У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Маркевич Ганна Іванівна

angel
like
Загальний рейтинг 8
Позитивних відгуків 8(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Анастасія
Позитивний відгук
Прекрасний лікар! Передчасні пологи, Анна Іванівна в той день була черговим лікарем. Не було родової діяльності, вирішили робити кесарів розтин. Реабілітація проходить чудово, акуратний шов. А найголовніше - здорова донечка! Якщо ви потрапите до неї, то знайте, що все буде добре! Вона прекрасний лікар і не мало важливо - чуйна людина!
ср, 22 грудня 2021 р., 23:38
Автор: Христя
Позитивний відгук
Дуже хороша лікарка. Добра, професіонал своєї справи, попала до неї як на чергову,і дуже дуже задоволена і вдячна їй що допомогла зявитись на світ моїй донечці, лікар від Бога, і приходила до мене цікавилась, рекомендую і дякую ще раз!
сб, 24 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Яна
Позитивний відгук
Ми з чоловіком звернулися до Ганни Іванівни в Паренс після 2 років неуспішних спроб завагітніти. Спершу було дуже важко емоційно: думала, що це тільки ми стикнулися з цією проблемою і вона не надто поширена, та все ж вирішили спробувати звернутися до спеціаліста. Ганна Іванівна - чудовий лікар, надзвичайно чуйна, постійно мене підтримувала і все детально пояснювала. Призначила безпечний курс лікування. Зараз я на другому місяці вагітності, і дуже щаслива!
пт, 25 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Ярина Орлик
Позитивний відгук
Народила вдруге. Мої дві вагітності вела Ганна Іванівна Маркевич. В мене негативний резус-фактор, а в чоловіка позитивний, і дві дитини успадкували його резус-фактор. Це означає, що мій організм сприймав моїх дітей як загрозу і боровся з ними. Але, якщо перший раз мої антитіла були надто великі, щоб пройти через плаценту і зашкодити дитині. То під час другої вагітності організм адаптувався і проблеми були серйозні. Вагітність протікала складно. Дякую Ганні Іванівні, що контролювала проходження вагітності Ганні Іванівній я змогла народити здорову донечку.
вт, 18 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Уляна
Позитивний відгук
Завдяки Ганні Іванівні ми з чоловіком маємо зараз дитинку! Довго лікували безпліддя , але не могли завагітніти. Нам порадили звернутися у польський центр у Львові з лікування безпліддя. Пройшли з чоловіком комплексне обстеження, я пролікавалася і зараз маю донечку. 2 роки минуло після звернення у медцентр, а вже тримаю доцю на ручках) Тішуся, і рекомендую "Паренс" у Львові.
чт, 30 липня 2020 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
01.05.20 на світ проявився наш синочок, завдяки професіоналізму Ганни Іванівни все пройшло добре. Лікар від Бога! Уважна, професіонал своєї справи. Щиро рекомендую!!!
сб, 9 травня 2020 р., 00:00
Автор: Галя
Позитивний відгук
Дуже крута лікарка! була у неї і вона допомогла як гінеколог. багато знає, вміє порадити, розумна. і від знайомих чула, що вона їм подобається, задоволені нею як гінекологом.
пт, 17 січня 2020 р., 00:00
Автор: Julia Kovalchuk
Позитивний відгук
15.08.20 приїхала народжувати на Батальну на чергову бригаду, попала до Анни Іванівни. Я дуже задоволена лікаркою, чітка, уважна, одразу розказала дві можливі стратегії, озвучувала всі свої дії. Оскільки в мене відійшли води і не було родової діяльності вже більше доби, прийняли рішення про крапельницю, але лікарка попередила, якщо і далі буде без змін ніхто не буде лізти руками і робити відкриття і витискати дитинку теж ніхто не буде (в мене перші пологи були саме такі) Анна Іванівна попередила, якщо за 5 годин не буде змін більше мене не мучимо і їдемо на кесарське. Лікарка увесь час заходила, перевіряла відкриття і робила КТГ Підтримувала морально, що теж дуже важливо, бо через карантин я була сама, а згадуючи перші пологи це для мене був дуже сильний стрес. Дякувати Богу після крапельниці яку поставили о 10:00 почалися перейми і відкриття і вже о 14:15 я тримала на руках донечку. Вже через годину я сама могла ходити і це для мене був як нонсенс. Я дуже щаслива, що потрапила саме до Анни Іванівни!
Invalid Date