Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Лабінська Оксана Ярославівна

like
Загальний рейтинг 30
Позитивних відгуків 31(76%)
Негативних відгуків 1(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала у Оксани Ярославівна свого первістка. Хочу щиро подякувати за уважність, чуйність та підтримку. Я дуже задоволена своїм рішенням. Кваліфікований лікар та хороша людина!
Софія
Позитивний відгук
Оксана Ярославівна, чудова лікарка. Я вдячна їй за підтримку, взагалі як мама. Відповідальна до своєї справи, завжди пояснювала що і як робити. Після родів зверталась, радо все прийняла. Так що дівчатка раджу вам Оксану Ярославівну, будете задоволені! Оксано Ярославівно, Ви зебест оф зебест!
Андріана
Позитивний відгук
Дуже сподобалась лікарка. Відповідальна і професійна, тепер рекомендую всім знайомим.
Віта
Негативний відгук
Лікар привітна, приїхала швидко. Але це не головне. Не пояснює не слухає і не питається дозволу що колоти, чи що робиться чи стимулювати при тому, що обіцяла на передродових зустрічах без узгодження нічого не робити. Тому що "вона лікар і ми навіть не з медичної сфери". Лабінська не справившись з родами віддала все в руки Улашина О.Б. і він спасав ситуацію. Слава Богу дитина здорова. До того ж, після родів вимагала гроші
Юлія
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер тел Лабінської О.Я. Мій вайбер 0638607741
Марія
Нейтральний відгук
Підкажіть будь ласка телефон Оксани Ярославівни на пошту mariastadnutska@gmail.com. Дякую!
Надія
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер телефону Оксани Ярославівни. Мій вайбер 0979625901. Дякую
Орися
Позитивний відгук
Хочу подякувати Оксані Ярославівній за гарно проведені роди (які були дуже не прості). Це дуже професійна і душевна людина... Після родів заходила кожень день по паро раз! Не думала що буду тут писати. Сама так довго шукала вибирала лікаря і задоволена на 100%. Якщо хтось вагається з лікарем раджу Оксану Ярославівну. Другі роди тільки до неї!!
Аліна
Позитивний відгук
Досить добрий лікар, але були плюси і мінуси в роботі. З плюсів, дуже швидко приїхала на пологи після дзвінка. Знайомились з лікарем зазделегідь, завжди піднімала трубку. Під час пологів, що були дещо складными та тривали 8 годин, весь час допомогала і була поруч. Не стимулювала без нашої згоди. Шви наклала добре, що вже на слід. день самостійно ходила в душ і туалет без проблем. Після пологів заходила щодня, навіть по декілька разів, перевіряла шви, прикладала ліки і давала поради. З мінусів, не було контакту шкіра до шкіри, дитину просто поклали на стіл на 1,5 години, але це може скоріш претензії до неонатолога, яка подивилась і пішла геть, а потім про нас згадала. Пуповину перерізали так швидко, що навіть 1 хв не пройшло. До грудей приклали також після 1,5 години.
Марія
Нейтральний відгук
Добрий день! Напишіть, будь ласка, хто має, номер лікаря Лабінської Оксани Ярославівни. Мій е-мейл mariasantiago@ukr.net. Дуже дякую наперед!