У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кошова Ілона Михайлівна

Загальний рейтинг 37
Позитивних відгуків 40(85%)
Негативних відгуків 3(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христя
Позитивний відгук
Сказати що п. Ілона проіесіонал це мало що сказати, впершу чергу це Людина з Великої літери та Чуйним серцем. Ніяких лишніх втручань та маніпуляцій окрім природніх родів від неї ви не почуєте. Виважена, спокійна, толерантною на, інтелігентна і звісно ж професіонал .
Юлія Х.
Позитивний відгук
Хочу залишити відгук про лікаря Кошову І.М надзвичайно хороший спеціаліст, чуйна і добра людина. Дякую Вам за сина , завдяки Вам все пройшло легко і без ускладнень. Народжувала в червні шляхом КР. Лікарка кожного дня приходила цікавилася моїм здоров’ям, можна сказати завжди була поряд і дбала за наш з сином комфорт і також допомогла налагодити ГВ ( так як я перший раз і після КР не відразу є молоко ) підтримувала і давала поради. Залишилась дуже задоволена лікаркою і радила б іншим.
Oksana Kryvoruchko
Позитивний відгук
Народжувала в червні, дуже задоволена. В пологовий приїхала на вечір, народила вночі, Ілона Михайлівна завжди була поруч. Крім того, що як лікар, все робила професіонально, також морально дуже підтримувала, все що відбувалося в процесі пологів мені пояснювала, щоб я не боялась. Самі пологи пройшли дуже легко і фізично і емоційно, хоч дитинка була велика для мене. Ілона Михайлівна дуже відповідальна і чуйна, а це мега важливо для жінки яка народжує. Рекомендую звертатися і сама наступний раз обов’язково піду до Ілони Михайлівни знову. Дуже вдячна за донечку!
Маріанна
Нейтральний відгук
Підкажіть актуальний номер лікаря.Мій номер 0972301003.Заздалегідь вдячна.
Юля Токарик
Позитивний відгук
Найкраща лікарка у світі, без перебільшень!☺️ Я така вдячна Ілоні Михайлівній за нашу донечку! Справжній професіонал своєї справи, а окрім того надзвичайно приємна, чуйна та щира людина! Таких лікарів як вона я ще не зустрічала Все було надзвичайно чітко і спокійно, я й подумати не могла, що пологи можуть залишити такі позитивні емоції, а все завдяки їй! Всім раджу звертатись лише до Ілони Михайлівни! Ви неймовірна людина ♥️
Юля
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікарем, домовились на 36тижні з того часу завжди на зв'язку,все ретельно так детально пояснювала. Приїхали в пологовий з переймами ІМ приїхала за 30 хв, води пробили на повному відкритті, була завжди поруч, підказувала як дихати , схватки передихувала у всіх зручних позах, постійно нагадувала про дихання і підтримувала, був збережений тепловий ланцюг, пуповина відпульсувала, завжди приходила після поголів, все розповідала, дуже врівноважена, спокійна, пологи пройшли без зайвих втручань, за що щиро дякую Ілоні Михайлівній
Ірина Яновська
Позитивний відгук
Ми дуже довго вибирали лікаря, якому можна доаіритись. Шукала по відгуках і ніяк не могла зупинити свій вибір на комусь конкретному. Ілону Михайлівну порадила моя гінекологиня, в котрої я стояла на обліку, теплі відгуки про неї змусили віддатись їй в руки. Пологи були складними, тривали майже добу. Це перша вагітність і дитинка була великою. Були моменти, коли я хотіла здатись і просила КР, та Ілона Михайлівна, як боєць, повірила в мене, де вміло підібрала слова, які змусили взяти себе в руки. Хоч і від мучилась, але народила природнім шляхом, як і хотіла. Велика шана та уклін Вам, Ілоно Михайлівно, у вас золоті руки!!! Прийду до вас за донечкою.
Христина Пуківська
Позитивний відгук
Добрий день усім! Народжувала я 30.05.2021 вночі. Сказати про Ілону Михайлівну щось хороше це не сказати нічого. Я дякую Богу, що саме цього лікаря мені порекомедували , не пожаліла ані на хвилину. Ситуація у нас була не просто і останні 3 тижні вагітності дуже напружені, адже знаходилася на спостереженні у відділенні патології і питання коли розроджувати мене стояло кожен день. Привітна, чуйна, добра, співчутлива, а основне профі своєї справи. Хотілося б, щоб усі лікарі були як вона. Зіроньку з неба готова прихилити їй за свого синочка. Дякую щиро за все пережите разом зі мною!!!
Анна Левченко
Нейтральний відгук
Вітаю! Чи можете надати телефон лікаря Кошової Ілони Михайлівни? 098-292-12-77 Дякую!
Marta Vovk
Позитивний відгук
Я народжувала 02.05.21 р. Кошова Ілона Михайлівна зразу ж відповіла на мій дзвінок,не зважаючи що це була 7.00 ранку і Великдень. Дуже хороша,спокійна і професіонал своєї справи! Завдяки її рекомендаціям народила легко,швидко та без розривів. Робила епідуральну анестезію. Післяпологовий період проходить легко та без ускладнень. Дуже Вам дякую,що помогли з'явитися на світ нашому синочку.