Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Лех Володимир Любомирович

Загальний рейтинг 43
Позитивних відгуків 52(68%)
Негативних відгуків 9(12%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Nadiia
Позитивний відгук
Щиро дякую Володимиру Любомировичу за професіоналізм! У критичний момент, правильно прийняте рішення і, як результат, здорову доню! З його колосальним досвід народжувати не страшно.
yulia yulia
Позитивний відгук
Лех Володимир Любомирович, насправді чудовий лікар , вся вагітність пройшла з ним, корисні поради , капання, пологи , справді розумний лікар! дуже вам дякую і все життя буду памятати вас та ваші поради ! Після пологів навідував все розказував і консультував ! таких спеціалістів потрібно берегти) Дуже вами задоволена , дякую вам,багато щасливих та здорових років життя!!!!
Мар'яна
Нейтральний відгук
Номер телефону лікаря можете скинути мені на вайбер +380635683315
Мар'яна
Нейтральний відгук
Доброго дня усім!) Дайте будь ласка контакти лікаря Леха В. Л., буду дуже вдячна))
Bozhena Liakhovska
Нейтральний відгук
Вітаю вас з малечею!! Підкажіть скільки коштують у нього пологи?+380976122404
Іванна Шиманська
Позитивний відгук
Доброго дня усім. Я почитала багато коментарів і бачу є різні відгуки, звичайно це нормально бо Лех Володимир Любомирович один а пацієнтів багато , неможливо догодити усім. Я хочу лише сказати про мій власний досвід. Володимира Любомировича мені порекомендували друзі ще 15 років назад.Перша моя вагітність була дуже важка і я майже усі девять місяців перебувала у лікарнях Львова де мене капали ,кололи і годували різними непотрібними таблетками аж до поки я із відчаю звернулася до Володимира Любомировича. Він відмінив усе що приписували мені лікарі до цього дня і я буквально втекла з іншої лікарні на Батальну. Аж до пологів я була під пильним наглядом лікаря Леха Володимира Любомировича , Я народжувала три рази і всі вагітності і пологи були під наглядом Володимира Любомировича ,двоє пологів були важкі перший випадок загроза життю дитини а інший загроза життю породіллі ,але усі випадки закінчилися добре ,я усім задоволена . Щирий ,відповідальний , лікар від Бога . Тільки такому лікареві як він я могла довірити життя моє і моїх дітей . Щиро дякую вам Лех Володимир Любомирович і низько вклоняюся .Хай береже господь вас і вашу родину.
Юлія Бугель
Позитивний відгук
Щиро дякую Володимиру Любомировичу за свою донечку.Лікар професіонал своєї справи,уважний,строгий і добрий водночас.Пологи пройшли чудово і залишились тільки найкращі емоції і враження.
Iryna Gupalo
Позитивний відгук
Рекомендую Володимира Любомировича з власного досвіду. Народжувала шляхом кесеревого розтину, все пройшло легко ( не страшно повертатись ще раз).. Його професіоналізм відразу всиляє впевненість. Він має величезний досвід. Вольовий, авторитетний, його потрібно слухати, якщо вже звернулися саме до нього - тоді буде найкращий результат, як було у нас. Я дуже рада, що вдалося народжувати саме у нього.
Надія
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, мобільний номер лікаря.
Сніжана
Позитивний відгук
Хочу щиро вклонитися і подякувати лікарю Леху Володимиру Любомировичу та всім лікарям ,які 9.11.2020 не боюсь цього голосного слова врятували життя моїй донечці та внучці.Професіоналізм,відповідальність,організованість та головне людяність ,яка керує цим лікарем та його командою з божою поміччю сотворили чудо.Пологи були дуже важкі,тому потребували високого професіоналізму ,швидких рішень та командної роботи всього персоналу,ніхто не стояв осторонь,окреме дякую Мітєєву Дмитру Сергійовичу завідуючому анастазіологією,Сміх Зоряні Василівні та всьому мед персоналу .Божої ласки Вам рятівники.