Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Худий Петро Любомирович

Загальний рейтинг 41
Позитивних відгуків 47(84%)
Негативних відгуків 6(11%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Галина
Позитивний відгук
Це мої 2 пологи термін 40 тиж,попала на чергування до Худого Петра Любомировича без домовленостей.Лікар склав на мене позитивне враження,спокійний ,на оптимізмі, професіонал своєї справи ,лікар від Бога,не чинить психологічний тиск,про все говорить ,не розгублюється в екстрених ситуаціях ,хоча в мене була проблема з заворотом матки яка не давала пройти голівці дитини,лікар взяв вставив на місце і тактика очікування щоб мене не травмувати і не робити боляче,і в результаті природні пологи ,здорова дівчинка .народжувала 27 вересня і я не жалію що довірилась і попала саме на чергування Худого Петра Любомировича.Це лікар від Бога ,рекомендую не пожалієте.На 3 пологи плануємо тільки до Вас.Дякую за все
ср, 4 жовтня 2023 р., 15:13
Автор: Софія
Позитивний відгук
Худий Петро Любомирович - лікар від Бога! Дуже йому вдячна за його допомогу, за справжній професіональний підхід до роботи! Пологи були дуже важкими, проходили дуже тяжко, бо було неправильне положення голови дитини. Коли вже 3 лікарі, що були додатково запрошені задля обговорення важкої ситуації з моїми пологами, проголосували за кесарів розтин, - Петро Любомирович відстоював до кінця пологи природнім шляхом й надавав мені таку можливість, не здавався до останнього. Дякуючи його професіоналізму та неабиякому досвіду, дитину з мене буквально "виштовхнути" чоловічою силою. Ще не кожен лікар знає куди і як правильно надавити, щоб виштовхнути дитину так, щоб не пошкодити її та не зламати ребра породіллі. Безмежно вдячна Петру Любомировичу за те, що я народила дитину без кесаревого розтину. Хочу окремо відмітити його турботу та людське ставлення до породіллі та її родичів. Я була вражена такою справжньою стурбованістю та щирим ставленням до мене після пологів. Петро Любомирович не один раз приходив до мене у палату, запитував як я себе почуваюсь, яке моє загальне самопочуття й перевіряв стан дитини. Дав багато додаткових корисних порад, які б мені знадобилися під час післяпологового періоду. Резюмуючи якість проходження моїх пологів, можу твердо сказати, що наступну дитину я б також прийшла б народжувати до Петра Любомировича.
вт, 12 вересня 2023 р., 20:16
Автор: Діана
Позитивний відгук
Щиро рекомендуємо Петра Любомировича, як мудрого та досвідченого лікаря. За його планом і супроводом перші пологи пройшли легко, хоч дитинка більше 4 кілограмів, низько розташована плацента. Злагоджено працював з акушеркою п.Оксаною та іншими працівниками. Дуже задоволені! Народжували в пологовому відділенні ЛОКЛ у травні 2023.
пт, 26 травня 2023 р., 08:04
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Народжувала в пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні у Худого Петра Любомировича. Це моя перша дитинка, яка на світ народилась 5 травня 2023 року. Хочу щиро подякувати лікарю, в якого окрім професійних якостей, є надзвичайно людяний, уважний, ввічливий, тактовний та позитивний. Познайомилась з лікарем ще у лютому, коли лежала на підтримці. Він в той час був на своєму чергуванні. Сподобався у спілкуванні своєю простотою та уважністю. Після пологів цікавився частенько моїм станом здоров'я та був постійно на зв'язку. Рекомендую даного лікаря з власного досвіду!!!
чт, 18 травня 2023 р., 06:33
Автор: Ольга
Нейтральний відгук
Народжувала в пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні у Худого Петра Любомировича. Це моя перша дитинка, яка на світ народилась 5 травня 2023 року. Хочу щиро подякувати лікарю, в якого окрім професійних якостей, є надзвичайно людяний, уважний, ввічливий, тактовний та позитивний. Познайомилась з лікарем ще у лютому, коли лежала на підтримці. Він в той час був на своєму чергуванні. Сподобався у спілкуванні своєю простотою та уважністю. Після пологів цікавився частенько моїм станом здоров'я та був постійно на зв'язку. Рекомендую даного лікаря з власного досвіду!!!
