Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кошова Ілона Михайлівна

Загальний рейтинг 26
Позитивних відгуків 29(88%)
Негативних відгуків 3(9%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Лілія
Позитивний відгук
До Ілони Михайлівної я потрапила випадково,так як мене поклали у відділення патології для спостережень,а Ілона стала моїм лікарем,про що я не пожаліла жодного разу! Ілона Михайлівна завжди приходила, дуже чуйно і відповідально ставилася.Коли через тиждень зробили аналізи, вони були не втішні, Ілона Михайлівна швидко зреагувала і провели екстрене кесареве Все було зроблено професійно! Щодня Ілона приходила,оброляля шов,який доречі дуже гарно був зроблений,цікавилася моїм і донечки самопочуттям, завжди була дуже чуйна,на вихідні дзвонила до мене,і навіть заїжджала .Я дякую Богу що саме до неї поступила, Вона чудовий лікар і людина!!!!
Марта
Позитивний відгук
Народжувала у Ілони Михайлівни свою донечку, і хочу зазначити, що Ілона Михайлівна прекрасний спеціаліст, і дуже чуйна людина. Саме завдяки їй пологи пройшли достатньо легко, вона та акушер Надія Володимирівна постійно були зі мною, давали чіткі інструкції і заспокоювали коли треба було) , і я народила доньку без проблем. Також після народження постійно контролювала моє самопочуття, відповідала на всі питання, пояснювала. Я безмежно вдячна Ілоні Михайлівні і можу рекомендувати усім)
Настя
Позитивний відгук
Ніколи раніше не писала відгуків ні про кого але коли завагітніла, то обирала собі лікаря-акушера саме по відгуках на цьому сайті та по відгуках знайомих:) Спочатку схилялася до Долатказіна або Поврозника, тому що багато знайомих народжували саме в цих лікарів. Долатказін відпав, тому що чоловік був категорично проти того щоб народжувати на Мечнікова. Поврозник можливо і хороший спеціаліст але коли ми з ним поспілкувалися, то в мене чомусь залишилося багато вагань. Знайомий лікар-гінеколог, якому я колись вже довірила своє життя порадив нам Кошову Ілону Михайлівну але я теж була не певна, тому що відгуків про неї не було настільки багато як про інших лікарів.Коли ми з чоловіком зустрілися з Ілоною Михайлівною вона відразу мені сподобалася тим, що підійшла дуже професійно до моєї вагітності. Уважно переглянула всі аналізи та приділила достатньо часу. Ситуація склалася так, що я потрапила в патологію з високим тиском.Ілона Михайлів ставилася настільки уважно, що інколи коли я вже спала вночі, вона телефонувала і запитувала скільки було рухів дитини.Кожного дня лікар мене оглядала. На 37 тиждні в мене відійшли води але не починалися схватки. Вага дитинки по УЗД була маленькою 2200 кг проте Ілона Михайлівна схилялася всеодно до природніх пологів. На момент коли відкриття було 7 см серцебиття дитинки почало падати різно, лікар дуже професійно пояснила мені ситуацію і ми спільно вирішили мене кесарити. Я дуже вдячна лікареві за те, що постійно була поруч, пояснювала кожну маніпуляцію, зашила шов майже непомітний, приходила до мене у свої вихідні дні і телефонувала мені навіть за тиждень після пологів. В мене народився чудовий синочок, я відразу годувала грудьми. Мені приносили дитинку кожні 2 години аби прикладати, а пізніша малюк був постійно зі мною. Зараз моєму синочку 4,5 місяців він дуже енергійний та здоровий хлопчик і я теж швидко відновилася. Будучи 3 тиждні перед родами в роддомі, я бачила різних лікарів та персонал. Скажу Вам чесно, я дужеее задоволена лікарем. В мене була найкраща лікарка-акушерка. Я дуже вдячна Ілоні Михайлівні. Цей лікар відіграв в моєму житті найважливішу роль серед лікарів. Ще дякую завідувачеві Леху, він теж оглядав мене на кріслі та контролював ситуацію, коли приймалося рішення відправляти мене в родзал, а ще він кожного тиждня контролював історію всіх пацієнтів, які лежали в патології.
Уляна
Позитивний відгук
10.07.2020 р. я стала мамою! Мої пологи не були легкими, але завдяки турботі і постійній підтримці, а ще розумним порадам Ілони Михайлівни я народила прекрасну дівчинку. Важливо - народила сама!!! Як сказав згодом палатний лікар - «ти мати-героїня». У той день було дуже багато пологів і більшість з них закінчувались кесаревим розтином. Мене поклали в пологовий 09.07, тому що вночі були тренувальні схватки і на огляді Ілона Михайлівна припустила, а потім завдяки тесту підтвердила підтікання вод. Вільних палат не було, поклали одразу в пологовий зал. В 00.30 10 липня в мене почались справжні перейми. Я засікала час між ними і що дві години чергова медсестра перевіряла серцебиття доні. Ілона Михайлівна сказала, що приїде о 8.00 ранку і вже без кількох хвилин восьма стояла в дверях моєї палати. Оглянула. За 7 з половиною годин перейм (вже достатньо болючих і з малим інтервалом) відкриття не повних 2 см. А я вже другу добу не сплю нормально. Мій емоційно-психологічний стан був препаскудний. Я до цього не хотіла епідуральної анастезії, але попередньо обговорила все з лікаркою і з анастезіологом, про всяк випадок. Ілона Михайліна повністю підтримала мій вибір - самостійних природніх пологів, але сказала «Головне, щоб ми довіряли одна одній»!!! Після вердикту про 2 см, я сама попросила анастезію. Вона ще раз мене перепитала і пішла шукати анастезіолога. Введення анастезії, прокол і всі супровідні процедури не такі вже і болючі. Але завдяки анастезії я була знечулена і могла трохи відпочити. За мною постійно спостерігали Ілона Михайліна, акушерка Надія Володимирівна, лікар-анастезіолог і його медсестра Анна. Вони стали моїми ангелами-охоронцями. В 15.00 в мене почались потуги і тривали вони до 17.23. Доня вирішила виходити не лише головою вперед, а ще й рукою. До всього вона була ще й оповита пуповиною. В якийсь момент я була виснажена і тільки повторяла «більше не можу», але колектив професіоналів на чолі з Ілоною Михайлівною казали, що я «можу і мушу народити сама»!!!! І я народила!!!! Ілона Михайлівна сама мене зашила і через дві години після мого теплового ланцюжка з малюком прийшла спитатись як ми і побажала доброї ночі. Вона приходила до мене щодня, обробляла шви і консультувала по телефону! Я щиро вдячна Богу, що в цей найважливіший день мого життя послав мені таких людей! Не знаю, коли наважусь на наступну дитинку, але якщо вирішу народжувати, то однозначно лише в Ілони Михайлівни!!!
