Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Куль Наталія Степанівна

Загальний рейтинг 41
Позитивних відгуків 59(76%)
Негативних відгуків 18(23%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Olga
Негативний відгук
2010 рік Халатність цієї лікарки чуть не коштувало життя моєї дитини, через неї в нас тепер постійнна боротьба за нормальне життя!
пн, 22 березня 2021 р., 21:59
Автор: Саша
Нейтральний відгук
Доброго дня! Дівчата, будь ласка, напишіть номер телефона Наталі Степанівни (мій вайбер 0673102878). Дуже дякую за допомогу :)
вт, 15 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Уляна
Позитивний відгук
Народжувала у 2020 році у Наталі Степанівни. Попала до неї випадково, бо лікар з яким домовлялася ніяк не могла приїхати. І не жалію , що народжувала саме в неї. Дуже хороший лікар. На полонах не відходила від мене. І після приходила кожного дня. Дуже уважна. Я задоволена
вт, 9 червня 2020 р., 00:00
Автор: Мар
Позитивний відгук
Дуже хороша людина та лікар!!!
нд, 15 грудня 2019 р., 00:00
Автор: Олена
Позитивний відгук
2 рази народжувала в Наталії Степанівни, перший раз -2011 рік, другий -2018 рік, сина та донечку, в мене все пройшло без ускладнень, хочу подякувати Наталії Степанівні, я Всім задоволена, мені особисто все підійшло.
сб, 24 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Софія
Позитивний відгук
Куль Наталя Степанівна найкращий лікар ,акушер,жінка і людина в світі.Я в неї родила трьох здорових діток.Ніяких грошей в мене ніхто не вимагав.Кожен день заходила оглядала і розказувала що і як має бути. Я не розумію дівчат з негативними відгуками про Наталю Степанівна.Порада для майбутніх породіль :Слухайте лікаря ,коли і як треба трудитись і т.д... і ніяких розривів і гематом не буде. Я родила в 12.05.2011р, 23.01.2016р, 06.12.2019р.
чт, 20 червня 2019 р., 00:00
Автор: Oлена
Позитивний відгук
Народжувала донечку у 2014 році. Пологи пройшли легко, без проблем та ускладнень. Майже весь час пологів Наталя Степанівна була біля мене в род. залі, після пологів заходила кожен день, давала поради щодо ГВ. Перед випискою прочитала лекцію з порадами. Були розриви, які зашивала по живому, боляче, перед випискою оглядала на кріслі, але болю не було, бо в деяких відгуках пишуть що вона як монстр перед випискою оглядає. Нічого поганого сказати не можу. Ціни не називала, грошей ніхто з мене не вимагав. Ставлення хороше. Домолялась з нею зазделегідь, то перед пологами трохи дістала мене своєю "премудрістю", все потрібно було робити чітко по її інструкціям, крок вправо або вліво і вона читала нотації, які мені вагітній не дуже приємно було слухати, я розстроювалась. Вона трішки на своїй хвилі, як на мене дещо специфічна в спілкуванні. Зараз я вагітна другою дитиною, народжувати буду теж на Джамбула, але в Кунинець або Рібун. Наталя Степанівна не дуже підійшла мені на енергетичному рівні.
пн, 4 березня 2019 р., 00:00
Автор: Галина
Негативний відгук
Народжувала в Куль Н.С. стимулювали несподобалось колоди багато уколів на питання що колите мені відповідали тобі це треба ти не лікар і так не знаєш. Нерекомендую.
нд, 23 грудня 2018 р., 00:00
Автор: Оксана
Негативний відгук
У мене троє діток, першого хлопчика народжувала в пані Наталі. Перші пологи - це як лотерея, ще не знаєш що питати, як поводитись, особливо, якщо жінка наївна, довірлива. Такою була я, мені її порадили люди, яким я довіряла, відповідно я довіряла лікарю. Пологи стимулювала, хоча не пояснила мені що відбувається, нічого не питала, кожної години втручалася в розкриття матки. Пощастило, що дитиночка була маленька 2980 г з яйцеподібною головою, з 2 пальців розкриття я через стрімку стимуляцію народила через 4 год дитину, хоча причин втручатися в роди не було. Дитина народилася з гематомою на голові. Я з внутрішніми і зовнішніми розривами. Мене страшенно боліли шви, я про це говорила лікарю, на третій день шви пані Наталя зняла (чесно, я не розумію чому на Джамбула шили 7 років тому звичайними нитками, якщо можна розсмоктуючими зашивати), були страшні болі, через годину піднялася температура, мене лишили в лікарні, пані Наталя взяла мазок, виявились бактерії, яких в мазку перед пологами не було. Зразу антибіотики, цілий кульок медикаментів, і ще якісь дивні таблеточки в кульочках без підпису і інструкції. В результаті на 5 день розійшлися зовнішні шви. Біль був страшний. В той же день мене виписали. Так я ще лікувалася цілий місяць, не могла сидіти. Добре, що жива лишилась ія і дитина, пощастило, що гематома розсмокталася. Потім через пів року шийка матки почала кровити, довелось кріотерапію робити. Людоньки, шукайте собі іншого лікаря! Не ризикуйте своїм життям і життям найдорожчого дитятка! Професіонали є, двох інших діток родила в одного з них, справжній знавець тримає в курсі всіх подій жінку і питає дозволу на всі дії, якщо жінка при свідомості. А улесливі слова на наївних жінок діють, як туман. От я і попалася, і дорого за це заплатила.
нд, 16 грудня 2018 р., 00:00
Автор: Маряна
Негативний відгук
Народжувала в Куль, домовлялись за роди заздалегідь. Йшов вже 42 тиждень, вирішила мене стимулювати.... Настимулювала так, що я і дитина не могли відійти ще довго після цього. Як лікар-вона ніяка, таке враження, що це стажор-початківець, знає лише про одну стимуляцію, кесарити теж не вміє!!! Після родів не заходила, аж перед випискою, їй головне-це гроші. Тому як лікаря- НЕ РАДЖУ!!!
вт, 1 травня 2018 р., 00:00