Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Кахновець Олеся Іванівна

Загальний рейтинг 4
Позитивних відгуків 12(57%)
Негативних відгуків 8(38%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ira
Негативний відгук
Назначає купу дорогих, непотрібних аналізів. Продає свої таблетки Я б не рекомендувала.. хоча, бачу, що є і хороші відгуки. Можливо, мені просто не пощастило
вт, 20 липня 2021 р., 19:06
Автор: Oleh
Позитивний відгук
Лікар від Бога, вміє все пояснити. Дякую за донечку!
чт, 10 червня 2021 р., 13:28
Автор: Маріанна
Позитивний відгук
Лікуюся у неї вже декілька років - перед тим безуспішно лікувалася, не могла роками завагітніти і щоб без ускладнень. При чому я зверталася навіть до лікарів в Києві)) Пані Кахновець призначала нам із чоловіком лікування (антибіотики), після чого я нарешті завагітніла. Під час вагітності призначала ще крапельниці (у нас буввірус, який може дати важкі ускладнення при вагітності), я змогла народити гарну і здорову дитинку, і планую ще! Зараз живу закордоном, і все одно звертаюся до лікаря Кахновець при потребі. Я її рекомендувала також подружкам і родичкам, ще не чула, щоб хтось був нею незадоволений.
чт, 30 липня 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Мене дивують відгуки жінок, які скаржаться на лікування антибіотиками, адже на скільки я бачила в палаті по жінках, які лежали зі мною і знаю з власного досвіду, лікар Кахновець спершу обстежила мене з чоловіком, а тоді призначила антибіотики від тих інфекцій, які ми мали. Біля мене лежала жінка, якій лікар Кахновець не давала жодних лікарств, вона визначила час її овуляції і ця жінка завагітніла, бо до цього старалась завагітніти не в ті дні) Величезна їй дяка за здорового хлопчика і зараз ми чекаємо на дівчинку. Лікар Кахновець надзвичайно чуйна та людяна. Дякую Вам, лікарю!
пн, 27 липня 2020 р., 00:00
Автор: Анонім
Негативний відгук
При першій вагітності лікар визначила неправильно причину завмирання. Лікувала різними антибіотиками. Гроші бере не малі. Препарати продає свої. В результаті причина була зовсім в іншому. Не раджу такого лікаря, яка тільки про гроші говорить кому і скільки.
пн, 22 червня 2020 р., 00:00
Автор: Іванка
Позитивний відгук
Ми з чоловіком два роки не могли завагітніти. Наступні два роки були під пильним наглядом і детально розписаним послідовним лікуванням Кахновець Олесі Іванівни.Час, коли очікуєш, тягнувся довго. Але коли разом прагнеш і все робиш для створення сім'ї, то такі зусилля дають свої плоди. У 2014 у нас народився син, а через неповних три - донечка. Цим завдячую нашому лікарю Олесі Іванівні, а особливо своєму чоловіку, який будучи за професією агрономом, мабуть більше ніж я розумів важливість того, що і йому слід пройти лікування. Адже "щоб вродило слід не тільки дати вітаміни, щоб підживити, а й дати хімію всьому тому, що за даних умов пригнічує родучість))". Не втрачайте віри, але й робіть все разом для того, щоб Господь вам подарував дитятко. Довіряю Олесі Іванівні ще зі студентських років - лікар вилікувала мою тітку, якій в Італії не допомогли інші спеціалісти, а потім витягла мене-студентку зі стану менопаузи, спричиненої стресом. А скільком сім'ям допомогла і завагітніти і виносити їхню вагітність - все бачиш в палаті і радієш за інших, коли очікуєш на своє...
чт, 18 червня 2020 р., 00:00
Автор: Таня
Позитивний відгук
Велика Дяка лікарю від Бога Кахновець Олесі Іванівні за успішно проведену лапароскопічну операцію!!! Вражає її професіоналізм, працездатність та людяність. В мене були вузли 5 см. 3 см. і 4 см., Олеся Іванівна успішно їх видалила, пролікувала мене і тепер в мене донечка Олеся.
пт, 17 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Галина
Негативний відгук
Дуже некомпетентний лікар, про неї залишились тільки неприємні спогади! За свої послуги бере великі гроші, а результату ніякого. Не раджу нікому.
пт, 9 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Соломія
Позитивний відгук
Лкар від Бога! Ніколи не забуду людину, яка буквально мене врятувала. Лікування було тривалим, ми капались з чоловіком, але саме те, що вона пролікувала нас обох і допомогло мені завагітніти. Буду дякувати їй все життя за свою донечку!!!
пт, 25 січня 2019 р., 00:00
Автор: Оля
Негативний відгук
Дана особо наживається на людських проблемах! Не раджу її нікому ! лікує своїми припаратами які і сама продає !! коли прийшла на консультацію з аналізами вона нічого не порадила не сказала як буде проходити лікування! перші її слова були за кожну виявлену інфеецію я беру таку то таку суму ..і +буде 5 оглядів на кріслі це +ще певна сума .. я була просто в шоці ..
пт, 23 листопада 2018 р., 00:00