Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Хома Дарія Миколаївна

Загальний рейтинг 3
Позитивних відгуків 5(63%)
Негативних відгуків 2(25%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христина Мужик
Позитивний відгук
Лікар від Бога!!! Народжувала у Хоми Дарїї. Все пройшло без ускладнень, розривів. Дякую за синочка!
чт, 21 січня 2021 р., 12:23
Автор: Алла
Позитивний відгук
Народжувала у Дарії Миколаївни, 29.12.2018 р. Дуже задоволена як відношенням, так і самими пологами. Чуйна та уважна. За місяць до пологів, через певні періоди зустрічалися, слухала серцебиття дитя, а після пологів, ще майже тиждень телефонувала і запитували про самопочуття! Дякую їй за синочка! Все таки досвід є досвід!
пн, 28 січня 2019 р., 00:00
Автор: Софія
Позитивний відгук
Доброго дня! Я народжувала 25.05.18 у Хоми Дарії Миколаївни. Дуже вагалась, як і ви старанно шукала лікаря! Хотіла народжувати у іншого лікаря, навіть домовилась; але було якось не по собі від попереднього лікаря. У Дарії Миколиївни виявилось я ще сама народжувалась) і коли я прийшла до неї, зрозуміла що можу їй довіритись. Адже це людина у якої величезний досвід, більше 50 років, що ніякими новинками у цій багатовіковій справі не заміниш. Народила я на 6 годин. Не так все страшно, як здавалося. На родах весь час була поряд і з її допомогою я не порвалась і народила сама. Добре почистила, вже на 3 день я нормально могла сидіти. Вона завжди цікавилась і телефонувала чи приходила до мене весь час коли я була у лікарні і до родів і після! І без зайвої сентиментальності спілкувалась зі мною, що мені дуже сподобалось. І взагалі як людина, я б їй пам'ятник поставила! Адже через її руки стільки діток пройшло і я в тому числі. А щодо відгуків! Завжди будуть позетивні, або негативні. Ви підіть та поспілкуйтеся, тоді ви самі зрозумієте! А вагатись щодо віку повірте не варто, бо досвідченість вища над віком і звісно людяність і світлий розум лікаря це рідкість зараз ( але у цього лікаря це є ВДАЛИХ ВАМ РОДІВ)!
пн, 18 червня 2018 р., 00:00
Автор: Ліліана
Негативний відгук
Народжувала давно 20 років тому і зараз читаю відгуки погані лікар жахливий я сильно порвалась та й вона мене ще й розрізала при потугах. Місяць не могла прийти до тями. До сих пір розхлебую ті роди. Дівчата бережіться не йдіть до неї родити.
чт, 30 листопада 2017 р., 00:00
Автор: Надя
Нейтральний відгук
Народжувала у Дарії Миколаївни у 2012 році. Роди були не легкими (епізіотомія, внутрішні розриви, вишкрібання). Зовнішній шов розійшовся на 4 день і дуже болів, 3 тижні не могла сідати. Зразу в родзалі назвала суму. Лікар не поганий, але в силу свого віку зір і реакція вже не ті. Але все добре те, що добре закінчується, зараз ми виховуємо здорового синочка.
вт, 20 грудня 2016 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Травень 2015. Пологи пройшли успішно. Ніяких ускладнень. Здоровий син. Після пологів приходила в палату 2-3 рази на день. Телефонувала навіь після виписки. не домовлялися. Потрапили, як до чергового лікаря. Задоволена.
ср, 12 жовтня 2016 р., 00:00
Автор: Христина
Негативний відгук
Я лежала у палаті з жінкою, яка народжувала у Хоми (січень 2016) На 4й день у неї піднялась температура, як виявилось - залишили частину плаценти в матці, Данкову довелось чистити. Хоча як людина лікар дуже хороша, заходила по кілька разів на день, дзвонила питала як почувається. Проте лікарка у дуже поважному віці, врахуйте це при виборі.
ср, 31 серпня 2016 р., 00:00
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Лікар від Бога! родила 2 малого в неї) порівняно з першими роками навіть не зрозуміла що зі мною сталось))) так швидко і оперативно все зробила! сама приймала роди а не акушерка!!!
пн, 29 серпня 2016 р., 00:00