Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Кошова Ілона Михайлівна

3rd place
Загальний рейтинг 54
Позитивних відгуків 59(77%)
Негативних відгуків 5(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Софія
Позитивний відгук
Ілона Михайлівна це найкращий лікар коли хочеш народжувати,їй можна було дзвонити коли завгодно,вона завжди піднімала трубку і все розказувала,коли я приїхала народжувати вона все спокійно пояснила що за чим,народжувала я по різному,спочатку сама пробувала а потім прийняли рішення кесерити,у донечки під час потуг падало серцебиття і коли мене кесерили Ілона та Дмитро(анастезіолог) Мене заспокоювали,ми часом навіть жартували ,сміялися так що я аж плакала,все було супер з ними,така команда це найкраще,лікарка навіть зробила мені фото коли донечка народжувалася,я їм дуже вдячна все було супер,за другою дитиною тільки до неї ,вона найкраща!
пн, 4 березня 2024 р., 22:26
Автор: М
Нейтральний відгук
Недавно народжувала в Кошової Ілони Михайлівни. Загалом лікарем дуже задоволена. Професіонал і просто приємна людина. Все пройшло без якихось особливих ускладнень, в спокійній і не напруженій атмосфері. Лікар все чітко пояснювала і розказувала про кожен крок, відповідала на всі питання і створювала комфортні умови для пологів. Після всього було бажання народжувати в І.М. і наступний раз. Але залишився досить неприємний присмак, після того як ми «віддячили» (зазначу досить немала сума) в першу ж добу після пологів, наступні два дні І.М. навіть ні разу не завітала на огляд. Розумію, що в лікаря може бути напружений графік, інші пологи чи чергування, але в такому разі хоча б можна було поцікавитись моїм станом у телефонному (вайбер) режимі. Мене в день виписки так і жоден гінеоколог не оглянув. Склалась відчуття , що ви не пацієнт, а просто одноразовий банкомат.
нд, 25 лютого 2024 р., 10:31
Автор: Євгенія
Позитивний відгук
Ілоні Михайлівні можна довіритись без жодних вагань і сумнівів на всі 100%! Вона першокласний фахівець, надзвичайно тактовна, емпатична і уважна! Її спокій, впевненість і неймовірний досвід в критичних ситуаціях ситуаціях вражають! Якщо народжувати, то тільки з Ілоною Михайлівною!
вт, 29 серпня 2023 р., 17:48
Автор: Анна
Позитивний відгук
17.08.23 народилась моя донечка шляхом КР. у мене була така патологія як крайове предлежання плаценти (з повним перекриттям внутрішнього вічка шийки матки), що по простому означає що плацента прикріпилась в неправильному місці і закрила вихід для дитини. На 33 тижні вагітності я обрала по відгукам а інтернеті лікаря з Львівського обласного перинатального центру а саме Кошову Ілону Михайлівну І ні разу не пошкодувала До слова, я дуже боюся усіх медичних процедур тому мала страх за майбутню операцію, але Ілона Михайлівна мені все детально пояснила, роз'яснила кожен крок, ми з нею обговорили всі нюанси а саме прикладання до грудей, контакт шкіра до шкіри із батьком дитини поки мене будуть зашивати і спільне перебування моє з дитиною весь час після операції Ілона Михайлівна дуже ніжно та обережно робить усі медичні маніпуляції) Загалом все пройшло добре, пологи у мене приймала хороша команда лікарів на чолі з Ілоною Михайлівною, яка кожного дня після операції приходила до мене, обробляла шов (який вийшов ну дуже акуратним), оглядала мій живіт і груди, давала рекомендації по після пологовому відновленню і говорила про важливість постійного контакту з дитиною Загалом я дуже задоволена вибором лікаря, мені не було страшно ані за себе ані за дитину. Ілона Михайлівна ні разу навіть не натякнула про якусь там "подяку" Але я сама захотіла подякувати лікарю за те що супроводжувала мою вагітність в стаціонарі і приймала пологи. При цьому це була реально щира подяка) Тому від щирого серця рекомендую лікаря на пологи Кошову Ілону Михайлівну, по ній реально видно що вона любить свою роботу, має сучасні знання (до речі лікар захистила докторську дисертацію), сучасний підхід до пологів, завжди чемна і тактовна, все пояснить і розжує до найменших дрібниць, а також прислухається до усіх побажань породіллі, що є дуже важливим і нажаль є рідкістю серед лікарів.
пт, 25 серпня 2023 р., 09:32
Автор: Софія
Нейтральний відгук
Добрий день! Прошу поділитися номером Ілони Михайлівни. Мій номер 063-281-3113. Наперед дякую!
ср, 19 липня 2023 р., 11:48
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
Доброго дня, поділіться будь ласка номер телефону! 0674197036 дякую 😊
пт, 26 травня 2023 р., 15:35
Автор: Іванна
Нейтральний відгук
Добрий день, поділіться будь ласка хтось номером Ілони Кошової! 0994204648 Буду дуже вдячна
пн, 22 травня 2023 р., 13:43
Автор: Марія
Позитивний відгук
Народжували 21 вересня з епідуральною анастезією. Дуже хороші враження залишилися після пологів. Ілона Михайлівна професіонал своєї справи. Постійно була на звязку, давала корисні поради, своїм позитивом підтримувала у всіх моментах. Я рада, що повністю їй довірилася і все пройшло добре. Чоловік теж був присутній на пологах, він був в захваті. Добре, що Ілона Михайлівна підтримала його в цьому рішенні, людина прогресивних поглядів.
вт, 27 грудня 2022 р., 14:55
Автор: Інна
Нейтральний відгук
Добрий день, дівчата! Поділіться будь ласка контактами Ілони Михайлівни, буду дуже вдячна вам. 380684707043
пт, 9 грудня 2022 р., 12:44
Автор: Оля
Позитивний відгук
Дівчатка, поділіться номер телефону лікаря, дякую! 0931389353 Вайбер,телеграм
ср, 7 грудня 2022 р., 11:04