Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Литвинчук Любомира Петрівна

Загальний рейтинг 41
Позитивних відгуків 61(68%)
Негативних відгуків 20(22%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Анонімний відгук
Негативний відгук
Боже борони щоб ви у неї родили ,дитина померла не догледіла. Сказали на узд лягати в лікарню а вона сказала прийдеш у понеділок не хотіла на вихідні бавитись ,у понеділок дитина завмерла .
сб, 13 квітня 2024 р., 16:47
Автор: Надія
Нейтральний відгук
Любомира Петрівна чудовий лікар!!! Народжувала в неї двічі!!! Професійна, виважена, розумна! Завжди була на зв'язку, підбадьорювала та кваліфіковано виконувала свою роботу! Дякую, Любомира Петрівна!!!
нд, 26 листопада 2023 р., 19:29
Автор: Наталя Костів
Позитивний відгук
Прекрасний лікар ) На 6 місяці вагітності прийшла до неї, поспілкувалися і зрозуміла що це мій лікар, в міру строга але з гарний почуттям гумору) Від першої зустрічі завжди була на зв'язку по будь яких запитаннях та особисто зустрічались раз в місяць щоб обговорити мої побажання щодо пологів. Усіх обіцянок та домовленостей дотримано) пологами задоволена) після пологів щодня приходила оглядала та цікавилась самопочуттям За другою малечею тільки до неї)
пт, 18 червня 2021 р., 09:40
Автор: Nastya Bitsiv
Позитивний відгук
Супер лікар!!! Дуже задоволена! За другою дитинку знов до неї підем! Професіонал своєї справи!!!!
чт, 6 травня 2021 р., 17:48
Автор: Marta Maksymovych
Позитивний відгук
пт, 5 березня 2021 р., 08:16
Автор: Marta Maksymovych
Позитивний відгук
пт, 5 березня 2021 р., 08:15
Автор: Єлизавета Мельник
Негативний відгук
Народжувала в Литвинчук,пробили води , стимулювали ,видавлювали дитину з живота (що заборонено у всьому світі !) Тягнули дитину так що аж зламали ключицю ! Зараз вагітна вдруге -ні в якому випадку не рекомендую Литвинчук !! Остерігайтесь !
вт, 19 січня 2021 р., 13:22
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Лікар чудовий, не розумію негативних відгуків. Родила двох синочків, друга вагітність була складна, від самого початку загроза переривання і від самого початку під опікою Любомири Петрівни. Вона допомогла зберегти і народити дитинку. В перинатальному центрі чудова команда, лікар приходила після пологів кожен день, допомагала налагодити лактацію. Також порадила епідуріальну анестезію, за що ДУЖЕ вдячна, бо перші пологи були без анестезії і різниця величезна. Дякую Вам і привіт із Золочева)))
ср, 30 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Юлія Назарова
Позитивний відгук
Не розумію чому так багато поганих відгуків про п.Любомиру, та я з ними не згідна. Лікар чудова, професіонал у своїй справі! Ні з якою кавою я її жодного разу не бачила. Лікар дуже уважна!.. так строга, вона не буде сюсюкатись як з дитиною, проте мене дуже підтримала, цікавилась самопочуттям та настроєм, підбадьорювала. Як на мене , в мене були дуже легкі пологи (2га вагітність) , Любомира Петрівна в потрібний момент була зі мною, казала як дихати , і коли тужитись. Дитину я «виплюнула», без епізіо , без витискань про які тут пишуть другі. Дитинка завдяки п. Любомирі здорова. Кожен день до мене приходила , на виписку провела лекцію щодо догляду за собою, харчування, контрацепцію і ще багато чого, сказала якщо буде щось турбувати по жіночим після пологів до дзвонити до неї. Лікар ЗА ГВ , це в наш час рідкість. Особисто в мене вона не попросила ні копійки. Якщо я колись наважусь на 3 дитину , то піду родити тільки до неї !!!! А поки що низький уклін Вам , Любомира Петрівна, Ви спражня профі!! Дякую Вам за сина !!!!
нд, 27 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Iruna
Негативний відгук
Першу дитину родила в Любимири в 2006 році, тоді залишилась її послугами, як лікаря, задоволена. Другу дитину прийшла родити теж до неї. А тут вже було зовсім інакше. Груба, весь час зайняла «дуже», весь час забуває, без кінця з чашкою кави, неуважна, нецікавиться проблемою породіллі. Зробила кесарів розтин, пошила, як свиню, шов розійшовся в день виписки. Я повернулась до неї в той самий день, показала шов, чим дуже обурила лікаря. Шов заживав самонатягом декілька місяців. За кесарів розтин заплатили 600 уе, чим теж викликали обурення лікаря, що це дуже мало.... не раджу... шукайте більш людяного і уважнішого доктора для пологів...
нд, 2 серпня 2020 р., 00:00