Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Лех Володимир Любомирович

Загальний рейтинг 48
Позитивних відгуків 58(66%)
Негативних відгуків 10(11%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ірина Решетило
Нейтральний відгук
Дякую !!ЛЕХУ ВОЛОДИМИРУ ЛЮБОМИРОВИЧУ!!За професіоналізм, чуйність та народження здорових синочків, двійнят(👼🏽👼🏽 20.05.2020)висловлюємо величезну подяку найкращому Лікарю-🙏Лікарю від Бога ,ЛЕХУ ВОЛОДИМИРУ ЛЮБОМИРОВИЧУ🩺!!! Дуже добра і чуйна Людина! Дуже хороший спеціаліст!!Весь час в пологовому ( до і після родів) під Його опікою зробили наше перебування там спокійним, приємним і затишним!!! Дякую Відділенню Патології вагітності за прекрасні умови , постійну чистоту і порядок,за вашу працю та підтримку !!!! Дякую команді професіоналів Володимира Любомировича, що пологи і післяпологовий період пройшли так добре!!!! ❤️
Olya К.
Нейтральний відгук
Добавлю також, що лікар приїхав на пологи швидко, це був вечір суботи. Попередньо домовлялися, що в разі потреби телефонувати в любу годину дня чи ночі. Завжди говорив чітко, конкретно. Сам задавав важливі питання, це було для мене важливо, щоб не витягувати інформацію самій. Після народження дитини щодня заходив в палату, привітно запитував самопочуття. Моя особиста рекомендація-обов'яково їдьте самі знайомитись з лікарем. Бо комусь подобається балакучий, веселий лікар, а комусь стриманий і серйозний. Бажаю усім легких пологів та здорових діток!
Olya K.
Нейтральний відгук
Сама рідко пишу відгуки, але люблю їх читати, тому варто поділитися своїм враженням. Лікаря я вибирала довго і просто уже розгубилася. Орієнтувалася саме на цей пологовий, бо він нічим не гірший приватного роддому закордоном. Вперше народжувала в жінки, хотіла порівняти з другого дитиною як веде пологи лікар-чоловік. Скажу так, що жінка була більше як підтримка, а в даному випадку відчувався професіоналізм і холодний розум. Якщо ви шукаєте співпереживаючого співбесідника, то точно не до Леха Володимира. Мені сподобалося те, що прийшовши на знайомство лікар детально мене все розпитав, сам розказав всі нюанси, що в мене не залишилося запитань. Завжди був на зв'язку. Коли виникли сумніви по рухах, одразу після дзвінка оглянув мене в клініці і заспокоїв. Коли почались схватки, то спершу оглянув черговий лікар і сказав їхати додому, проте п. Володимир сказав не їздити туди-сюди і це другі пологи, то залишитися під наглядом. Дякую йому за запропонований варіант з епідуральною анестезією, коли пологи йдуть за планом і ти маєш можливість контролювати своє тіло і слухати лікаря. При перших від болю я просто не чула, що мені говорили, незважаючи на відвідані курси по підготовці до пологів все робила неправильно. Мій чоловік був присутній на пологах, збережений тепловий ланцюжок, дитина прикладена одразу до грудей. Ніхто не впихав суміш, є хороший лактолог Анжела, яка приходила по кожному моєму дзвінку. Персонал привітний, ніхто в кишеню не заглядав, харчування відмінне. Мій відгук буде нейтральний, бо лікар хороший, але дуже специфічний. Не для кожного. Тому треба їхати і знайомитись особисто. Перебіг пологів залежить не лише від нього, а й від породілі, її настрою, стану здоров'я.
Христина
Позитивний відгук
Народжувала в кінці липня у Володимира Любомировича. Ситуація склалась така, що день перед родами ми тільки познайомилися з ним, а на наступний день о 11 вечора, я їду вже на роди. Лікар приїхав одразу, хоча це була вже ніч, по ктг щось трошки йому не сподобалось і спільно прийняли правильне рішення. Завдяки цьому лікарю, ми тепер бавимо нашу довгоочікувану донечку. Дякую Богу, що все склалось так, що ми потрапили саме до нього, до профі своєї справи. Після пологів лікар приходив кожного дня, питав про самопочуття та чітко все пояснював, відповідаючи на безкінечні мої питання. Людина чітка, уважна і знає свою справу. Раджу всім
Nata М.
Нейтральний відгук
Народжувала в Леха В.Л. шляхом кесарського. Операція пройшла чудово. В нас був доволі складний випадок і до пологів в перинатальному в мене, на жаль, був гіркий досвід в іншій лікарні з іншими лікарями. Ми обрали Володимира Любомировича, і не дарма. Професіонал з Великої літери. Ми безмежно вдячні йому за нашого хлопчика, за проявлену уважність, відповідальність, впевненість там де нам було лячно, за турботу і головне швидкість - в нас все сталось посеред ночі на вихідні. Хто хоче бути впевненим за результат - однозначно обирає Леха, а ми завжди рекомендуватимемо Володимира Любомировича усім нашим знайомим та друзям. Дякуємо!
