У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Худий Петро Любомирович

Загальний рейтинг 23
Позитивних відгуків 28(85%)
Негативних відгуків 5(15%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ігор
Негативний відгук
Дружина народжувала у цього лікаря. Вкрай не рекомендую ! Людські якості відсутні повністю! Дозволяє собі неввічливо ставлення в жінки в пологах
ср, 18 травня 2022 р., 09:30
Автор: Ігор
Негативний відгук
Дружина народжувала у цього лікаря. Вкрай не рекомендую ! Людські якості відсутні повністю! Дозволяє собі неввічливо ставлення в жінки в пологах
ср, 18 травня 2022 р., 09:30
Автор: Ігор
Негативний відгук
Дружина народжувала у цього лікаря. Вкрай не рекомендую ! Людські якості відсутні повністю! Дозволяє собі неввічливо ставлення в жінки в пологах
ср, 18 травня 2022 р., 09:30
Автор: Галя
Позитивний відгук
Вдячна Петру Любомировичу за синочка, завдяки професіоналізму лікаря пологи пройшли супер, дуже уважний, відповідальний, після пологів завжди цікавився як я. Якщо ви у пошуках свого лікаря то навіть не задумуйтеся обирайте Петра Любомировича не пошкодуєте.
нд, 1 травня 2022 р., 16:04
Автор: Вероніка
Позитивний відгук
Вдячна Петру Любомировичу за те, що допоміг з’явитися на світ моїй донечці .Це мої перші пологи, були розриви, лікар наклав мені зовнішні і внутрішні шви.Уважний, терплячий, після пологів неодноразово заходив до мене поцікавитися моїм станом і станом дитини.Дуже хороший і кваліфікований лікар,людина він дуже компетентна та відповідальна у своїй професії. Дякую за донечку.На мою думку він накращий гінеколог Львова і до того ж прекрасна і добра людина.Уважний, відповідальний, відноситься до своїх пацієнток з розумінням, цікавиться станом дитини і мами, дає поради. Я задоволена, тому якщо буду ще народжувати, то лише у нього...))
нд, 17 квітня 2022 р., 09:29
Автор: Адріана
Позитивний відгук
Це були мої перші пологи, і я одразу вирішила, що не буду попередньо домовлятись з лікарями, а народжувати буду в чергового лікаря, і дякую долі, що мені випала нагода народжувати в Петра Любомировича. Він дуже уважний, перепитував що відчуваю, радив як полегшити біль… та коли почались пологи він проявив стійкість і строгість, що дуже важливо, на мою думку, бо в останні моменти в пологах відключається голова, а потрібно слухати лікаря. Загалом дуже крутий лікар, хороший, вміє знайти підхід до пацієнта. Однозначно рекомендую 👍🏻Народжувала в пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні, дуже класні тут умови, все новеньке після ремонту. А також тут повністю облаштоване бомбосховище, ви і ваша дитинка будете в безпеці під час тривожних сирен. А ще тут дуже смачно готують. Я дуже задоволена👏🏻
нд, 20 березня 2022 р., 16:58
Автор: Аня
Позитивний відгук
Можемо щиро подякувати супер лікарю Петру Любомировичу за його доброту, терпіння, людяність і головне високий професіоналізм! Народжувала в нього в медінституті двоє діток, і так вийшло що Бог подарував нам третю дитинку і коли прийшов час народжувати так склалося що пологовий ще не відкрили після ремонту. Тоді ми не вагаючись вирішили їхати зі Львова народжувати в Сокаль до нього. Можу сказати що це Лікар від Бога!Здоров'я та процвітання!
ср, 19 січня 2022 р., 21:58
Автор: O Olena
Позитивний відгук
Петра Любомировича знаю вже більше 10 років. Лікар хороший,терплячий. В любій складній ситуації підтримає.Народжувала в лікара двоє дітей. Дуже ним задоволена. Останню дитинку народжувала в Петра Любомировича в м.Сокаль.Це були партнерські пологи. Умови тут хороші,всі лікарі ставляться з повагою і розумінням.Раджу всім такого лікара.
пн, 19 липня 2021 р., 16:00
Автор: Yuliya
Позитивний відгук
Ми знайомі з Петром Любомировичем з 2012 року. Хочу зауважити що після нашого знайомства, яке відбулось не дуже хороших обставинах, я більше не зверталася до іншого лікаря. Про цю людину можна сказати тільки хороше! Завжди уважний, компетентний і кращий у своїй роботі! Зараз я живу за межами України. І попри це ми завжди на зв'язку. Мені 28 років, я мама дівчинки. Від жовтня місяця у мене були відсутні місячні. Через саму процедуру і черги які тут є щоб потрапити до вузького спеціаліста, незважаючи чи державного чи приватного, тому що також важко особливо зараз під час пандемії, завдяки рекомендаціями Петра Любомировича, все ж ситуація врегулювалась. Якщо б мене попросили порекомундувати хорошого спеціаліста, ним би став Худий Петро Любомирович! Дуже дякую Вам за все! Бажаю Вам побільше пацієнтів і здоров'я! Завдяки вам я стала мамою! Ви в потрібний момент дали пораду, яка змінила життя! Кращого лікаря акушергінеколога у місті Львів я не знаю!
пн, 18 січня 2021 р., 09:17
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Дуже хороший і кваліфікований лікар.Вдячна Петру Любомировичу,людина дуже компетентна та відповідальна у своїй професії. Після викидня, зробивши чистку, встановив причину невиношування ,також направив на здачу необхідних аналізів та призначив довге лікування,яке дало позитивний результат,та важливим є те ,що після лікування завагітніла та щасливо виносила і народила дитину завдяки хорошим рекомендаціям та порадам лікаря.Багатьом своїм знайомим також рекомендую Петра Любомировича як лікаря спеціаліста.
чт, 2 липня 2020 р., 00:00