Яна
Позитивний відгук
Мій син народився 18.05.2020 . Я жодного разу не пожалкувала , що обрала лікаря Кошову Ілону Михайлівну , завдяки їй мої пологи пройшли максимально комфортно і природньо , без зайвих втручань , і спинку на потуги крісла підняли і пуповині відпульсувати дали і теплового ланцюжка дотримали . В спілкуванні вона дуже ввічлива відкрита і приємна . Шодня заходила поки була в пологовому . Також вона допомогла мені в непростий час післяпологового відновлення . Зараз я згадую свої пологи з приємністю дуже тішусь шо є у Львові такі лікарі , які дозволяють природньому процесу відбутись природньо.
Софія
Позитивний відгук
Народжувала первістка у Кошової Ілони Михайлівни у травні 2019р. •відійшли води вдома ~ 00:00 •поїхали у перинатальний (вул.Дж.Вашингтона, Львів) •чергова подзвонила Ілоні Михайлівній. Вона приїхала ~ за 30хв (при чому, що це ніч і вона сама була ~ на 5 чи на 6 місяці вагітності!) •вона узгоджувала усі дії, які відбувались на пологах •часто забігав анастезіолог. Ілона Михайлівна ЗА природні пологи, сказала, що я все зможу сама, без анастезії. •був окситоцин, бо матка дуже довго відкривалась, я з радістю погодилась (12годин схваток!!) •був надріз (голівка велика) але лікарю повністю довірилась. Шва навіть не видно! Дуже акуратно! •був тепловий ланцюжок •лежали з сином у родзалі довше, ніж 2 год. •лікарка кожного дня приходила та оглядала, обробляла шов. •привітна, компетентна, спокійна. •завжди відповідає на телефон чи навіть у вайбер
Оксана
Позитивний відгук
Хочу написати подяку лікарю Кошовій Ілоні Михайлівні. Людяна, чуйна,лікар від Бога, професіонал своєї справи. Дякую за донечку! Довгих Вам років роботи і вдячних пацієнтів.
Христина
Позитивний відгук
Прекрасний лікар! Допомогла з'явитись на світ нашому синочку 26.06.19! Кваліфікована, професійна лікар і просто чудова людина!
Ірина
Негативний відгук
Я народжувала у неї. Нажаль дужеее незадоволена, і ніколи б її не порекомендувала. Настав мій час, взявши сумки, ми поїхали на Батальну. ( 12 год дня ) Ілона Михайлівна була на роботі. Мене прийняли, відправили в палату. Ввечері близько 21-22 год вона прийшла до мене, оглянула і каже, ще не відкривається матка, вколю тобі укол щоб схватки пройшли, лягай спати. І поїхала додому. Але біль не припинявся, а навпаки все більше більше більше. Коли о 2 ночі до мене зайшов черговий лікар , оглянувши мене, з криками до мене, чого я сплю, у нього я б давно вже народила. Я пояснила все що мені сказала Ілона Михайлівна, він дуже знервовано сказав медсестрі терміново викликати її сюди, що я буду народжувати. І пробили мені води. Десь о 3 годині приїхала ІМ, дужееее незадоволена що її викликали до мене. Мучила мене до 6 ранку, зі словами ЩЕ НІ. і вже поки у дитинки сповільнилось серцебиття, і тоді терміново повезла кесерити. Дякувати Богу, все пройшло добре. Правда заплативши їй гроші, вона вирішила що їй мало цього, відправивши мене на узд сказала що мене потрібно чистити. Коли головний лікар заборонив їй це робити, сказав немає потреби, вона до мене більше не приходила. І тільки на 10 день вона прийшла до мене знімати шви! Нитка яка вже вросла, вона її просто видерла зі шкіри, я так кричала і плакала від болю, що вона сама налякалася і припинила. Я з таким жахом, поспіхом тікала з того роддому, що навіть не дозволила медсестрі винести мою дитину.
Оля
Позитивний відгук
Ілона Михайлівна чудовий лікар, я дуже задоволена що саме в неї народжувала. До родів ще тиждень лежала в лікарні, вона весь час цікавилася моїм станом і моєї дитини. Завдяки їй, роди пройшли швидко ілегко. Я дуже їй вдячна!