Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Коржинська Роксолана Діонісівна

Загальний рейтинг 29
Позитивних відгуків 46(71%)
Негативних відгуків 17(26%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: ольга красіцька
Позитивний відгук
Хочу подякувати Роксоляні діонізівній за синочка!лежала в п. Коржинської на збереженні три місяці.Дуже задоволена лікарем допомогла мені доносити щасливу вагітність.Її дочка Галина Юріївна дивилася на УЗД -все сподобалося(дуже добра ніжна,розумна-професіонал своєї справи)П.Коржинська як доктор -дуже турботлива,завжди була на зв’язку заходила в палату по декілька раз на день(таких лікарів знаєте?)мені робити кесарів ростин(по показах)шва практично ее видно.Обурливо було читати допис П.Нелі Шелюк,яка звинувачує Р.Д. «здерла 6тисяч»смішно і прикро це читати- бо це брехня!!!Про гроші вона ніколи не говрииь!!!!П.Шелюк прошу сказати а хто Вам сказав везти дочку яка лежить з загрозою на викидень(коли треба лежати пляцком!)Везти за тисячу кілометрів до італії?????????????Тому вибачтесь і подякуйте П.коржинській шо дочка виносила вагітність до п’яти місяців коли була під спостереженням у Р.Д. і змогла доїхати а не в дорозі дістати викидень!Вам має бути стидно,Усім рекомендую попасти до хорошого лікаря-професіонала своєї справи П.Коржинської!
нд, 29 серпня 2021 р., 17:36
Автор: Віра Бульба
Позитивний відгук
Лікувалась від безпліддя 7років у різних лікарів.Завдячуючи знайомству з П. Коржинською за рік народжую сина і через два роки ще одного.Дуже вдячна їй за допомогу,підтримку,добре слово.Такого розумного,відповідального,турботливого,чуйного доктора напевно у Львові немає!Надалі консультуюсь і обстежують у неї-і тільки у неї.Всім знайомим рекомендую і ніхто ще не нарікав-були у захваті.Лбди,а кому рука піднеслась написати такі дурниці-про гроші,бездар-нехай вас Бог вибачить!Дай Вам Бог здоров’я і сил Роксоляно Діонізівна ще допомагати таким вдячним і невдячним пацієнтам!!!!!!!!!!!!!!!!
вт, 24 серпня 2021 р., 11:51
Автор: Nelya Shelyuk
Негативний відгук
Моя дочка мала народжувати в неї .пролежала на підтримці 5 місяців.вона нічого не робила,тільки дерла гроші зі своєю.дочкою.бездарю,яка робила узі з першого дня вагітності і не бачила що в 3 місяці виросла фіброма розміром в апельсин.прооперувала її в 3 місяці вагітності.порушила печінку бо зробила це без підготовки.шов зробила такий що страшно дивитися.нічого не вміє і не знає.бездар повна. За 5 місяців вагітності моєї дочки здерла з нас 6 тисяч євро.я забрала дочку в італію.добре що встигла привезти.її прооперувати в 5 місяців вагітності.могли померти двоє і дочка і дитинства.але дякуючи італійським лікарям які врятували і виходили обидвох.і казали що таку лікарку що допустила до такого не можна відпускати навіть до свиней не то що до людей.з дитиною маємо проблеми бо родилася дуже маленька 900грам.прошу всіх майбутніх мам не йти до такої шкуродерки і тупої яка таке творить з жінками. А бідні діти мають мучитися все життя.вона за таке має сидіти в тюрмі .прислухайтеся мамочки дуже вас прошу
пт, 2 липня 2021 р., 21:08
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Чудовий лікар, прекрасна людина, ставиться до пацієнтів як мама, професіонал своєї справи!!! Турбується після пологів, завжди можна запитати поради по телефону. Дякую Вам Роксоляна Діонізіївна!!! Раджу всім!
пт, 7 червня 2019 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Пані Роксоляна чудовий лікар, народжувала у неї 3 дітей. Професіонал своєї справи, чуйна, турботлива, під час пологів підтримувала мене,пологи 1 були не прості, але вона зі всім справилася і у мене народилася здорова дівчинка.Дуже вдячна їй за все! Ціну за пологи не називала ні разу. Після пологів я їй дзвонила не раз, завжди давала поради і рекомендації. Багатьом знайомим радила цього лікаря, всі були дуже задоволені!!!
пн, 8 квітня 2019 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Дуже розумна,відповідальна і чуйна! На пологах ,як мама. В любий момент готова прийти на допомогу. Після пологів завжди давала консультацію по телефону,без жодних проблем. Всім раджу!!!
пт, 22 червня 2018 р., 00:00
Автор: Роман
Позитивний відгук
Дивно читати деякі коментарі, навіть обурливо. Особливо про: "не піднімає трубку і не передзвонює"! У мене медична освіта і я був присутній на родах. Роди були досить не прості. Дії пані Роксолани були вчасні, чіткі та професійні. У післяпологовому періоді жодних зауважень. В подальшому, коли зверталися по допомогу надавала чіткі та ефективні рекомендації.
чт, 8 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Роксоляна Діонізіївна професіонал своєї справи, чуйний та турботливий лікар ,завдяки якій я тричі стала мамою. З двугою вагітністю в лікарні була 2 місяці, весь цей час відчувала підтримку пані Роксоляни, дзвонила їй в суботу та неділю за порадою щодо лікування. Часто бачила як її викликали на тяжкі випадки інші лікарі. Всім своїм знайомим раджу пані Роксоляну, хто скористався її професіоналізмом, стали щасливими батьками! Ціну ніколи не називала. Хто пише негативні відгуки ,невже вам не встидно так брехати? Люди що знають пані Роксоляну у це ніколи не повірять. Здоров'я Вам і всього найкращого!
пт, 8 вересня 2017 р., 00:00
Автор: Оксана
Негативний відгук
Не професійний лікар та занадто дорогий. Про пацієнтів не піклується. Враження тільки негативні.
ср, 19 липня 2017 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Чудовий лікар, приємна жінка, турботлива як мама, професіонал! На протязі всіх пологів підтримувала та допомагала! Таке враження, що негативні відгуки пише одна людина... Дуже багато моїх знайомих народжували у неї, всі задоволені, ціни не називає, хто стверджує що каже скільки заплатити за роди -брехня! Дякую за донечку! Після пологів давала поради і настанови. Роксоляна Діонізівна ви супер!!!
чт, 29 червня 2017 р., 00:00