Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Лех Володимир Любомирович

Загальний рейтинг 48
Позитивних відгуків 60(65%)
Негативних відгуків 12(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христина
Негативний відгук
Нічого доброго про цього лікаря сказати не можу (у кожного своя думка звичайно, моя однозначно негативна). Народжувала в іншого лікаря, до нього лиш потрапила на огляд, після цього відкрилася кровотеча, дуже грубо проводить огляд, мовчить і нічого взагалі не пояснює, відношення дуже зверхнє. От просто не розумію я такої поведінки, страшно подумати, що було б якби приймав роди!!!
вт, 9 травня 2023 р., 12:49
Автор: Мар'яна
Негативний відгук
Після космічних розцінок мала думку, що за те професіонал, після кесаревого розтину я за 14 год вже стояла на ногах, але через пів року на УЗД виявилося що не такий уже і професіонал, потрібно тепер робити додаткові обстеження рубця на матці і можливо хірургічне виправлення ситуації. Після спілкування з мамочками чула лише негативні відгуки, від когось що дорожче ніж в інших лікарів в 1,5рази. І навіть зустріла дівчину з такою ж проблемою після кесаревого у Леха, що й у мене.
чт, 8 вересня 2022 р., 09:41
Автор: Галина
Нейтральний відгук
Не відповідальна людина за свою роботу, хабарник, зводить на людей наклепи, пише не існуючі діагнози все заради грошей
пт, 12 серпня 2022 р., 06:44
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Володимиру Любомировичу Леху,та його професійній та відповідальній команді за мої легкі пологи!За нашу донечку!Народжувала 22 серпня!лікар дуже відповідальний,уважний.Говорить все чітко,ясно,без лишніх запитань!Рекомендую щиро цього Лікаря від Бога!І дякуємо йому за нашу квіточку!)
чт, 27 січня 2022 р., 21:40
Автор: Алла
Позитивний відгук
Свою другу дитину вирішили народжувати в ЛОКПЦ, оскільки за відгуками знайомих, цей медичний заклад може запропонувати гідні умови як для породіллі, так і для дитини. Також за рекомендаціями лікарем обрали Леха Володимира Любомировича. Якщо коротко, то всі очікування були не лише виправдані, але й перевершено: передопераційні консультації (наша дитинка кесарська), сама операція, післяопераційний догляд, умови перебування - все на найвищому рівні. При оформлені в пологовий молода медсестричка зауважила, що її саму мама народжувала у п.Володимира. Наша сім’я щиро вдячна нашому лікарю (за мега професійність та чіткий план дій), анастезіологу, іншому медичному персоналу, а також привітним санітаркам! Впевнена, що якби досвід з першою дитиною був би на стільки успішним, то з другою ми б не затянули аж на 8 років ;)
пт, 14 січня 2022 р., 08:24
Автор: Ірина Решетило
Нейтральний відгук
Дякую !!ЛЕХУ ВОЛОДИМИРУ ЛЮБОМИРОВИЧУ!!За професіоналізм, чуйність та народження здорових синочків, двійнят(👼🏽👼🏽 20.05.2020)висловлюємо величезну подяку найкращому Лікарю-🙏Лікарю від Бога ,ЛЕХУ ВОЛОДИМИРУ ЛЮБОМИРОВИЧУ🩺!!! Дуже добра і чуйна Людина! Дуже хороший спеціаліст!!Весь час в пологовому ( до і після родів) під Його опікою зробили наше перебування там спокійним, приємним і затишним!!! Дякую Відділенню Патології вагітності за прекрасні умови , постійну чистоту і порядок,за вашу працю та підтримку !!!! Дякую команді професіоналів Володимира Любомировича, що пологи і післяпологовий період пройшли так добре!!!! ❤️
ср, 3 листопада 2021 р., 10:08
Автор: Olya К.
