Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Качмарик Ірина Степанівна

Загальний рейтинг 0
Позитивних відгуків 12(50%)
Негативних відгуків 12(50%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Олена
Позитивний відгук
Всім вам не вгодиш) Оперувалася в лікарні в 2016 році. Оперував Мартин, але Ірина Степанівна асистувала і вела мене до і після. Саме вона наполягала на невідкладності операції, хоча у поліклініці сімейний гінеколог радив "спостерігати", як росте міома. Дуже вчасно прооперували мене, чим врятували матку. Перед операцією (лапаротомія) Ірина Степанівна розжувала мені всю інформацію по УЗД, про хід операції і тд. Не лякала, і не заспокоювала. При виписці відповіла на всі мої питання. Регулярно спостерігаюсь у неї, але завжди можу до неї подзвонити, проконсультуватись щодо рядових гінекологічних питань. Так, вона не завжди відповідає одразу, але завжди передзвонить на пропущений дзвінок. І дійсно, людей до неї завжди багато на огляд. При такому потоку до неї і тої купи людей в коридорі до інших лікарів, важко зосередитись на чиємусь обличчі.
Аня
Позитивний відгук
Хороший лікар!
Яна
Негативний відгук
Жахлива лікарка! Приїхала до неї на консультацією з загрозою так вона мені зразу сказала що до 12 тижні вагітність не зберігається!!! Лікування ніякого не надала, халатно віднеслася, я лежала в лікарні вона до мене сама жодного разу не прийшла, бігала я за нею!! Не до лікувала і через це я через 2 тижні після виписки попала знову в лікарню на 1,5 місяці!!! Дуже любить гроші!! Безвідповідальна, пацієнтів своїх не пам‘ятає!! Пам‘ятає хіба що тих кому операції робить!! Дівчатка, якщо хочете зберегти свою вагітність в жодному разі не ідіть до неї!!! Ідіть краще до Гринчук Соломії Ярославівни!!
Наталія
Негативний відгук
Не відповідає на телефон, перше враження справляє. А так любить гроші.
Ольга
Негативний відгук
Була в неї на огляді, склалося враження що дуже фальшива. Відразу прописала купу ліків, без аналізів. Настрашила мене, що якесь в мене запалення і я того можу не відчувати! Для самовпевненості звернулась до іншого лікаря, той, спочатку попросив здати всі аналізи, виявилось що ніяких запалень немає. Отже, робіть висновки.
Наталка
Позитивний відгук
Колись пані Іра дуже мені допомогла. Врятувала мої жіночі органи. Зробила те, від чого інші відмовлялись, їм легше було вирізати матку. І я дуже вдячна їй
Таня
Негативний відгук
Окрім #сюсюкання# і мегарозумного виразу обличчя більше нічого відмітити не можу, правильний діагноз мені не поставила, пропустила серйозні речі, не розумію доцільність роботи цього лікаря в даній лікарні.
Наталочка
Позитивний відгук
Кращого лікаря незнаю. Дякую Ірина Степанівна. Рекомендую!
Іра
Негативний відгук
Не рекомендую нікому! Якась розсіяна, бігала між кількома жінками одночасно, я спочатку сиділа в оглядовій хв20, вона про мене забула, потім ще стільки ж в кабінеті, мусила заново розказувати скарги, бо вона забула, якийсь конвеєр зробила з пацієнтів, неуважна, я залишилась розчарованою, прийшлось шукати іншого лікаря!!!
Ліля
Негативний відгук
Не розумію захвату.. самореклама чи що? гроші здерла, одні негативні емоції! І що за вигляд лікаря? Халат, на якому 2 гудзики і то на один защіпнений?! Я все розумію, але панянка давно не молода, а веде себе зворотньо! Незадоволена нею абсолютно! Звернулась до іншого лікаря! Нікому не раджу!!!