Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Хома Дарія Миколаївна

Загальний рейтинг 3
Позитивних відгуків 5(63%)
Негативних відгуків 2(25%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина Мужик
Позитивний відгук
Лікар від Бога!!! Народжувала у Хоми Дарїї. Все пройшло без ускладнень, розривів. Дякую за синочка!
Алла
Позитивний відгук
Народжувала у Дарії Миколаївни, 29.12.2018 р. Дуже задоволена як відношенням, так і самими пологами. Чуйна та уважна. За місяць до пологів, через певні періоди зустрічалися, слухала серцебиття дитя, а після пологів, ще майже тиждень телефонувала і запитували про самопочуття! Дякую їй за синочка! Все таки досвід є досвід!
Софія
Позитивний відгук
Доброго дня! Я народжувала 25.05.18 у Хоми Дарії Миколаївни. Дуже вагалась, як і ви старанно шукала лікаря! Хотіла народжувати у іншого лікаря, навіть домовилась; але було якось не по собі від попереднього лікаря. У Дарії Миколиївни виявилось я ще сама народжувалась) і коли я прийшла до неї, зрозуміла що можу їй довіритись. Адже це людина у якої величезний досвід, більше 50 років, що ніякими новинками у цій багатовіковій справі не заміниш. Народила я на 6 годин. Не так все страшно, як здавалося. На родах весь час була поряд і з її допомогою я не порвалась і народила сама. Добре почистила, вже на 3 день я нормально могла сидіти. Вона завжди цікавилась і телефонувала чи приходила до мене весь час коли я була у лікарні і до родів і після! І без зайвої сентиментальності спілкувалась зі мною, що мені дуже сподобалось. І взагалі як людина, я б їй пам'ятник поставила! Адже через її руки стільки діток пройшло і я в тому числі. А щодо відгуків! Завжди будуть позетивні, або негативні. Ви підіть та поспілкуйтеся, тоді ви самі зрозумієте! А вагатись щодо віку повірте не варто, бо досвідченість вища над віком і звісно людяність і світлий розум лікаря це рідкість зараз ( але у цього лікаря це є ВДАЛИХ ВАМ РОДІВ)!
Ліліана
Негативний відгук
Народжувала давно 20 років тому і зараз читаю відгуки погані лікар жахливий я сильно порвалась та й вона мене ще й розрізала при потугах. Місяць не могла прийти до тями. До сих пір розхлебую ті роди. Дівчата бережіться не йдіть до неї родити.
Надя
Нейтральний відгук
Народжувала у Дарії Миколаївни у 2012 році. Роди були не легкими (епізіотомія, внутрішні розриви, вишкрібання). Зовнішній шов розійшовся на 4 день і дуже болів, 3 тижні не могла сідати. Зразу в родзалі назвала суму. Лікар не поганий, але в силу свого віку зір і реакція вже не ті. Але все добре те, що добре закінчується, зараз ми виховуємо здорового синочка.
Ольга
Позитивний відгук
Травень 2015. Пологи пройшли успішно. Ніяких ускладнень. Здоровий син. Після пологів приходила в палату 2-3 рази на день. Телефонувала навіь після виписки. не домовлялися. Потрапили, як до чергового лікаря. Задоволена.
Христина
Негативний відгук
Я лежала у палаті з жінкою, яка народжувала у Хоми (січень 2016) На 4й день у неї піднялась температура, як виявилось - залишили частину плаценти в матці, Данкову довелось чистити. Хоча як людина лікар дуже хороша, заходила по кілька разів на день, дзвонила питала як почувається. Проте лікарка у дуже поважному віці, врахуйте це при виборі.
Зоряна
Позитивний відгук
Лікар від Бога! родила 2 малого в неї) порівняно з першими роками навіть не зрозуміла що зі мною сталось))) так швидко і оперативно все зробила! сама приймала роди а не акушерка!!!