Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кахновець Олеся Іванівна

Загальний рейтинг 4
Позитивних відгуків 12(57%)
Негативних відгуків 8(38%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Ira
Негативний відгук
Назначає купу дорогих, непотрібних аналізів. Продає свої таблетки Я б не рекомендувала.. хоча, бачу, що є і хороші відгуки. Можливо, мені просто не пощастило
Oleh
Позитивний відгук
Лікар від Бога, вміє все пояснити. Дякую за донечку!
Маріанна
Позитивний відгук
Лікуюся у неї вже декілька років - перед тим безуспішно лікувалася, не могла роками завагітніти і щоб без ускладнень. При чому я зверталася навіть до лікарів в Києві)) Пані Кахновець призначала нам із чоловіком лікування (антибіотики), після чого я нарешті завагітніла. Під час вагітності призначала ще крапельниці (у нас буввірус, який може дати важкі ускладнення при вагітності), я змогла народити гарну і здорову дитинку, і планую ще! Зараз живу закордоном, і все одно звертаюся до лікаря Кахновець при потребі. Я її рекомендувала також подружкам і родичкам, ще не чула, щоб хтось був нею незадоволений.
Оксана
Позитивний відгук
Мене дивують відгуки жінок, які скаржаться на лікування антибіотиками, адже на скільки я бачила в палаті по жінках, які лежали зі мною і знаю з власного досвіду, лікар Кахновець спершу обстежила мене з чоловіком, а тоді призначила антибіотики від тих інфекцій, які ми мали. Біля мене лежала жінка, якій лікар Кахновець не давала жодних лікарств, вона визначила час її овуляції і ця жінка завагітніла, бо до цього старалась завагітніти не в ті дні) Величезна їй дяка за здорового хлопчика і зараз ми чекаємо на дівчинку. Лікар Кахновець надзвичайно чуйна та людяна. Дякую Вам, лікарю!
Анонім
Негативний відгук
При першій вагітності лікар визначила неправильно причину завмирання. Лікувала різними антибіотиками. Гроші бере не малі. Препарати продає свої. В результаті причина була зовсім в іншому. Не раджу такого лікаря, яка тільки про гроші говорить кому і скільки.
Іванка
Позитивний відгук
Ми з чоловіком два роки не могли завагітніти. Наступні два роки були під пильним наглядом і детально розписаним послідовним лікуванням Кахновець Олесі Іванівни.Час, коли очікуєш, тягнувся довго. Але коли разом прагнеш і все робиш для створення сім'ї, то такі зусилля дають свої плоди. У 2014 у нас народився син, а через неповних три - донечка. Цим завдячую нашому лікарю Олесі Іванівні, а особливо своєму чоловіку, який будучи за професією агрономом, мабуть більше ніж я розумів важливість того, що і йому слід пройти лікування. Адже "щоб вродило слід не тільки дати вітаміни, щоб підживити, а й дати хімію всьому тому, що за даних умов пригнічує родучість))". Не втрачайте віри, але й робіть все разом для того, щоб Господь вам подарував дитятко. Довіряю Олесі Іванівні ще зі студентських років - лікар вилікувала мою тітку, якій в Італії не допомогли інші спеціалісти, а потім витягла мене-студентку зі стану менопаузи, спричиненої стресом. А скільком сім'ям допомогла і завагітніти і виносити їхню вагітність - все бачиш в палаті і радієш за інших, коли очікуєш на своє...
Таня
Позитивний відгук
Велика Дяка лікарю від Бога Кахновець Олесі Іванівні за успішно проведену лапароскопічну операцію!!! Вражає її професіоналізм, працездатність та людяність. В мене були вузли 5 см. 3 см. і 4 см., Олеся Іванівна успішно їх видалила, пролікувала мене і тепер в мене донечка Олеся.
Галина
Негативний відгук
Дуже некомпетентний лікар, про неї залишились тільки неприємні спогади! За свої послуги бере великі гроші, а результату ніякого. Не раджу нікому.
Соломія
Позитивний відгук
Лкар від Бога! Ніколи не забуду людину, яка буквально мене врятувала. Лікування було тривалим, ми капались з чоловіком, але саме те, що вона пролікувала нас обох і допомогло мені завагітніти. Буду дякувати їй все життя за свою донечку!!!
Оля
Негативний відгук
Дана особо наживається на людських проблемах! Не раджу її нікому ! лікує своїми припаратами які і сама продає !! коли прийшла на консультацію з аналізами вона нічого не порадила не сказала як буде проходити лікування! перші її слова були за кожну виявлену інфеецію я беру таку то таку суму ..і +буде 5 оглядів на кріслі це +ще певна сума .. я була просто в шоці ..