дякую!
Дарія
Позитивний відгук
Стояла на обліку в Оксани Вікторівни, задоволена дуже! Хороший, чуйний і адекватний лікар! Справді, О.В. не виписує купи препаратів (не завжди потрібних), а все точно і чітко. До неї можна звернутися у будь-яку годину, вона завжди на зв‘язку. Не буду багато розписувати, просто щиро рекомендую Оксану Вікторівну. Ви не пошкодуєте, якщо звернетеся до неї)
Оксана
Позитивний відгук
Оксана Вікторівна - прекрасний фахівець, має легку руку та високу кваліфікацію. Вела мене у двох вагітностях. Я дуже задоволена.
Софія
Позитивний відгук
Завдяки Оксані Вікторівні маю донечку! Дуже хороший спеціаліст, а людина ще краще. Постійно на зв‘язку. Не виписує не потрібного. Дуже все чітко. Підтримує морально;) Рекомендую
Галина
Позитивний відгук
Хороший спеціаліст та як людина приємна. Якби була можливість в неї народжувати було б супер.