Khrystyna Petrashchuk
Позитивний відгук
Під час вагітності лежала у відділенні патології вагітних, спілкувалася з іншими вагітними, як і до, так вже і після родів. Загалом склалася приємна картина і про відділення і загалом про лікарню. Мушу сказати, що Володимир Любомирович вкрай кваліфікований і компетентний лікар, невпинно пильнує як пацієнтів так і персонал відділення, дуже уважний до будь-яких найменших ваших скарг, які можуть потенційно бути небезпечними. Все надзвичайно чітко і дуже, дуже відповідально. Найкращий лікар, і на наступні пологи ми тільки до нього. Дякуємо Вам за нашу донечку!
Olena Dovganysh
Позитивний відгук
Лікаря радили абсолютно всі мої знайомі, в яких приймав пологи Володимир Любомирович. Лех В.Л., мабуть, найкваліфікованіший акушер і хірург, вкрай відповідальний та веде найскладніші випадки. Все пояснює і максимально уважний до найменших дрібниць. Дякуючи йому операція і післяопераційний період для мене були легкими. Спеціаліст найвищого рівня!
Arev
Позитивний відгук
Завжди уважний до будь яких дрібниць! На всі запитання отримувала чіткі відповіді та вказівки! На будь яке зауваження із самопочуттям була скерована на аналізи, ктг та узд! Лікар який поруч з тобою 24/7!!! Я особисто побачила професіоналізм, турботу, увагу, відповідальність, чіткість та швидкість у прийнятті рішень!!! Однозначно Лех В.Л - це лікар від Бога і чудова людина! З його досвідом та почуттям відповідальності нічого не страшно!!!
Karolina Shumylo
Позитивний відгук
Зверталась до Леха В.Л. і якщо потрібно було якесь обстеження, чи то УЗД, чи то лабораторні обстеження, чи КТГ, то це все неодмінно проводилось і надавались професійні рекомендації. Все мені чітко було пояснено до дрібниць, на всі мої питання були конкретні відповіді. Лікар з великим досвідом, відповідальний, уважний, професіонал своєї справи, тому переживань не мала ніяких. Рада, що звернулася саме до нього.
Hrystyna
Негативний відгук
Хочу розказати одну історію. Історія про 39-річну жінку, яка 9 місяців виношувала чудового хлопчика. Яка робила всі необхідні обстеження (деякі з них були надзвичайно дороговартісні). Про жінку, яка просто хотіла стати мамою та відчути, що таке материнство...Вона обрала для народження свого маляти Львівський Перинатальний Центр, лікаря Лех В.Л. так, як вважала, що там працюють кваліфіковані лікарі, сучасна апаратура та якісне обстеження... Про те нажаль не все так "біло і пушисто". Звернувшись до лікаря Леха на 37 тижні вагітності з причиною, що з'явились не зрозумілі виділення і з питанням що це??? Він відповів все норм їдьте додому і слухайте рухи(🤷‍♀️. Жінка довірившись так і зробила ... не підозрюючи, яка її чекає біда...😔. Через тиждень вона відчула , що дитя менше рухається і відразу подзвонила до лікаря і поїхала в лікарню.... В лікарні їй сказали, що серцебиття відсутнє, рухів немає... Лікар не дуже спішив приїжджати(((. А коли приїхав почав звинувачувати, що вона сама в усьому винна... Жінка на наступний день з жахливими болями родила мертве дитя.... 😔 Скажіть будь ласка чи личить лікарю, який давав клятву Гіппократа, який мабуть забув що таке етика та деонтологія в такому горі звинувачувати жінку??? А тепер саме головне... Чому він її не госпіталізував коли вона до нього звернулась, як пішли виділення ( а це виявляється почали відбуватися зміни в плаценті). Чому не зробив УЗД??? В результаті здоровий гарний хлопчик помер...😥😭😔. Помер через халатність та недбалість лікаря Леха В.Л., лікаря, який в свій захист вибрав тактику нападу та звинувачення... Тактику переписати, дописати історію хвороби, вигадати неіснуючі скарги, такі як біль попереку чи животі, щоб вийти білим і пухнастим((( . А ще виявляється по словах пана Леха, що попасти в Перинатальний центр не так легко і треба бути йому вдячним за таку милість???🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Жахливо і огидно. Для мене це ганебно і стидно за таких медиків...😡так як сама медик. Знаю, що посипиться багато слів захисту в його сторону... Так відгуків хороших про нього багато, але кожна людина може припуститися помилки... В такому випадку визнай її, особливо коли йдеться про життя... про нове життя, яке хоче жити... Це - лікар??? НІІІІІІІ😡 P.S. Поліція, прокуратура звичайно ж були. Кримінальну справу відкрито. Чи мають право бути лікарями такі особи??? Категорично НІІІІІ😡