Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Коржинська Роксолана Діонісівна

Загальний рейтинг 22
Позитивних відгуків 46(64%)
Негативних відгуків 24(33%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Богдан
Негативний відгук
Довела жінку до того,що дитина родилася калікою
чт, 14 грудня 2023 р., 19:13
Автор: Галина
Негативний відгук
Обхрдьте це стерво стороною
чт, 14 грудня 2023 р., 19:11
Автор: Олександра
Негативний відгук
Гірше вбивці
чт, 14 грудня 2023 р., 19:10
Автор: Марія
Негативний відгук
Якщо хочете родити здорову дитину то втікайте від неї
чт, 14 грудня 2023 р., 19:09
Автор: Ліда
Негативний відгук
Непрофесійна корупціонерка
чт, 14 грудня 2023 р., 19:08
Автор: Іванова Лариса
Негативний відгук
Не раджу найгіршому ворогу.
чт, 14 грудня 2023 р., 19:03
Автор: Шевчук
Негативний відгук
Непрофесійність та погане поводження з хворими
чт, 14 грудня 2023 р., 18:57
Автор: ольга красіцька
Позитивний відгук
Хочу подякувати Роксоляні діонізівній за синочка!лежала в п. Коржинської на збереженні три місяці.Дуже задоволена лікарем допомогла мені доносити щасливу вагітність.Її дочка Галина Юріївна дивилася на УЗД -все сподобалося(дуже добра ніжна,розумна-професіонал своєї справи)П.Коржинська як доктор -дуже турботлива,завжди була на зв’язку заходила в палату по декілька раз на день(таких лікарів знаєте?)мені робити кесарів ростин(по показах)шва практично ее видно.Обурливо було читати допис П.Нелі Шелюк,яка звинувачує Р.Д. «здерла 6тисяч»смішно і прикро це читати- бо це брехня!!!Про гроші вона ніколи не говрииь!!!!П.Шелюк прошу сказати а хто Вам сказав везти дочку яка лежить з загрозою на викидень(коли треба лежати пляцком!)Везти за тисячу кілометрів до італії?????????????Тому вибачтесь і подякуйте П.коржинській шо дочка виносила вагітність до п’яти місяців коли була під спостереженням у Р.Д. і змогла доїхати а не в дорозі дістати викидень!Вам має бути стидно,Усім рекомендую попасти до хорошого лікаря-професіонала своєї справи П.Коржинської!
нд, 29 серпня 2021 р., 17:36
Автор: Віра Бульба
Позитивний відгук
Лікувалась від безпліддя 7років у різних лікарів.Завдячуючи знайомству з П. Коржинською за рік народжую сина і через два роки ще одного.Дуже вдячна їй за допомогу,підтримку,добре слово.Такого розумного,відповідального,турботливого,чуйного доктора напевно у Львові немає!Надалі консультуюсь і обстежують у неї-і тільки у неї.Всім знайомим рекомендую і ніхто ще не нарікав-були у захваті.Лбди,а кому рука піднеслась написати такі дурниці-про гроші,бездар-нехай вас Бог вибачить!Дай Вам Бог здоров’я і сил Роксоляно Діонізівна ще допомагати таким вдячним і невдячним пацієнтам!!!!!!!!!!!!!!!!
вт, 24 серпня 2021 р., 11:51
Автор: Nelya Shelyuk
Негативний відгук
Моя дочка мала народжувати в неї .пролежала на підтримці 5 місяців.вона нічого не робила,тільки дерла гроші зі своєю.дочкою.бездарю,яка робила узі з першого дня вагітності і не бачила що в 3 місяці виросла фіброма розміром в апельсин.прооперувала її в 3 місяці вагітності.порушила печінку бо зробила це без підготовки.шов зробила такий що страшно дивитися.нічого не вміє і не знає.бездар повна. За 5 місяців вагітності моєї дочки здерла з нас 6 тисяч євро.я забрала дочку в італію.добре що встигла привезти.її прооперувати в 5 місяців вагітності.могли померти двоє і дочка і дитинства.але дякуючи італійським лікарям які врятували і виходили обидвох.і казали що таку лікарку що допустила до такого не можна відпускати навіть до свиней не то що до людей.з дитиною маємо проблеми бо родилася дуже маленька 900грам.прошу всіх майбутніх мам не йти до такої шкуродерки і тупої яка таке творить з жінками. А бідні діти мають мучитися все життя.вона за таке має сидіти в тюрмі .прислухайтеся мамочки дуже вас прошу
пт, 2 липня 2021 р., 21:08