Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Маркевич Ганна Іванівна

angellike
Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 7(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христя
Позитивний відгук
Дуже хороша лікарка. Добра, професіонал своєї справи, попала до неї як на чергову,і дуже дуже задоволена і вдячна їй що допомогла зявитись на світ моїй донечці, лікар від Бога, і приходила до мене цікавилась, рекомендую і дякую ще раз!
Яна
Позитивний відгук
Ми з чоловіком звернулися до Ганни Іванівни в Паренс після 2 років неуспішних спроб завагітніти. Спершу було дуже важко емоційно: думала, що це тільки ми стикнулися з цією проблемою і вона не надто поширена, та все ж вирішили спробувати звернутися до спеціаліста. Ганна Іванівна - чудовий лікар, надзвичайно чуйна, постійно мене підтримувала і все детально пояснювала. Призначила безпечний курс лікування. Зараз я на другому місяці вагітності, і дуже щаслива!
Ярина Орлик
Позитивний відгук
Народила вдруге. Мої дві вагітності вела Ганна Іванівна Маркевич. В мене негативний резус-фактор, а в чоловіка позитивний, і дві дитини успадкували його резус-фактор. Це означає, що мій організм сприймав моїх дітей як загрозу і боровся з ними. Але, якщо перший раз мої антитіла були надто великі, щоб пройти через плаценту і зашкодити дитині. То під час другої вагітності організм адаптувався і проблеми були серйозні. Вагітність протікала складно. Дякую Ганні Іванівні, що контролювала проходження вагітності Ганні Іванівній я змогла народити здорову донечку.
Уляна
Позитивний відгук
Завдяки Ганні Іванівні ми з чоловіком маємо зараз дитинку! Довго лікували безпліддя , але не могли завагітніти. Нам порадили звернутися у польський центр у Львові з лікування безпліддя. Пройшли з чоловіком комплексне обстеження, я пролікавалася і зараз маю донечку. 2 роки минуло після звернення у медцентр, а вже тримаю доцю на ручках) Тішуся, і рекомендую "Паренс" у Львові.
Ірина
Позитивний відгук
01.05.20 на світ проявився наш синочок, завдяки професіоналізму Ганни Іванівни все пройшло добре. Лікар від Бога! Уважна, професіонал своєї справи. Щиро рекомендую!!!
Галя
Позитивний відгук
Дуже крута лікарка! була у неї і вона допомогла як гінеколог. багато знає, вміє порадити, розумна. і від знайомих чула, що вона їм подобається, задоволені нею як гінекологом.
Julia Kovalchuk
Позитивний відгук
15.08.20 приїхала народжувати на Батальну на чергову бригаду, попала до Анни Іванівни. Я дуже задоволена лікаркою, чітка, уважна, одразу розказала дві можливі стратегії, озвучувала всі свої дії. Оскільки в мене відійшли води і не було родової діяльності вже більше доби, прийняли рішення про крапельницю, але лікарка попередила, якщо і далі буде без змін ніхто не буде лізти руками і робити відкриття і витискати дитинку теж ніхто не буде (в мене перші пологи були саме такі) Анна Іванівна попередила, якщо за 5 годин не буде змін більше мене не мучимо і їдемо на кесарське. Лікарка увесь час заходила, перевіряла відкриття і робила КТГ Підтримувала морально, що теж дуже важливо, бо через карантин я була сама, а згадуючи перші пологи це для мене був дуже сильний стрес. Дякувати Богу після крапельниці яку поставили о 10:00 почалися перейми і відкриття і вже о 14:15 я тримала на руках донечку. Вже через годину я сама могла ходити і це для мене був як нонсенс. Я дуже щаслива, що потрапила саме до Анни Іванівни!