Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Халіна Наталья Юрієвна

Загальний рейтинг 31
Позитивних відгуків 42(75%)
Негативних відгуків 11(20%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина Гусейнова
Позитивний відгук
Крутий спеціаліст своєї справи.Народжувала у Наталі Юріївна вже другого синочка,все пройшло класно,не зважаючи на те що це друге кесерево(рубчик получится дуже делікатним).Я отримувала велику підтримку та увагу у будь який час протягом усіх 5ти днів.Просто ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ.
Соломія
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. На зв'язку 24/7. Пологи пройшли легко і швидко. Дякую за здорову донечку
Ярина
Позитивний відгук
Чудова лікарка. Професіонал своєї справи! Був плановий кесарів розтин по медичних показниках, пройшло все ідеально. Ще навіть місяць не минув після народження сина, чудово себе почуваю, вже забула, що мала операцію. Шов акуратний, не турбує зовсім. Другу дитину буду народжувати тільки в Наталі Юріївни.
Анна Шандра
Позитивний відгук
Я хочу подякувати Халіній Наталі Юрівній за чудову донечку04.03.2021. Народжували разом з чоловіком. Пологи пройшли швидко та легко,тільки завдяки вам! Кожної секунди я мала від вас підтримку, та бойовий дух! Дякую вам за це, ви прекрасна людина,я рекомендую всім, хто планує народжувати, народжувати у вас. Так як можна повністю довіритись вам, і не хвилюватись! Професіонал своєї справи!!! Коли було переживання, ви вміли мене заспокоїти в три секунди,ви нам як рідна! На вас завжди можна покластись! Дякую за консультації до пологів, а також після, в будь-який час! Ви найкраща!!!
ElinaLemner
Негативний відгук
Жахлива лікарка, неприємна, від якої тхне алкоголем, хамка, яка не достатньо приділяє своїм пацієнткам належної уваги, що може призвести до летальних випадків і що ж тут сказати гроші любить!!! Взагалі не розумію як таких непрофесіоналів можуть тримати в медичних установах невже керівництво не розуміє, що вона несе відповідальність за людські життя
Оксана
Позитивний відгук
Щиро дякую Наталі Юріївній за двох найкращих в світі синочків, яким Вона допомогла появитись на світ в 2006 і 2011 роках. Хороший спеціаліст своєї справи. Щира, добра,чуйна,відповідальна людина. Щодо теми «любить гроші», по перше, а хто їх не любить;) Знайома дівчина яка опинилась у важкій життєвій ситуації народжувала в Наталі Юрівної, я подзвонила до лікарки розказала за неї, дівчинку прийняли у пологове відділення як і всіх тих хто домовляються заздалегідь, весь процес пройшов на високому рівні, і жодної гривні від неї ніхто не вимагав, не натякав на оплату, ну і звичайно вона нікому нічого і не платила. Народжувала в п.Наталі я і моя сестра відношення лікаря професійне,відповідальне, завжди знайде правельні слова для підтримки. Я народжувала в ситуації важкої дипресії так як поховала чоловіка на 8-му м.ванітності. Перші пологи були кесерсі, другі мені дозволили народжувати самій,так як шовчик на матці був в межах норми,але я не хотіла, психологічно важко було насроцїтись на природні пологи в своїй ситуації, мене кесерили прислуховувалися до моїх потреб, Наталя Юрівна, анастазіолог і всі ті хто допоміг народились моєму другому синочку були для мене велико підтримкою і проявляли найкращі свої професійні якості до мене і дитини, про якісь гроші ніхто навіть не натякав. В перше мені також ніхто не говорив про конкретну оплату операції.
Ірина
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка, номер телефону до Наталії Юріївної. Мій номер у вайбер 096 91 58 560. Буду дуже вдячна.
Ольга
Позитивний відгук
Народжувала 30.03.20 в період карантину, приїхала на чергову бригаду і попала до чудового лікаря Халіної Наталії Юріївної. Прекрасний спеціаліст, врівноважена, спокійна, все розказувала допомагала народити без розривів. Прекрасне ставлення без попередньої домовленості і враховуючи що приїхала посеред ночі. Про гроші не було і мови, віддячилась на свій розсуд. Приходила до мене кожен день. Дякую вам велике за доцю!
Катя
Нейтральний відгук
Напишіть телефони Халіної Наталі Юрівної буду дуже вдячна. Т. 0976551668
Світлана
Позитивний відгук
Лікар від Бога. Допомогла нам народити синочка, потрапили до неї випадково. Щира, уважна, а це найважливіше під час пологів як я вже зауважила для себе. Ми з чоловіком безмежно вдячні.