Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Коржинська Роксолана Діонісівна

Загальний рейтинг 28
Позитивних відгуків 44(71%)
Негативних відгуків 16(26%)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ірина
Позитивний відгук
Чудовий лікар, прекрасна людина, ставиться до пацієнтів як мама, професіонал своєї справи!!! Турбується після пологів, завжди можна запитати поради по телефону. Дякую Вам Роксоляна Діонізіївна!!! Раджу всім!
Ольга
Позитивний відгук
Пані Роксоляна чудовий лікар, народжувала у неї 3 дітей. Професіонал своєї справи, чуйна, турботлива, під час пологів підтримувала мене,пологи 1 були не прості, але вона зі всім справилася і у мене народилася здорова дівчинка.Дуже вдячна їй за все! Ціну за пологи не називала ні разу. Після пологів я їй дзвонила не раз, завжди давала поради і рекомендації. Багатьом знайомим радила цього лікаря, всі були дуже задоволені!!!
Христина
Позитивний відгук
Дуже розумна,відповідальна і чуйна! На пологах ,як мама. В любий момент готова прийти на допомогу. Після пологів завжди давала консультацію по телефону,без жодних проблем. Всім раджу!!!
Роман
Позитивний відгук
Дивно читати деякі коментарі, навіть обурливо. Особливо про: "не піднімає трубку і не передзвонює"! У мене медична освіта і я був присутній на родах. Роди були досить не прості. Дії пані Роксолани були вчасні, чіткі та професійні. У післяпологовому періоді жодних зауважень. В подальшому, коли зверталися по допомогу надавала чіткі та ефективні рекомендації.
Оля
Позитивний відгук
Роксоляна Діонізіївна професіонал своєї справи, чуйний та турботливий лікар ,завдяки якій я тричі стала мамою. З двугою вагітністю в лікарні була 2 місяці, весь цей час відчувала підтримку пані Роксоляни, дзвонила їй в суботу та неділю за порадою щодо лікування. Часто бачила як її викликали на тяжкі випадки інші лікарі. Всім своїм знайомим раджу пані Роксоляну, хто скористався її професіоналізмом, стали щасливими батьками! Ціну ніколи не називала. Хто пише негативні відгуки ,невже вам не встидно так брехати? Люди що знають пані Роксоляну у це ніколи не повірять. Здоров'я Вам і всього найкращого!
Оксана
Негативний відгук
Не професійний лікар та занадто дорогий. Про пацієнтів не піклується. Враження тільки негативні.
Ірина
Позитивний відгук
Чудовий лікар, приємна жінка, турботлива як мама, професіонал! На протязі всіх пологів підтримувала та допомагала! Таке враження, що негативні відгуки пише одна людина... Дуже багато моїх знайомих народжували у неї, всі задоволені, ціни не називає, хто стверджує що каже скільки заплатити за роди -брехня! Дякую за донечку! Після пологів давала поради і настанови. Роксоляна Діонізівна ви супер!!!
Оксана
Негативний відгук
Обходити реально сторою. Дівчатка справді поганий лікар.
Олена
Нейтральний відгук
Ціну не називає. Але як зорієнтуватися, може підкажите від і до?
Оксана
Позитивний відгук
Прекрасний лікар! Лікар від Бога. Переживає за своїх пацієнтів, відносится як мама. Завжди на протязі вагітності могла звернутися до Роксоляни Діонізіївни за порадою. Народила разом з нею прекрасного синочка. Дуже Вам вдячна!!! Після пологів заходила декілька разів на день, зі мною в палаті лежала ще одна породілля в якої вона приймала пологи, теж задоволена. Ціни не називає. Щодо відгуку Олександра, дивно читати, як ви знаєте, що могло закінчитись летально, якщо у вас приймав пологи інший лікар? І як ви знаєте що жахливе ставлення до породіль? Дивно!!! А передзвонювати напевно треба пацієнтові, а не лікарю. На наступні пологи тільки до Роксоляни Діонізіївни.