Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Худий Петро Любомирович

Загальний рейтинг 22
Позитивних відгуків 24(92%)
Негативних відгуків 2(8%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

O Olena
Позитивний відгук
Петра Любомировича знаю вже більше 10 років. Лікар хороший,терплячий. В любій складній ситуації підтримає.Народжувала в лікара двоє дітей. Дуже ним задоволена. Останню дитинку народжувала в Петра Любомировича в м.Сокаль.Це були партнерські пологи. Умови тут хороші,всі лікарі ставляться з повагою і розумінням.Раджу всім такого лікара.
Yuliya
Позитивний відгук
Ми знайомі з Петром Любомировичем з 2012 року. Хочу зауважити що після нашого знайомства, яке відбулось не дуже хороших обставинах, я більше не зверталася до іншого лікаря. Про цю людину можна сказати тільки хороше! Завжди уважний, компетентний і кращий у своїй роботі! Зараз я живу за межами України. І попри це ми завжди на зв'язку. Мені 28 років, я мама дівчинки. Від жовтня місяця у мене були відсутні місячні. Через саму процедуру і черги які тут є щоб потрапити до вузького спеціаліста, незважаючи чи державного чи приватного, тому що також важко особливо зараз під час пандемії, завдяки рекомендаціями Петра Любомировича, все ж ситуація врегулювалась. Якщо б мене попросили порекомундувати хорошого спеціаліста, ним би став Худий Петро Любомирович! Дуже дякую Вам за все! Бажаю Вам побільше пацієнтів і здоров'я! Завдяки вам я стала мамою! Ви в потрібний момент дали пораду, яка змінила життя! Кращого лікаря акушергінеколога у місті Львів я не знаю!
Ольга
Позитивний відгук
Дуже хороший і кваліфікований лікар.Вдячна Петру Любомировичу,людина дуже компетентна та відповідальна у своїй професії. Після викидня, зробивши чистку, встановив причину невиношування ,також направив на здачу необхідних аналізів та призначив довге лікування,яке дало позитивний результат,та важливим є те ,що після лікування завагітніла та щасливо виносила і народила дитину завдяки хорошим рекомендаціям та порадам лікаря.Багатьом своїм знайомим також рекомендую Петра Любомировича як лікаря спеціаліста.
Оксана
Позитивний відгук
Народжувала у Петра Любомировича другу дитину і дуже задоволена. Професіонал з легкою рукою, уважний, зосереджений, конкретний. Дякую за донечку, якій вже 2.2рочки. Ви найкращий!
Тетяна
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Два рази до нього ходила.
Роксолана
Негативний відгук
Про пологи з лікарем ми домовились ще на 18 тижні вагітності, оскільки попала до нього, як чергового, з кровотечею. Гроші любить, бере за кожен огляд. На 35 тижні оглянув мене на кріслі і домовились бути на звязку. Уявіть собі мій стан коли ми подзвонили до лікаря вже в дорозі в роддом нам повідомили що він в гостях і виключив телефон. До ранку ми чекали свого домовленого лікаря який і не думав прижати. Я народжувала у чергового, Поврозняка В.В. якому дякую за синочка. Я навітть ворогу не можу побажати те що пережили ми чекаючи щоб лікар включив телефон. Вагітність перша, досить проблемна і дууууже бажана. Досі не можу забути таку байдужісь.
Галина І Андрій
Позитивний відгук
Дуже дякуєм Петру Любомировичу за професійну роботу, добре відношення до мене і мого новонародженого синочка. Перший раз ми з Пертом Любомировичом познайомились коли мене привезла швидка в медінститут з завмираням плоду, нас перший раз прийняв Петро Любомирович. Дуже чуйно до мене поставився, професійно зробив чистку і заспокоїв нас з чоловіком сказавши що ми ще будем мати дітей. І вже за пять місяців я завагітніла в другий раз. Від початку вагітності до народження синочка нас вів Петро Любомирович. Ми з чоловіко всім зодоволені, всім рекомендуємо!!!!
Кароліна
Позитивний відгук
Я народжувала у Петра Любомировича 4 липня. Дуже йому вдячна за досить легкі пологи і за розуміння. Єдиний мінус що він мене передав після пологів іншій лікарці, якій було все одно як я себе почуваю і що зі мною.
Солмія
Позитивний відгук
хочу залишити свій відгук про Петра Любомировича, він чудовий лікар, у мене була 1-ша вагітність, що завмерла у 18 тижднів, Він викликав у мене штучні пологи, оглядав мене черговий лікар і дзвонив до мого лікаря. Петро Любомирович приїхав і все зробив дуже професійно. Дякуючи йому я потім завагітніла і нордила дівчинку, пологи також він приймав-дуже задоволена, спокійний виважений лікар... рекомендую.
Тіна
Негативний відгук
Довго думала чи писати цей відгук, але все таки залишу це тут, раптом комусь буде у нагоді. Поступила я в гінекологію Медичного інституту з дуже сумним вердиктом - завмерла вагітність 17 тижнів. Доручили мене доктору Петру Любомировичу, але серце чомусь одразу було не на місці. За перший день Він до мене не підійшов жодного разу, другого дня зранку поставив стимулюючий на штучні пологи препарат і з обіду його уже не було. ВВечері 6 година почалися дикі схватки (це 3 вагітність і я орієнтувалася що в мене є 2-3 години максимум до часу розродження), про що я повідомила Петру Любомировичу у телефонному режимі - сказав чекати, бо ще не час... 8 година біль стала нестерпною, дякувати Богу мій чоловік весь час був поруч, я звернулася до чергового і Він зафіксував відкриття і зателефонував до Петра Любомировича, щоб Він приїхав. 9.30 я народила мертву дитину собі у руки, поряд був лиш мій чоловік, бо Петро Любомирович просто не спішив приїхати... Звісно одразу з"явилося багато спеціалістів і чистку вже робили у процедурній, але ж який стрес я пережила, бо коли були дикі схватки мій чоловік бігав по коридорі і не було НІКОГО хто б міг допомогти. Врятувало лиш те, що одна лікар поверталася з операції і власне вона перша поспішила на допомогу мені і скликала усіх... Байдужість - це страшно, особливо у такій ситуації...