Нейтральний відгук
Добавлю також, що лікар приїхав на пологи швидко, це був вечір суботи. Попередньо домовлялися, що в разі потреби телефонувати в любу годину дня чи ночі. Завжди говорив чітко, конкретно. Сам задавав важливі питання, це було для мене важливо, щоб не витягувати інформацію самій. Після народження дитини щодня заходив в палату, привітно запитував самопочуття. Моя особиста рекомендація-обов'яково їдьте самі знайомитись з лікарем. Бо комусь подобається балакучий, веселий лікар, а комусь стриманий і серйозний. Бажаю усім легких пологів та здорових діток!
чт, 30 вересня 2021 р., 15:13
Автор: Olya K.
Нейтральний відгук
Сама рідко пишу відгуки, але люблю їх читати, тому варто поділитися своїм враженням. Лікаря я вибирала довго і просто уже розгубилася. Орієнтувалася саме на цей пологовий, бо він нічим не гірший приватного роддому закордоном. Вперше народжувала в жінки, хотіла порівняти з другого дитиною як веде пологи лікар-чоловік. Скажу так, що жінка була більше як підтримка, а в даному випадку відчувався професіоналізм і холодний розум. Якщо ви шукаєте співпереживаючого співбесідника, то точно не до Леха Володимира. Мені сподобалося те, що прийшовши на знайомство лікар детально мене все розпитав, сам розказав всі нюанси, що в мене не залишилося запитань. Завжди був на зв'язку. Коли виникли сумніви по рухах, одразу після дзвінка оглянув мене в клініці і заспокоїв. Коли почались схватки, то спершу оглянув черговий лікар і сказав їхати додому, проте п. Володимир сказав не їздити туди-сюди і це другі пологи, то залишитися під наглядом. Дякую йому за запропонований варіант з епідуральною анестезією, коли пологи йдуть за планом і ти маєш можливість контролювати своє тіло і слухати лікаря. При перших від болю я просто не чула, що мені говорили, незважаючи на відвідані курси по підготовці до пологів все робила неправильно. Мій чоловік був присутній на пологах, збережений тепловий ланцюжок, дитина прикладена одразу до грудей. Ніхто не впихав суміш, є хороший лактолог Анжела, яка приходила по кожному моєму дзвінку. Персонал привітний, ніхто в кишеню не заглядав, харчування відмінне. Мій відгук буде нейтральний, бо лікар хороший, але дуже специфічний. Не для кожного. Тому треба їхати і знайомитись особисто. Перебіг пологів залежить не лише від нього, а й від породілі, її настрою, стану здоров'я.
чт, 30 вересня 2021 р., 13:04
Автор: Христина
Позитивний відгук
Народжувала в кінці липня у Володимира Любомировича. Ситуація склалась така, що день перед родами ми тільки познайомилися з ним, а на наступний день о 11 вечора, я їду вже на роди. Лікар приїхав одразу, хоча це була вже ніч, по ктг щось трошки йому не сподобалось і спільно прийняли правильне рішення. Завдяки цьому лікарю, ми тепер бавимо нашу довгоочікувану донечку. Дякую Богу, що все склалось так, що ми потрапили саме до нього, до профі своєї справи. Після пологів лікар приходив кожного дня, питав про самопочуття та чітко все пояснював, відповідаючи на безкінечні мої питання. Людина чітка, уважна і знає свою справу. Раджу всім
вт, 17 серпня 2021 р., 09:21
Автор: Nata М.
Нейтральний відгук
Народжувала в Леха В.Л. шляхом кесарського. Операція пройшла чудово. В нас був доволі складний випадок і до пологів в перинатальному в мене, на жаль, був гіркий досвід в іншій лікарні з іншими лікарями. Ми обрали Володимира Любомировича, і не дарма. Професіонал з Великої літери. Ми безмежно вдячні йому за нашого хлопчика, за проявлену уважність, відповідальність, впевненість там де нам було лячно, за турботу і головне швидкість - в нас все сталось посеред ночі на вихідні. Хто хоче бути впевненим за результат - однозначно обирає Леха, а ми завжди рекомендуватимемо Володимира Любомировича усім нашим знайомим та друзям. Дякуємо!
нд, 15 серпня 2021 р., 17:12