Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Леськів Віра Дмитрівна

Загальний рейтинг 26
Позитивних відгуків 30(43%)
Негативних відгуків 4(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Аня
Нейтральний відгук
Напишіть номер телефону Віри Дмитрівни на вайбер 097 76 55 226. Наперед дякую
Магдалина
Нейтральний відгук
Дуже прошу телефон Леськів В.Д. Буду вдячна за допомогу. Мій вайбер 0966668805
Марта
Позитивний відгук
Віра Дмитрівна приймала пологи в кінці 2019, приїхала вона до пологового швидко, але вона просила попередньо щоб дзвонили з пологового після огляду , що не завжди зручно, бо у мене була 2а вагітність, відповідно все швидко відбувалось, і можна сказати це чудо що вона встигла, хоча я як тільки відчула перейми одразу зібралась в пологовий .Скаржитись немає на що. Бо вагітність та пологи протікали добре. Загалом під час пологів ВД тих 20 -30хв була біля мене і робила свою роботу.
Оля
Нейтральний відгук
Доброго дня. дайте будь ласка номер Віри Дмитрівни. мій вайбер 0962836873
Оля
Негативний відгук
Якшо коротко, то лікарем Леськів Віра Дмитрівна категорично НЕ задоволена. Вона абсолютно безвідповідальна. Якби мені про неї в свій час розповіли правду і як вона ставиться до породіль, я б до неї точно не пішла народжувати. Тому, можливо, мені вдастся когось застерегти від помилки. Щоб ви не думали, що це пусті слова, бо я і сама люблю відгуки обгрунтовані, то напишу як було все у мене. Кому вже цікаві деталі чому саме не задоволена, можете прочитати всю історію. Домовились про роди з нею. Моя лікарка, в якої я була на обліку направляла двічі мене на стаціонар вже перед родами, так як були покази, але Леськів відмовляла, бо нащо ж їй за когось там відповідати. Простіше щоб я була в дома, так вона не несе відповідальність. Далі вже перед пдр в мене почали підтікати води. Я приїхала в роддом. Леськів була на роботі, але сказала що їй не до мене і відправила якусь стажерку. Та мене оглянула і сказала, що то не води. Приїхавши додому, в мене продовжували підтікати води. Наступного дня я вирішила купити тест на визначення підтікання навколоплідних вод, щоб вони мені його зробили і мали як доказ того, що в мене дійсно течуть води і нехай щось з тим вже роблять. Леськів знову ж таки відправила до мене когось іншого, бо то ж дуже зайнята особа. Зробили тест і сказали «ой, то й справді води підтікають» і мене негайно треба класти в патологію. Подзвонили і сказали про це Леськів на що вона сказала аби кололи мене антибіотиками кожні 4 години, а вона приїде завтра і будемо починати роди, бо завтра на 7 маю ще інші роди. Типу нащо ж їй іздити окремо до кожної якщо можна за одним разом декілька родів прийняти. Так я прочекала до наступного дня на уколах. А щоб ви розуміли безводний період може тривати не довго, а в мене було вже 56 год, через те що відправляла мене додому замість того, щоб нормально оглянути і допомогти. Прийшов день родів, в мене почались перейми, вона довго їхала, а коли приїхала то виявилось, що одночасно вона приймає роди у 4 одразу. Тому мені ордазу пробила міхур, поставила окситоцин і на моє запитання чи можна буде мені епідуральну анестезію зробити, вона сказала щоб я не вигадувала і пішла. Хоча ми попередньо з нею говорили, що якшо я захочу то мене знеболять. Вийшовши на коридор, вона крикнула щоб всім ставили окситоцин. Ну їй мабуть ж вигідніше, щоб пошвидше закінчити, взяти зі всіх гроші і піти собі. Протягом родів зайшла один раз і в кінці, щоб понатискати на живіт і видавити дитину. Згодом вияснилось, що у неї народжували дві мої знайомі і обидві дуже не задоволені лікарем. Тому враження, що відгуки вона тут сама собі пише, на що я і повелася в свій час.
Анна
Нейтральний відгук
Доброго дня)) напишіть будь ласка номер Леськів В. Д. на вайбер 063 71 40 723. Наперед вдячна!
Юлія
Нейтральний відгук
Доброго дня. Напишіть будь ласка номер Віри Дмитрівни на мій вайбер 380973812745
Марія Гринців
Нейтральний відгук
Вишліть будь ласка Леськів Віри Дмитрівна номер на вайбер 0975634144
Катерина
Позитивний відгук
Рекомендую однозначно! Це дуже кваліфікований та компетентний Лікар, який знає, що робить і підходить до кожної ситуації з усією віддачею та уважністю. Завдяки Вірі Дмитрівні 17.03.2020 я народила сина без проблем, розривів, не дивлячись на невелику переношенність дитини по термінах. Головне її слухати і робити, що скаже, вона не стимулює без крайньої на то потреби, не давить на живіт, щоб дитина висковзувала. Не намагається розродити "щоб закінчити до кінця зміни". Зі мною лишилась після нічної зміни в свій вихідний. Протягом всіх перейм (10 год) контролювала ситуацію максимально, відносилась ніби до доньки. Хочу сказати цій неймовірній жінці та прекрасному лікарю велике дякую. Окрему подяку хочу висловити акушерці Любові Володимировні, яка весь час була поряд, якісно виконувала свою роботу, відволікала розмовами під час болей, не даючи впадати в паніку, а також взяла на себе роль чоловіка через його вимушену відсутність в зв'язку з карантином. Якщо вирішуєте народжувати на Батальній, йдіть до Леськів Віри Дмитрівни.
Любов Лепка
Негативний відгук
Категорично не йти до неї, до Леськів В. Д. Завдяки її халатності ми вчора поховали нашу дівчинку-ангелика. Повне ігнорування, не дивлячись на зрілий вік породіллі і на особливості вагітності.