Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Лехновський Олександр Павлович

like
Загальний рейтинг 23
Позитивних відгуків 24(96%)
Негативних відгуків 1(4%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марта
Позитивний відгук
Народжувала у Перинатальному центрі за допомогою операції кесеревого розтину у грудні 2023року. Це друга операція, є з чим порівнювати. Неймовірно вдячна Олександру Павловичу за професіоналізм, та чуйне ставлення. Відповів на всі мої питання, роз'яснив, заспокоював. Під час операції просто відпочивала, мені здалося що все пройшло за 10 хв, хоча в операційній була майже 2 години. Щиро дякую
нд, 10 грудня 2023 р., 20:38
Автор: Maryna
Позитивний відгук
Чудовий лікар, одразу відчувається, що ти в руках професіонала. Жодних побічок і негативних наслідків після епідуральної анестезії не мала. Лікар був дуже уважний, ввічливий, приємний у спілкуванні
чт, 22 липня 2021 р., 13:13
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Хочу написати і свій відгук про Лехновського О.П.-це дійсно дуже класний ,позитивний ,уважний лікар ... але перш за все він професіонал і лікар від Бога ,свою роботу він виконав на всі 100% і навіть більше ,пояснює кожен свій крок ,ніяких ускладнень чи там болю в сині і так далі не було ...заходив не одноразово після пологів ) дуже дякую і рекомендую з власного досвіду.
нд, 6 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Віта
Позитивний відгук
Прекрасний анестезіолог!!! В лютому 2018го народжувала на Мечникова. І вважаю, що мені надзвичайно пощастило, що там був Олександр Павлович. Жодних наслідків після анестезії, яких дуже боялась) прекрасне самопочуття відразу після пологів, оскільки не намучилась)))) народила, без жодного розриву сина вагою 4500) напевне тому, що все проходило спокійно і навіть весело) Величезне ДЯКУЮ лікарю!)
пн, 22 червня 2020 р., 00:00
Автор: Мамусік
Позитивний відгук
Порядний та уважний лікар анестезіолог!!! все зробив чітко та якісно;-) на наступні дні провідував та цікавився моїм самопочуттям!
ср, 14 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Ми планували народжувати у Польщі через епідуральну анестезію. На щастя нам порадили лікаря Лехновського Олександра Павловича у перинатальному центрі. Я просто була в шоці, що у Львові є такий спеціаліст. Лікар не тільки все зробив ідеально і ювелірно, він постійно знаходився поруч. Наступні дні приходив і перевіряв як я себе почуваю. Чудовий лікар. Дай БОГ Олександру Павловичу міцного здоров`я і успіху.
ср, 7 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Лехновський Олександр Павлович-чудовий лікар, справжній професіонал і дуже добра людина. Під час пологів постійно знаходився поруч. Дуже підтримував. На наступний день прийшов до мене в палату запитати і подивитися як я себе почуваю. Дай БОЖЕ здоров`я і великого щастя Олесендру Павловичу!
пн, 10 червня 2019 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Олександр Павлович був моїм анастезіологом в 16 листопада 18 року, чудовий лікар, професіонал, я дуже легко відійшла від епідуралки, нічого в мене не боліло, не треба наговорювати екс-пацієнтам на лікаря, бо невідомо чому у вас голова боліла, де докази що саме епідуралка це спричинила ? Він мене дуже підтримував під час операції, зробив фото з дитинкою в операційній коли її виклали на мене.. після операції заходив кожного дня і цікавився моїм самопочуттям.
чт, 6 червня 2019 р., 00:00
Автор: Анна
Позитивний відгук
Лікар - справжній професіонал, уколу епідуральної анестезії практично не відчула, він в процесі все пояснював і заспокоював мене. Під час операції весь час був поруч і розповідав що і до чого. Відійшла від анестезії я дуже легко, абсолютно ніяких побічних ефектів не було.
пн, 15 квітня 2019 р., 00:00
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Хороший лікар, справжній професіонал і дуже хороша і чуйна людина) операція в мене була термінова але все пройшло добре) в мене 3 пологи і друга епідуріальна анастезія лікар все поясню, коментує кожен свій крок, відвідував мене після операції... Дуже дякую за підтримку і професіоналізм)))
вт, 4 грудня 2018 р., 00:00