У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Костів Максим Олександрович

angel
like
Загальний рейтинг 10
Позитивних відгуків 10(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Позитивний відгук
Лікар від Бога. Професіонал. Лікар з Великої букви. Чуйна, добра, відповідальна ЛЮДИНА. РЕКОМЕНДУЮ!
сб, 26 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Дуже відповідальний!
пн, 3 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Професійний и досвідчений лікар. Уважний до пацієнта, небайдужий. Вів мою вагітність, приймав пологи, все пройшло вдало. Раджу всім М.О. Костіва, як хорошого лікаря
сб, 8 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Мар
Позитивний відгук
Народжувала в Костіва М. О. в 2012 р.,не домовляляся, потрапила на його чергування. Ніхто не знав ,що робити зі мною і моїм діагнозом,але він не залишив у складній ситуації. Всі неврологи наполягали на КР, але він вирішив ризикнути і я народила сама. Потім підтримував, бгато корисних порад дав. Контактуємо і досі.
нд, 11 листопада 2018 р., 00:00
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар!!! Незважаючи на те як ми познайомились і гірку попередню історію я дуже вдячна за донечку. Всю вагітність підтримував, весь час був на зв'язку! Завжди настроював на позитив, дякуючи йому я мама прекрасної дівчинки!
сб, 20 жовтня 2018 р., 00:00
Автор: Олександра
Позитивний відгук
Тільки найкращі і позитивні відгуки :)
нд, 19 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Наталя Мокрицька
Позитивний відгук
В мене про Костіва най-найкращі відгуки!!!!!! Рекомендую!
пн, 5 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Легкий, позитивний лікар, у відповідальні моменти дуже зібраний. Провів мої перші пологи чітко і впевнено, як добрий музикант зіграв по нотах. Найкращі спогади. Однозначно рекомендую!
ср, 17 січня 2018 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Лежала у Максима Олександровича на підтримці і народжувала у березні 2017 року. Враження від лікаря дуже хороші. Це порядна і добра людина, таких мало зараз. Веде своїх породіль від початку до кінця, не бере 2-3 одночасно і не бігає потім між родзалами, не встигаючи до всіх, як це роблять окремі місцеві горе-зірки. У мене були складні пологи, але завдяки чітким вказівкам лікаря все пройшло дуже добре, без розрізів і розривів. Постійно приходив в палату, з акушеркою допомогли мені правильно розпочати грудне годування. Про гроші мова взагалі не йшла, віддячили на свій розсуд. Дівчата, вибираючи лікаря, підіть на першу консультацію, а дальше інтуіція Вам все підкаже. Лікарю щиро бажаю здоров'я у його нелегкій роботі.
пн, 23 жовтня 2017 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Хороший, професійний лікар, приємний у спілкуванні. Спостерігав мене у передпологовому періоді, грамотно підібрав ліки. Постійно підтримував у складній ситуації, був завжди на зв'язку, хоч це були великодні свята. В нього багато дівчат лежали на підтримці і для кожної він знаходив час, відповідав на всі запитання, все доступно пояснював. В мене був асистентом на операції КР, після операції постійно заходив, цікавився моїм станом. Подяк не вимагав. Дякую лікарю за здорову донечку.
пн, 4 вересня 2017 р., 00:00