Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Хижняк Тетяна Іванівна

Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 11(61%)
Негативних відгуків 4(22%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Марченко Наталя
Позитивний відгук
Марченко Наталя
Нейтральний відгук
Завжди думала, для чого люди пишуть відгуки в Інтернеті, і взагалі, хто їх читає? Невже пошук свого лікаря можна довірити відгукам у соц.мережах? І чому я маю вірити в те, що там написано??? А тепер, після усього пережитого, коли всі слова вдячності сказано особисто лікарю, чомусь здається, що цього замало... Тому пишу тут свої щирі слова вдячності для надзвичайно досвідченої та компетентної Хижняк Тетяни Іванівни! Вона не побоялася прийняти мене одразу ж після лікарні, де я лікувалася від коронавірусу. Саме ковід дав ускладнення, і я потребувала термінової операції з видалення пухлини, яка поглинула всі жіночі органи, змістила сечовий та кишківник і досягла дуже великих розмірів. Отака я прийшла до Тетяни Іванівни - з болем, який не могла більше терпіти, сильним постковідним синдромом, а найбільше мені дошкуляли панічні атаки. І одразу ж після першого спілкування Тетяна Іванівна викликала в мене лише позитивні емоції та довіру. Нелегка була підготовка до операції, бо дуже велика пухлина. Надто складна була операція. Хто пережив подібне, зрозуміє мене і те, чому я не хочу все описувати. Але професіоналізм та досвідченість Тетяни Іванівни були вищі за все!!! Більше того, вона змогла вселити в мене віру та силу духу боротися задля успіху, паралельно допомагаючи мені впоратися і з панічними атаками. Здавалося, її уважне ставлення, терпіння, чуйність та турботливість не мають меж! Хижняк Т.І.- лікарка, до якої хочеться повертатися. Її вміння працювати з людьми доводять, що є такі, для яких кожен пацієнт важливий! Тому ще раз дякую Вам, Тетяно Іванівно, за надану висококваліфіковану допомогу та чуйне ставлення до мене. Дякую! За все!!! Бо оце «все» знаємо тільки ми. Хай Божественна Сила завжди укріплює Вас у щирому сподіванні добра для всіх Ваших пацієнтів!
Ольга Дебеляк
Позитивний відгук
Тетяна Іванівна висококваліфікований гінеколог! Завжди вислухає, заспокоїть і при потребі допоможе. Проходжу у неї щорічні огляди. Раніше на Топольній, цьогоріч вже у Перинатальному. Усі, кому я радила Тетяну Іванівну задоволені її фаховою досвідченістю, турботою і індивідуальним підходом до кожного.
Крістіна Матвіїв
Позитивний відгук
Тетяна Іванівна найкращий гінеколог Львова!Згадуючи про неї в мене зразу з’являється посмішка на обличчі і сльози щастя,адже рік тому вона витягла мене з важкого перебігу вагітності в якому поставало питання життя моє і моєї майбутньої дитинки.Завдячуючи їй я зараз щаслива матуся свого синочка!Вона підтримувала мене,завжди давала надію мені вірити в краще!Моя сім’я буде вдячна їй до кінця життя!Страшно згадувати з якими кровотечами я до неї поступила,але завдячуючи її професіоналізму,доброму серцю і розуму ми пройшли через такі складнощі!Тут можна писати безкінечно,тому це найкращий спеціаліст,лікар-гінеколог Львова.Її добре серце і турботливі руки врятують ще не одне життя!Ми цінуємо ,поважаємо Вас,Тетяна Іванівна!Щиро дякуємо Вам за те,що я зараз найщасливіша матуся в світі,дякую Вам за вашу підтримку і віру❤️
Liubov Stadnicin
Нейтральний відгук
Гроші, і тільки гроші цікавлять цю людину. Не рекомендую.
Уляна
Позитивний відгук
У кожного своя думка про Тетяну Іванівну. У мене лише позитивна. Для мене це найкращий лікар. Вона вела мене всю вагітність з донею. В мене був сильний токсикоз, проблеми з жовчним. Татяна Іванівна терпіла всі мої вибрики. І перша взяла на руки Ірусю. Неспавши дві сутки (бо ще тоді була на чергуванні) В той час коли інші дівчата мучились і кричали самі в палатах — вона була біля мене. Масувала спину, дивилась за моїм станом. Вона мене підтримувала як ніхто інший. І доречі за гроші неговорила нічого. Навіть після родів нехотіла горошей. Дякую Тетяна Іванівна за вашу працю. Дякуючи вам на світ з'явилось багато дітей.
Інна
Нейтральний відгук
Дівчата, мені близько багато років тому назад Тетяна Іванівна врятувала життя, підкажіть будь ласка дату народження, хочу віддячити ...і ще якого вона віку?
Руслана
Позитивний відгук
Тетяна Іванівна дуже хороша людина і спеціаліст, вона мене вилікувала від кісти яєчника,яку мені мали вже видаляти. За два тижні перебування в лікарні ні разу не потребувала від мене якихось грошей. Чуйна, добра і скромна людина. Крім того в мене був ендометріоз і шансів завагітніти зовсім не було, але на все Божа воля, ми зараз на 6 місяці, чекаємо на хлопчика. Дякуємо Тетяна Іванівна, рекомендую вас своїм знайомим, як хорошого спеціаліста!
Ярина
Негативний відгук
Погоджуюсь що крім грошей нічого не думає!!! В очі добра, а так то єхидна! Не рокомендую!
Люба
Позитивний відгук
Інтелегентна розумна людина. Чудовий лікар. Завжди вислухає, порадить і надасть кваліфіковану допомогу!