Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Лехновський Олександр Павлович

like
Загальний рейтинг 21
Позитивних відгуків 22(96%)
Негативних відгуків 1(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Вікторія
Позитивний відгук
Хочу написати і свій відгук про Лехновського О.П.-це дійсно дуже класний ,позитивний ,уважний лікар ... але перш за все він професіонал і лікар від Бога ,свою роботу він виконав на всі 100% і навіть більше ,пояснює кожен свій крок ,ніяких ускладнень чи там болю в сині і так далі не було ...заходив не одноразово після пологів ) дуже дякую і рекомендую з власного досвіду.
Віта
Позитивний відгук
Прекрасний анестезіолог!!! В лютому 2018го народжувала на Мечникова. І вважаю, що мені надзвичайно пощастило, що там був Олександр Павлович. Жодних наслідків після анестезії, яких дуже боялась) прекрасне самопочуття відразу після пологів, оскільки не намучилась)))) народила, без жодного розриву сина вагою 4500) напевне тому, що все проходило спокійно і навіть весело) Величезне ДЯКУЮ лікарю!)
Мамусік
Позитивний відгук
Порядний та уважний лікар анестезіолог!!! все зробив чітко та якісно;-) на наступні дні провідував та цікавився моїм самопочуттям!
Ірина
Позитивний відгук
Ми планували народжувати у Польщі через епідуральну анестезію. На щастя нам порадили лікаря Лехновського Олександра Павловича у перинатальному центрі. Я просто була в шоці, що у Львові є такий спеціаліст. Лікар не тільки все зробив ідеально і ювелірно, він постійно знаходився поруч. Наступні дні приходив і перевіряв як я себе почуваю. Чудовий лікар. Дай БОГ Олександру Павловичу міцного здоров`я і успіху.
Ірина
Позитивний відгук
Лехновський Олександр Павлович-чудовий лікар, справжній професіонал і дуже добра людина. Під час пологів постійно знаходився поруч. Дуже підтримував. На наступний день прийшов до мене в палату запитати і подивитися як я себе почуваю. Дай БОЖЕ здоров`я і великого щастя Олесендру Павловичу!
Оля
Позитивний відгук
Олександр Павлович був моїм анастезіологом в 16 листопада 18 року, чудовий лікар, професіонал, я дуже легко відійшла від епідуралки, нічого в мене не боліло, не треба наговорювати екс-пацієнтам на лікаря, бо невідомо чому у вас голова боліла, де докази що саме епідуралка це спричинила ? Він мене дуже підтримував під час операції, зробив фото з дитинкою в операційній коли її виклали на мене.. після операції заходив кожного дня і цікавився моїм самопочуттям.
Анна
Позитивний відгук
Лікар - справжній професіонал, уколу епідуральної анестезії практично не відчула, він в процесі все пояснював і заспокоював мене. Під час операції весь час був поруч і розповідав що і до чого. Відійшла від анестезії я дуже легко, абсолютно ніяких побічних ефектів не було.
Вікторія
Позитивний відгук
Хороший лікар, справжній професіонал і дуже хороша і чуйна людина) операція в мене була термінова але все пройшло добре) в мене 3 пологи і друга епідуріальна анастезія лікар все поясню, коментує кожен свій крок, відвідував мене після операції... Дуже дякую за підтримку і професіоналізм)))
Ілона
Позитивний відгук
03.11.2018 я народила дівчинку у Львівському обласному перенатальному центрі. Пологи приймала Лехновська Тамара Анатоліївна та Лехновський Олександр Павлович. Я хочу щиро подякувати за Ваш професіоналізм, чуйність, відповідальність, підтримку!!! Завдяки Вам пологи пройшли легко та досить швидко. Протягом пологів лікарі завжди були поряд та давали настанови, які мені дуже допомогли. Рекомендую всім майбутнім мамочкам анастезіолога - Лехновського О.П. та акушера-гінеколога Лехновську Т.А.! Ви точно залишетесь задоволені, впевнені та спокійні! Якщо народжувати вдруге, то лише у них!
Ярина
Позитивний відгук
3.09.2018 народжувала в Перинатальному центрі своїх двійнят, у мене був КР з епідуральною анестезією і я досі згадую весь процес позитивно завдяки Лехновському О.П. Він був біля мене всю операцію і дуже підтримував. Зі всієї операції я пам‘ятаю лише як вперше почула голос своїх дівчат і як зі мною розмовляв О.П. На початку операції у мене була паніка, але він з розумінням поставився, я заспокоїлась і ми аж тоді почали процедуру. В післяопераційній впродовж доби він до мене також навідувався і контролював мій стан. Дуже приємний і чудовий лікар!Я не спитала тоді його прізвища і зараз витратила 40хв, щоб знайти того самого анестезіолога, який в першу чергу мені тоді так морально допоміг. Тому, хто буде в руках Лехновського О.П., знайте - ви в надійних руках!