У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Хижняк Тетяна Іванівна

Загальний рейтинг 4
Позитивних відгуків 8(57%)
Негативних відгуків 4(29%)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Liubov Stadnicin
Нейтральний відгук
Гроші, і тільки гроші цікавлять цю людину. Не рекомендую.
Уляна
Позитивний відгук
У кожного своя думка про Тетяну Іванівну. У мене лише позитивна. Для мене це найкращий лікар. Вона вела мене всю вагітність з донею. В мене був сильний токсикоз, проблеми з жовчним. Татяна Іванівна терпіла всі мої вибрики. І перша взяла на руки Ірусю. Неспавши дві сутки (бо ще тоді була на чергуванні) В той час коли інші дівчата мучились і кричали самі в палатах — вона була біля мене. Масувала спину, дивилась за моїм станом. Вона мене підтримувала як ніхто інший. І доречі за гроші неговорила нічого. Навіть після родів нехотіла горошей. Дякую Тетяна Іванівна за вашу працю. Дякуючи вам на світ з'явилось багато дітей.
Інна
Нейтральний відгук
Дівчата, мені близько багато років тому назад Тетяна Іванівна врятувала життя, підкажіть будь ласка дату народження, хочу віддячити ...і ще якого вона віку?
Руслана
Позитивний відгук
Тетяна Іванівна дуже хороша людина і спеціаліст, вона мене вилікувала від кісти яєчника,яку мені мали вже видаляти. За два тижні перебування в лікарні ні разу не потребувала від мене якихось грошей. Чуйна, добра і скромна людина. Крім того в мене був ендометріоз і шансів завагітніти зовсім не було, але на все Божа воля, ми зараз на 6 місяці, чекаємо на хлопчика. Дякуємо Тетяна Іванівна, рекомендую вас своїм знайомим, як хорошого спеціаліста!
Ярина
Негативний відгук
Погоджуюсь що крім грошей нічого не думає!!! В очі добра, а так то єхидна! Не рокомендую!
Люба
Позитивний відгук
Інтелегентна розумна людина. Чудовий лікар. Завжди вислухає, порадить і надасть кваліфіковану допомогу!
Марія
Позитивний відгук
Дуже хороша приємна лікарка.
Володимир П.
Позитивний відгук
Тетяна Іванівна-зразок сучасного Лікаря! Чарівна жінка, мудра людина і лікар від Бога! В цей світлий для всіх християн день, наша родина, дорога Тетяна Іванівно, бажаємо Вам і всій Вашій Родині здоров'я та Божого благословіння!
Валентина
Негативний відгук
Лікар хижняк ставиться до пацієнтів дуже зверхньо! Негативне враження! Вона мене поранила своїми недоречними ви словами.
Галина
Позитивний відгук
Тетяна Іванівна Хижняк великий професіонал. Я в неї оперевуаль (міопія). Операція проведена бездоганно, в мене не було жодних ускладнень, і через 12 годин я вже встала. Крім того дуже людяна і позитивна людина, як і весь колектив 1-го гінекологічного відділення. Велика подяка за це.