Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Кабулова Ельвіра Фазулівна

angel
like
Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 7(88%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Тарас Фемелі
Позитивний відгук
Чудова людина, професійний лікар, народжувала 9.01.2020, була моєю палатою лікаркою в патології , я лежала там тиждень( переношувала) кожного дня приходила питала як самопочуття, оглядала, підтримувала, заспокоювала, в ночі приходила цікавилася, коли була на чергуванні в подальшому я народжувала з її допомогою... дуже уважна, відповідальна, про кожну маніпуляцію я була проінформована, без мого дозволу не було проведено ніяких дій... після пологів впродовж тижня теж приходила, спостерігала за мною, просто суперове ставлення до пацієнта, хоча це було без попередніх домовленостей! В мене це були треті і найприємніші пологи. Лікар професіонал своєї справи. Рекомендую!
вт, 11 травня 2021 р., 20:51
Автор: Kate Bas
Позитивний відгук
Я щиро дякую Богу за такого молодого, але професійного лікаря! Народила 08.01. 2021) роди були нелегкі та термінові через скачки тиску. Але дякуючи пані Ельвірі все пройшло успішно, і я щаслива мама синочка ❤️
чт, 21 січня 2021 р., 23:35
Автор: Ірина
Нейтральний відгук
Дайте, будь ласка, номер Ельвіри Файзулаївної. Хочу в неї родити, а зв'язатись не можу. Мій номер: 0636987813
вт, 13 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Кабулова Ельвіра Файзулаївна - лікар дуже професійний, попала до неї випадково, домовлялась з іншим лікарем, яка не приїхала на пологи, тому пішла на чергову бригаду і попала до лікаря Ельвіра. Все зробила дуже професійно, розказувала про кожну маніпуляцію, питала дозволу, після пологів заходила багато раз, розказувала, відповідала на питання. Лікар супер!
ср, 22 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Таня
Позитивний відгук
Найкращий Лікар і Людина. Дякую за прекрасні пологи.
нд, 23 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Валерія
Позитивний відгук
Домовилися про пологи з Ельвірою Файзулаївною, мала народжувати в кінці грудня. Сталося так, що довелось родити 15 листопада, лікар чудово впоралась з передчасними пологами, все робила чітко, швидко і мені вдалось народити самій без жодної стимуляції,без знеболюючого, без жодного розриву та кровотечі, завжди підтримувала та чітко казала що я маю робити! Щиро дякую за сина!!!
вт, 17 грудня 2019 р., 00:00
Автор: Валерія
Позитивний відгук
Як лікар чудова, так і людина прекрасна. Мала досвід лежати на збережені в патології, вів мене інакший лікар, але найбільш запам'яталася мені Ельвіра Фазулівна. Відношення до пацієнта пречудове, планую йти до неї на пологи!
пн, 30 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Закорчемна Наталя Михайлівна
Позитивний відгук
Вона ліпша за всіх як і людина як і лікар!
пн, 12 серпня 2019 р., 00:00