У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Лех Володимир Любомирович

Загальний рейтинг 44
Позитивних відгуків 54(68%)
Негативних відгуків 10(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Karolina Shumylo
Позитивний відгук
Зверталась до Леха В.Л. і якщо потрібно було якесь обстеження, чи то УЗД, чи то лабораторні обстеження, чи КТГ, то це все неодмінно проводилось і надавались професійні рекомендації. Все мені чітко було пояснено до дрібниць, на всі мої питання були конкретні відповіді. Лікар з великим досвідом, відповідальний, уважний, професіонал своєї справи, тому переживань не мала ніяких. Рада, що звернулася саме до нього.
Hrystyna
Негативний відгук
Хочу розказати одну історію. Історія про 39-річну жінку, яка 9 місяців виношувала чудового хлопчика. Яка робила всі необхідні обстеження (деякі з них були надзвичайно дороговартісні). Про жінку, яка просто хотіла стати мамою та відчути, що таке материнство...Вона обрала для народження свого маляти Львівський Перинатальний Центр, лікаря Лех В.Л. так, як вважала, що там працюють кваліфіковані лікарі, сучасна апаратура та якісне обстеження... Про те нажаль не все так "біло і пушисто". Звернувшись до лікаря Леха на 37 тижні вагітності з причиною, що з'явились не зрозумілі виділення і з питанням що це??? Він відповів все норм їдьте додому і слухайте рухи(🤷‍♀️. Жінка довірившись так і зробила ... не підозрюючи, яка її чекає біда...😔. Через тиждень вона відчула , що дитя менше рухається і відразу подзвонила до лікаря і поїхала в лікарню.... В лікарні їй сказали, що серцебиття відсутнє, рухів немає... Лікар не дуже спішив приїжджати(((. А коли приїхав почав звинувачувати, що вона сама в усьому винна... Жінка на наступний день з жахливими болями родила мертве дитя.... 😔 Скажіть будь ласка чи личить лікарю, який давав клятву Гіппократа, який мабуть забув що таке етика та деонтологія в такому горі звинувачувати жінку??? А тепер саме головне... Чому він її не госпіталізував коли вона до нього звернулась, як пішли виділення ( а це виявляється почали відбуватися зміни в плаценті). Чому не зробив УЗД??? В результаті здоровий гарний хлопчик помер...😥😭😔. Помер через халатність та недбалість лікаря Леха В.Л., лікаря, який в свій захист вибрав тактику нападу та звинувачення... Тактику переписати, дописати історію хвороби, вигадати неіснуючі скарги, такі як біль попереку чи животі, щоб вийти білим і пухнастим((( . А ще виявляється по словах пана Леха, що попасти в Перинатальний центр не так легко і треба бути йому вдячним за таку милість???🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Жахливо і огидно. Для мене це ганебно і стидно за таких медиків...😡так як сама медик. Знаю, що посипиться багато слів захисту в його сторону... Так відгуків хороших про нього багато, але кожна людина може припуститися помилки... В такому випадку визнай її, особливо коли йдеться про життя... про нове життя, яке хоче жити... Це - лікар??? НІІІІІІІ😡 P.S. Поліція, прокуратура звичайно ж були. Кримінальну справу відкрито. Чи мають право бути лікарями такі особи??? Категорично НІІІІІ😡
Arevik Grigoryan
Позитивний відгук
Лех Володимир Любомирович- це професійний, турботливий, позитивний та уважний лікар!!! Я безмежно дякую йому за піклування та легкі пологи!!! Чітко, конструктивно, професійно, а головне турботливо!!! Дай Бог здоров'я та довгих літ життя!!! З таким лікарем нічого не страшно!!!
Nadiia
Позитивний відгук
Щиро дякую Володимиру Любомировичу за професіоналізм! У критичний момент, правильно прийняте рішення і, як результат, здорову доню! З його колосальним досвід народжувати не страшно.
yulia yulia
Позитивний відгук
Лех Володимир Любомирович, насправді чудовий лікар , вся вагітність пройшла з ним, корисні поради , капання, пологи , справді розумний лікар! дуже вам дякую і все життя буду памятати вас та ваші поради ! Після пологів навідував все розказував і консультував ! таких спеціалістів потрібно берегти) Дуже вами задоволена , дякую вам,багато щасливих та здорових років життя!!!!
Мар'яна
Нейтральний відгук
Номер телефону лікаря можете скинути мені на вайбер +380635683315
Мар'яна
Нейтральний відгук
Доброго дня усім!) Дайте будь ласка контакти лікаря Леха В. Л., буду дуже вдячна))
Bozhena Liakhovska
Нейтральний відгук
Вітаю вас з малечею!! Підкажіть скільки коштують у нього пологи?+380976122404
Іванна Шиманська
Позитивний відгук
Доброго дня усім. Я почитала багато коментарів і бачу є різні відгуки, звичайно це нормально бо Лех Володимир Любомирович один а пацієнтів багато , неможливо догодити усім. Я хочу лише сказати про мій власний досвід. Володимира Любомировича мені порекомендували друзі ще 15 років назад.Перша моя вагітність була дуже важка і я майже усі девять місяців перебувала у лікарнях Львова де мене капали ,кололи і годували різними непотрібними таблетками аж до поки я із відчаю звернулася до Володимира Любомировича. Він відмінив усе що приписували мені лікарі до цього дня і я буквально втекла з іншої лікарні на Батальну. Аж до пологів я була під пильним наглядом лікаря Леха Володимира Любомировича , Я народжувала три рази і всі вагітності і пологи були під наглядом Володимира Любомировича ,двоє пологів були важкі перший випадок загроза життю дитини а інший загроза життю породіллі ,але усі випадки закінчилися добре ,я усім задоволена . Щирий ,відповідальний , лікар від Бога . Тільки такому лікареві як він я могла довірити життя моє і моїх дітей . Щиро дякую вам Лех Володимир Любомирович і низько вклоняюся .Хай береже господь вас і вашу родину.
Юлія Бугель
Позитивний відгук
Щиро дякую Володимиру Любомировичу за свою донечку.Лікар професіонал своєї справи,уважний,строгий і добрий водночас.Пологи пройшли чудово і залишились тільки найкращі емоції і враження.