У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Леськів Віра Дмитрівна

Загальний рейтинг 25
Позитивних відгуків 31(42%)
Негативних відгуків 6(8%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оля Колос
Позитивний відгук
Дуже задоволена Вірою Дмитрівною! Рекомендую Її!!! Завдяки її роботі та старанням команди професіоналів перинатального центру у нас народився здоровий малюк. Спочатку я мала народжувати сама, але так як відкриття не було Віра Дмитрівна порадила кесарити. Жодного тиску, просто все пояснила. Я дуже Їй вдячна за все. Це - прекрасна людина, чуйна, розумна, спокійна. ЖОДНОЇ МОВИ ПРО ГРОШІ НЕ ЙШЛО!!! Також задоволена ЛОКПЦ, дуже чисто, гарно, смачно, прекрасні умови!!!! Дякую всім і кожному працівникові пологового!!!!
Oksana Komarnytska
Нейтральний відгук
Добрий день, підкажіть будь ласка номер телефону Леськів Віри Дмитрівної. Мій вайбер +380965133489
Oksana Komarnytska
Нейтральний відгук
Добрий день, підкажіть будь ласка номер телефону Леськів Віри Дмитрівної.
Iryna
Негативний відгук
Народжувала у Леськів В.Д. в лютому 2020 році. Домовлялась наперед. УЗД показувало два обвиття за голову і одне за ніжку, проте лікар навіть не натякнув, що є загроза вдушення і треба кесарів розтин. Так як перша дитина, не знала які можуть бути наслідки через обвиття(( вагітність проходила добре. В результаті дитина задихнулась, потім реанімація в роддомі, реанімація в Охматдиті і постійне лікування в фізичному плані. Боремось за кожну крапельку нашого прогресу. Лікар ще й запевняв, що все буде добре, що наступного дня переведуть дитинку на палату. Яка палата могла бути, як дитина не могла сама дихати?? Таких халатних лікарів, які калічать людські долі, треба судити!!! Бажаю лікарці пережити те, що пережили ми і переживаємо далі за майбутнє дитини
Mарія
Негативний відгук
Лікар Леськів В.Д. халатна і невідповідально,дівчатка категорично не рекомендую...завдяки їй народила на 3 добу, паралельно безводний режим,антибіотики. Води підтікали, а вона казала що це не вони поїхала додому, бо втомлена,хоча домовлялися попередньо...зараз просто не хочу згадувати всіх тих 3 денних мук((( дякую богу за здорового синочка, бо з таким довгим безводним періодом,все могло бути інакше...
Аня
Нейтральний відгук
Напишіть номер телефону Віри Дмитрівни на вайбер 097 76 55 226. Наперед дякую
Магдалина
Нейтральний відгук
Дуже прошу телефон Леськів В.Д. Буду вдячна за допомогу. Мій вайбер 0966668805
Марта
Позитивний відгук
Віра Дмитрівна приймала пологи в кінці 2019, приїхала вона до пологового швидко, але вона просила попередньо щоб дзвонили з пологового після огляду , що не завжди зручно, бо у мене була 2а вагітність, відповідно все швидко відбувалось, і можна сказати це чудо що вона встигла, хоча я як тільки відчула перейми одразу зібралась в пологовий .Скаржитись немає на що. Бо вагітність та пологи протікали добре. Загалом під час пологів ВД тих 20 -30хв була біля мене і робила свою роботу.
Оля
Нейтральний відгук
Доброго дня. дайте будь ласка номер Віри Дмитрівни. мій вайбер 0962836873
Оля
Негативний відгук
Якшо коротко, то лікарем Леськів Віра Дмитрівна категорично НЕ задоволена. Вона абсолютно безвідповідальна. Якби мені про неї в свій час розповіли правду і як вона ставиться до породіль, я б до неї точно не пішла народжувати. Тому, можливо, мені вдастся когось застерегти від помилки. Щоб ви не думали, що це пусті слова, бо я і сама люблю відгуки обгрунтовані, то напишу як було все у мене. Кому вже цікаві деталі чому саме не задоволена, можете прочитати всю історію. Домовились про роди з нею. Моя лікарка, в якої я була на обліку направляла двічі мене на стаціонар вже перед родами, так як були покази, але Леськів відмовляла, бо нащо ж їй за когось там відповідати. Простіше щоб я була в дома, так вона не несе відповідальність. Далі вже перед пдр в мене почали підтікати води. Я приїхала в роддом. Леськів була на роботі, але сказала що їй не до мене і відправила якусь стажерку. Та мене оглянула і сказала, що то не води. Приїхавши додому, в мене продовжували підтікати води. Наступного дня я вирішила купити тест на визначення підтікання навколоплідних вод, щоб вони мені його зробили і мали як доказ того, що в мене дійсно течуть води і нехай щось з тим вже роблять. Леськів знову ж таки відправила до мене когось іншого, бо то ж дуже зайнята особа. Зробили тест і сказали «ой, то й справді води підтікають» і мене негайно треба класти в патологію. Подзвонили і сказали про це Леськів на що вона сказала аби кололи мене антибіотиками кожні 4 години, а вона приїде завтра і будемо починати роди, бо завтра на 7 маю ще інші роди. Типу нащо ж їй іздити окремо до кожної якщо можна за одним разом декілька родів прийняти. Так я прочекала до наступного дня на уколах. А щоб ви розуміли безводний період може тривати не довго, а в мене було вже 56 год, через те що відправляла мене додому замість того, щоб нормально оглянути і допомогти. Прийшов день родів, в мене почались перейми, вона довго їхала, а коли приїхала то виявилось, що одночасно вона приймає роди у 4 одразу. Тому мені ордазу пробила міхур, поставила окситоцин і на моє запитання чи можна буде мені епідуральну анестезію зробити, вона сказала щоб я не вигадувала і пішла. Хоча ми попередньо з нею говорили, що якшо я захочу то мене знеболять. Вийшовши на коридор, вона крикнула щоб всім ставили окситоцин. Ну їй мабуть ж вигідніше, щоб пошвидше закінчити, взяти зі всіх гроші і піти собі. Протягом родів зайшла один раз і в кінці, щоб понатискати на живіт і видавити дитину. Згодом вияснилось, що у неї народжували дві мої знайомі і обидві дуже не задоволені лікарем. Тому враження, що відгуки вона тут сама собі пише, на що я і повелася в свій час.