Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Гичка Назарій Михайлович

Загальний рейтинг 3
Позитивних відгуків 7(58%)
Негативних відгуків 4(33%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Олег
Позитивний відгук
З великою подякою! Я той Сухінський, що ви надавали першу допомогу мені в готелі Україна 20 лютого 2014 року.
Анна
Позитивний відгук
ПРЕКРАСНИЙ фахівець.Людина яка знає свою справу.Народжувала у нього цього літа і задоволена всім.Весь період пологів приділяв максимум уваги,був привітним ,навіть намагався розрядити обстановку анекдотами.Перші пологи приймав інший лікар,от їм я не задоволена,другі пологи приймав Гичка назарій Михайлович-лікар від Бога.Як би я наважилась на третю дитину ,то просилася би тільки до Гички.
Світлана
Позитивний відгук
Народжувала в нього, на той час Він був черговим лікарем, досить спокійний, грошей не вимагав, подякував за те що дали (не багато), кожен день приходив цікавився, як в мене справи, ніякого окситоцину, витискання не було! Я задоволена! P.S. не розумію, чому п.Леонід на нього стільки бруду лиє, також в нього народжував? Чи заказуха?
Ліля
Позитивний відгук
Я народжувала у Назара Михайловича, враження про нього залишились лише позитивні: приїхав відразу, коли у мене почались перейми (це була 4 година ночі), протягом пологів не кричав (я потім чула, як відбувалися пологи і як кричали інші лікарі на породіль), допоміг з покращеною палатою, після пологів кілька разів навідувався, цікавився станом здоров*я, ні краплини хамства я не помітила. Коли завагітнію вдруге, то народжуватиму тільки в нього))) p. S. Єдине що, акушерка мені не сподобалась, якась пихата і дратівлива попалась.
Тетяна
Позитивний відгук
Він був у мене на кесарському розтині разом з моім лікарем, я ним задоволена, до і після родів був уважним і привітним, просто так допоміг з покращеною палатою. На прохання відгукувався відразу. У мене залишились позитивні враження.
Окаана
Негативний відгук
Повний ноль. Такі лікарі є небезпекою для жінок. Якби не його батько, що його покриває, то йому місце швейцаром на прохідній. Хам.
Іра
Негативний відгук
Не вітається, не посміхається, зверхній. Інтелект нижче середнього. Вмінь особливих не помічено. В змі сказно, що задіяний у фінансових махінаціях клану Дубневичів. Хіба може він бути лікарем? Ганьба.
Мері
Позитивний відгук
Чудовий лікар і гарна людина! Приємний і теплий в спілкуванні. До жінок відноситься дуже трепетно. Куліжанка в нього родила, каже, шо задоволена.
Леонід
Негативний відгук
Саме типове хамло - правда там в гінекології 90% хамла но він - то вершина айсберга - йому б у ветеренарному коням хвости крутити.
Леонід
Негативний відгук
Саме типове хамло - ні культури ні тактовності в поведінці - сидить і тупо в ігри грає - теж мені дохтор.