Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Крикус Наталія Володимирівна

Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 9(69%)
Негативних відгуків 4(31%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Oksana
Негативний відгук
Лікар Крикус була моїм дільничим гінекологом. З першого огляду почала лякати мене викиднем і, що я не виношу дитину. Постійно знаходила якісь моменти і відправляла мене на дорогущі обстеження і аналізи. Також виписувала мені ліки ,які неможна вживати вагітним. врезультаті я змінила гінеколога. Але мене шокувало найбільше те, що деталі моєї вагітності були відомі лікарю Робак Лілії Миколаївні, яка жодного стосунку до ведення вагітності моєї не мала. Робіть висновки...... Лікаря категорично не рекомендую.
Оксана
Позитивний відгук
Дуже приємна, відкрита до діалогу, уважна лікар. Випадково попала до неї, так як моєї лікарки потрібно було очікувати 1-2 місяці, Крикус прийняла, оглянула і все пояснила.Рекомендую.
Людмила
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, дуже хороша людина, уважна, чуйна. Раджу всім!
Руся
Негативний відгук
Не раджу цю лікарку нікому! Некомпетентна в своїй справі. І тут вже бачу залишали відгук, коли до неї прийшли, а їй все не подобається і все не так. Всю вагітність вводила мене в паніку, лякала, налаштовувала на гірші результати аналізів, і т.п. Постійно все їй не так, відповідно виписує купу таблеток, готова пічкати вагітних всім підряд, щоб себе перестраховувати. Я за вагітність зробила купу аналізів, узд, додаткових узд, відвідала купу інших лікарів, бо лікарці потрібно було рекомендації інших лікарів. І навіть тоді коли аналізи і узд було добре, їй всеодно не подобалось це, бо як то так аналізи швидко внормувались) КТГ то взагалі.....то заслабке їй, то засильне... Отже, не рекомендую! Так вона вся чуйна і добра, але некомпетентна.. Вибирайте самі, що Вам важливіше!
Марія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар! Вчасно виявили проблему. Дякую.
Oksana
Негативний відгук
Не такий вона професіонал як про неі говорять. Призначає дорогущі препарати, які не є потрібні. Не діагностує нормально. Не раджу нікому.
Zhenia
Негативний відгук
Розчарована Крикус, після стількох позитивних відгуків ішла до неї впевнена в її компетентності Що можу сказати? Вийшла я налякана ,бо все що чула від неї: ой мені то не подобається, і це не подобається, і як так халатно, а як то Ви пропустили ... Ввела в стан Кірілу і паніки, я навіть не могла сказати слова. Виписала свічки для лікування проблеми ,але не слухала про мої проблеми хронічні зі здоров'ям. Як виявилось вдома ,вже перечитуючи склад і покази і протипокази цих свічок, я прийшла в шок, з моїми проблемами застосовуючи їх я б могла вже опинитись в лікарні. Досі якись жахливий осад на душі після такої консультації.
Юлія
Позитивний відгук
Стояла в Наталії Володимирівни на обліку, дуже відповідальний лікар! По всім питанням та проблемам реагує миттєво, зайвого ніколи не призначає, медикаменти прописує тільки коли реально треба, грошей ніколи не вимагала і не натякала. Єдиний мінус - не приймає вона пологи, довелося шукати лікаря:) Якось після УЗД був діагноз "низька плацентація", то Наталя Володимирівна не лякала та не виписала великий перелік таблеток, а надала поради щодо подальшого лікування в домашніх умовах. І, дійсно, на наступному УЗД вже все було добре. Одним словом, Наталя Володимирівна дуже уважний, чуйний лікар, яка піклується про кожного свого пацієнта. Дякую Наталі Володимирівні за людяність, приділений час та своєчасну миттєву допомогу!
Оксана
Позитивний відгук
Дуже хороша людина, спокійно, чітко і правильно все пояснює, вже 2 вагітність стою у неї на обліку, дуже доброзичлива, лікар по доброті відноситься як мама) Щиро дякую Вам!
Василина
Позитивний відгук
Наталя Володимирівна вела мою вагітність. Я дуже задоволена. Добра як лікар і як людина. Плановий огляд проводить швидко і професійно. Консультує по телефону. Раджу всім!