Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Кабулова Ельвіра Фазулівна

angellike
Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 7(88%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Тарас Фемелі
Позитивний відгук
Чудова людина, професійний лікар, народжувала 9.01.2020, була моєю палатою лікаркою в патології , я лежала там тиждень( переношувала) кожного дня приходила питала як самопочуття, оглядала, підтримувала, заспокоювала, в ночі приходила цікавилася, коли була на чергуванні в подальшому я народжувала з її допомогою... дуже уважна, відповідальна, про кожну маніпуляцію я була проінформована, без мого дозволу не було проведено ніяких дій... після пологів впродовж тижня теж приходила, спостерігала за мною, просто суперове ставлення до пацієнта, хоча це було без попередніх домовленостей! В мене це були треті і найприємніші пологи. Лікар професіонал своєї справи. Рекомендую!
Kate Bas
Позитивний відгук
Я щиро дякую Богу за такого молодого, але професійного лікаря! Народила 08.01. 2021) роди були нелегкі та термінові через скачки тиску. Але дякуючи пані Ельвірі все пройшло успішно, і я щаслива мама синочка ❤️
Ірина
Нейтральний відгук
Дайте, будь ласка, номер Ельвіри Файзулаївної. Хочу в неї родити, а зв'язатись не можу. Мій номер: 0636987813
Надія
Позитивний відгук
Кабулова Ельвіра Файзулаївна - лікар дуже професійний, попала до неї випадково, домовлялась з іншим лікарем, яка не приїхала на пологи, тому пішла на чергову бригаду і попала до лікаря Ельвіра. Все зробила дуже професійно, розказувала про кожну маніпуляцію, питала дозволу, після пологів заходила багато раз, розказувала, відповідала на питання. Лікар супер!
Таня
Позитивний відгук
Найкращий Лікар і Людина. Дякую за прекрасні пологи.
Валерія
Позитивний відгук
Домовилися про пологи з Ельвірою Файзулаївною, мала народжувати в кінці грудня. Сталося так, що довелось родити 15 листопада, лікар чудово впоралась з передчасними пологами, все робила чітко, швидко і мені вдалось народити самій без жодної стимуляції,без знеболюючого, без жодного розриву та кровотечі, завжди підтримувала та чітко казала що я маю робити! Щиро дякую за сина!!!
Валерія
Позитивний відгук
Як лікар чудова, так і людина прекрасна. Мала досвід лежати на збережені в патології, вів мене інакший лікар, але найбільш запам'яталася мені Ельвіра Фазулівна. Відношення до пацієнта пречудове, планую йти до неї на пологи!
Закорчемна Наталя Михайлівна
Позитивний відгук
Вона ліпша за всіх як і людина як і лікар!