Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Куль Наталія Степанівна

Загальний рейтинг 42
Позитивних відгуків 59(77%)
Негативних відгуків 17(22%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Саша
Нейтральний відгук
Доброго дня! Дівчата, будь ласка, напишіть номер телефона Наталі Степанівни (мій вайбер 0673102878). Дуже дякую за допомогу :)
Уляна
Позитивний відгук
Народжувала у 2020 році у Наталі Степанівни. Попала до неї випадково, бо лікар з яким домовлялася ніяк не могла приїхати. І не жалію , що народжувала саме в неї. Дуже хороший лікар. На полонах не відходила від мене. І після приходила кожного дня. Дуже уважна. Я задоволена
Мар
Позитивний відгук
Дуже хороша людина та лікар!!!
Олена
Позитивний відгук
2 рази народжувала в Наталії Степанівни, перший раз -2011 рік, другий -2018 рік, сина та донечку, в мене все пройшло без ускладнень, хочу подякувати Наталії Степанівні, я Всім задоволена, мені особисто все підійшло.
Софія
Позитивний відгук
Куль Наталя Степанівна найкращий лікар ,акушер,жінка і людина в світі.Я в неї родила трьох здорових діток.Ніяких грошей в мене ніхто не вимагав.Кожен день заходила оглядала і розказувала що і як має бути. Я не розумію дівчат з негативними відгуками про Наталю Степанівна.Порада для майбутніх породіль :Слухайте лікаря ,коли і як треба трудитись і т.д... і ніяких розривів і гематом не буде. Я родила в 12.05.2011р, 23.01.2016р, 06.12.2019р.
Oлена
Позитивний відгук
Народжувала донечку у 2014 році. Пологи пройшли легко, без проблем та ускладнень. Майже весь час пологів Наталя Степанівна була біля мене в род. залі, після пологів заходила кожен день, давала поради щодо ГВ. Перед випискою прочитала лекцію з порадами. Були розриви, які зашивала по живому, боляче, перед випискою оглядала на кріслі, але болю не було, бо в деяких відгуках пишуть що вона як монстр перед випискою оглядає. Нічого поганого сказати не можу. Ціни не називала, грошей ніхто з мене не вимагав. Ставлення хороше. Домолялась з нею зазделегідь, то перед пологами трохи дістала мене своєю "премудрістю", все потрібно було робити чітко по її інструкціям, крок вправо або вліво і вона читала нотації, які мені вагітній не дуже приємно було слухати, я розстроювалась. Вона трішки на своїй хвилі, як на мене дещо специфічна в спілкуванні. Зараз я вагітна другою дитиною, народжувати буду теж на Джамбула, але в Кунинець або Рібун. Наталя Степанівна не дуже підійшла мені на енергетичному рівні.
Галина
Негативний відгук
Народжувала в Куль Н.С. стимулювали несподобалось колоди багато уколів на питання що колите мені відповідали тобі це треба ти не лікар і так не знаєш. Нерекомендую.
Оксана
Негативний відгук
У мене троє діток, першого хлопчика народжувала в пані Наталі. Перші пологи - це як лотерея, ще не знаєш що питати, як поводитись, особливо, якщо жінка наївна, довірлива. Такою була я, мені її порадили люди, яким я довіряла, відповідно я довіряла лікарю. Пологи стимулювала, хоча не пояснила мені що відбувається, нічого не питала, кожної години втручалася в розкриття матки. Пощастило, що дитиночка була маленька 2980 г з яйцеподібною головою, з 2 пальців розкриття я через стрімку стимуляцію народила через 4 год дитину, хоча причин втручатися в роди не було. Дитина народилася з гематомою на голові. Я з внутрішніми і зовнішніми розривами. Мене страшенно боліли шви, я про це говорила лікарю, на третій день шви пані Наталя зняла (чесно, я не розумію чому на Джамбула шили 7 років тому звичайними нитками, якщо можна розсмоктуючими зашивати), були страшні болі, через годину піднялася температура, мене лишили в лікарні, пані Наталя взяла мазок, виявились бактерії, яких в мазку перед пологами не було. Зразу антибіотики, цілий кульок медикаментів, і ще якісь дивні таблеточки в кульочках без підпису і інструкції. В результаті на 5 день розійшлися зовнішні шви. Біль був страшний. В той же день мене виписали. Так я ще лікувалася цілий місяць, не могла сидіти. Добре, що жива лишилась ія і дитина, пощастило, що гематома розсмокталася. Потім через пів року шийка матки почала кровити, довелось кріотерапію робити. Людоньки, шукайте собі іншого лікаря! Не ризикуйте своїм життям і життям найдорожчого дитятка! Професіонали є, двох інших діток родила в одного з них, справжній знавець тримає в курсі всіх подій жінку і питає дозволу на всі дії, якщо жінка при свідомості. А улесливі слова на наївних жінок діють, як туман. От я і попалася, і дорого за це заплатила.
Маряна
Негативний відгук
Народжувала в Куль, домовлялись за роди заздалегідь. Йшов вже 42 тиждень, вирішила мене стимулювати.... Настимулювала так, що я і дитина не могли відійти ще довго після цього. Як лікар-вона ніяка, таке враження, що це стажор-початківець, знає лише про одну стимуляцію, кесарити теж не вміє!!! Після родів не заходила, аж перед випискою, їй головне-це гроші. Тому як лікаря- НЕ РАДЖУ!!!
Люба
Позитивний відгук
Народжувала 2 рази в Куль Н.С.дуже хороший лікар. Рекомендую.