чт, 18 травня 2023 р., 06:32
Автор: Оля
Позитивний відгук
Хочу щиро подякувати Лікарю з Пологового відділення ЛОЛК Худому Петру Любомировичу,який допоміг родитися нашій Дівчинці . Коли ми прийшли на консультацію ,була дуже задоволена ставленням Петра Любомировича до своїх нових пацієнтів .Завжди підкаже що робити,порадить в любий час і ночі ,якщо вас щось турбує Не всі можуть сказати якщо щось турбує зразу звони День це чи Ніч . До родів лежала у стаціонарі Дуже гарні умови ,палати ,кухня,їда .Петро Любомирович завжди цікавився і приходив за весь час ,поки там перебувала. РОДИ ПРОЙШЛИ ДУЖЕ ДОБРЕ ПРИРОДНІ БЕЗ РОЗРИВІВ І ІНШИХ НАСЛІДКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЛІКАР І ЙОГО КОМАНДА ,так як перші роди страшно було щось не так зробити ,але команда і лікар все говорили ,помагали ,В родзалі гарна тиха спокійна атмосфера Велике дякую Петру Любомировичу і Його команді Ви дуже відповідальні Дай Бог кожному попасти до вас на роди .Не пожалієте
вт, 31 січня 2023 р., 03:46
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Худий Петро Любомирович , лікар від Бога! Дуже мені з ним повезло ! І Слава Богу ,що такі лікарі є на білому світі!!! Дуже чуйний , уважний, професіонал своєї справи! Пологи пройшли на вищому рівні , в спокої і позитивній атмосфері. Дуже вдячна йому за свого синочка!
пт, 30 грудня 2022 р., 17:37
Автор: Таня
Позитивний відгук
Народжувала на початку грудня в Петра Любомировича, і сказати ,що я задоволена своїми першими пологами це не сказати нічого. Все пройшло в дуже спокійній атмосфері. Петро Любомирович все підказував: як дихати, пояснював всі свої дії, і жартував, щоб я трішки змогла відволіктись. Завдяки йому моя дівчинка з'явилась на цей світ) Петро Любомирович дуже спокійна людина, а саме такий лікар мені і був потрібен. Також після пологів цікавився моїм самопочуттям, все пояснив і розказав про післяпологове відновлення і догляд за невеличкими шовчиками. Я безмежно йому вдячна . Тому через декілька рочків, якщо наважусь за синочком, то тільки до Петра Любомировича)
ср, 7 грудня 2022 р., 16:26
Автор: Оксана
Позитивний відгук
У зв'язку з війною була змушена переїхати з Харківської області до Червонограда ,але нагода випала народити у Львові.З лікарем на пологи першою познайомилась моя сестра-вона мені і порадила народжувати у Петра Любомировича,чому я безмежно рада.Лікар спокійний,уважний,добрий,компетентний і кращий в своїй справі,постійно цікавився моїм здоров'ям і відповідав на всі питання,які мене цікавили.На пологах була гарна атмосфера,Петро Любомирович скеровував мене у пологах,терпляче відносився до природнього процесу і сказав мені ,що ми нікуди не поспішаємо і терпеливо чекали,коли моя донечка сама пройде весь шлях до моменту появи на світ,і на мій погляд,завдяки чуйному відношенню медперсоналу-я народила швидко та легко.Хочу подякувати Петру Любомировичу за професіоналізм та любов до своєї справи та побажати міцного здоров'я,та досить багато гарних породіль,щоб через Ваші руки ,Петро Любомирович,народилися багато здорових малюків.
нд, 4 вересня 2022 р., 15:25
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Хочемо сказати велике дякую Петру Любомировичу за професіоналізм та чуйність! Народжували у липні, пологи пройшли чудово. Лікар постійно цікавився моїм здоров'ям, відповідав на усі мої запитання та пояснював усе, що мене цікавило про мій стан. На пологах була чудова підтримка та вчасні настанови. Петро Любомирович - чудовий спеціаліст та професіонал.
пн, 22 серпня 2022 р., 11:40