Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Лисий Михайло Павлович

like
Загальний рейтинг 48
Позитивних відгуків 50(60%)
Негативних відгуків 2(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Наталія
Негативний відгук
Народжувала в лютому 2020. Прийшли домовитися з лікарем заздалегідь, поговорили, ніби все ок було. Просила природні пологи, без стимуляції, витискань і тд. В результаті всі пологи під крапельницею з окситоцином, після чого схватки одразу стали просто нестерпними. Потім коли я вже просто була знесилена, лікар оглянув, сказав що повне відкриття, але дитина ще не вставилась. І схватки прийшлось мені продихувати лежачи, а лікар при цьому тримав руки в мені. Це було просто нереально. Не знаю, чи то дитина ще не встигла вставитись, бо через стимуляцію вже було повне відкриття а дитина не готова, чи то може мені вручну шийку матки відкривали, то вже хіба лікар знає. Потім сував під язик солодкі таблеточки, кажучи що глюкоза, а потім з'ясувалося, що то окситоцин в таблетках, який декілька років вже заборонений в Україні, тому не кажуть правду. Дозволяв собі нецензурні висловлювання і нерви, коли я питалась на якому етапі пологи. В результаті пуповину перерізали одразу, не дали відпульсувати, купа розривів, які лікар списав на грибок, а насправді через стимуляцію. Більше 20 внутрішніх і зовнішніх швів, які потім ще й не всі зняв, і через карантин не хотів прийняти, коли через 2 місяці вони вилізли. В дитини був шалений гіпертонус, що також було наслідком стимуляції, з чим ми мучились більше 3 місяців і проходили декілька курсів масажів. Тому думайте добре, перед тим як обрати цього лікаря. А я до нього точно більше ні ногою, зараз лише шкодую, що не маю доказів жодних акушерської агресії, яку до мене проявив він та акушерка.
Василина
Позитивний відгук
Народжувала нашу дівчинку 13.11.2020, це вже наші другі пологи (в 2016 народила хлопчика) з Михайлом Павловичем. Приємний, турботливий, ввічливий, наполегливий, все тримав під контролем, дуже хороший лікар та лікар від Бога. Постійно контролював стан після народження. Щиро дякуємо за легкі пологи!!! Нехай Бог оберігає Вас, надає сили та терпіння.
Сомик Мар
Нейтральний відгук
Доброго дня. Народжувала на Покрови. Все добре. Велике дякую за професіоналізм!!! Дякую за натхненну працю!!!
Марія
Нейтральний відгук
Хотіла б дізнатись номер телефона цього лікаря. Та можливо більш детально дізнатись про лікаря Вайбер: 0983419789
Василина
Нейтральний відгук
Доброго вечора, напишіть будь ласка номер телефону Михайла Павловича на номер 0686494028 Дуже дякую))))
Ангелина
Нейтральний відгук
Доброго дня, підкажіть як до нього попасти на прийом, будь-яку інформацію можна скинути на номер 380970502627
Надія
Позитивний відгук
Всім раджу дуже професійного лікаря. Я дуже задоволена що на свої 2-гі роди вибрала саме його. Насправді пологи були не з легких, але для мене вони були як свято (напевно, так і має бути коли батьки чекають на появу дитятка ). Михайло Павлович дуже уважний, пунктуальний, професійний. Всім раджу, не пошкодуєте!!!!!
Христина
Нейтральний відгук
Всім Доброго вечора, напишіть мені будь ласка номер телефону Михайла Павловича на номер 0988982448 Дуже дякую наперед))))
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала нашого хлопчика з Михайлом Павловичем. Приємний, турботливий, ввічливий та просто дуже хороший лікар. Постійно контролював усі аналізи та консультував по будь якому питанню. Дякую щиро!!!
Кольцун Юлія
Позитивний відгук
Народжувала в Михайла Павловича 08.08.2019, просто чудова людина, лікар супер, всі би були такі, завжди відповідає на дзвінки, уважний, виважений, задоволена всім!!!