Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Гичка Назарій Михайлович

Загальний рейтинг 2
Позитивних відгуків 7(54%)
Негативних відгуків 5(38%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Микола
Негативний відгук
людина, яка придбала диплом в медичному навчальному закладі є злочинцем. На жаль в нас поки таке проходить вільно, ще й по знайомству можна головним лікарем стати)))
чт, 6 жовтня 2022 р., 14:51
Автор: Олег
Позитивний відгук
З великою подякою! Я той Сухінський, що ви надавали першу допомогу мені в готелі Україна 20 лютого 2014 року.
пт, 8 вересня 2017 р., 00:00
Автор: Анна
Позитивний відгук
ПРЕКРАСНИЙ фахівець.Людина яка знає свою справу.Народжувала у нього цього літа і задоволена всім.Весь період пологів приділяв максимум уваги,був привітним ,навіть намагався розрядити обстановку анекдотами.Перші пологи приймав інший лікар,от їм я не задоволена,другі пологи приймав Гичка назарій Михайлович-лікар від Бога.Як би я наважилась на третю дитину ,то просилася би тільки до Гички.
пн, 1 лютого 2016 р., 00:00
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Народжувала в нього, на той час Він був черговим лікарем, досить спокійний, грошей не вимагав, подякував за те що дали (не багато), кожен день приходив цікавився, як в мене справи, ніякого окситоцину, витискання не було! Я задоволена! P.S. не розумію, чому п.Леонід на нього стільки бруду лиє, також в нього народжував? Чи заказуха?
сб, 23 січня 2016 р., 00:00
Автор: Ліля
Позитивний відгук
Я народжувала у Назара Михайловича, враження про нього залишились лише позитивні: приїхав відразу, коли у мене почались перейми (це була 4 година ночі), протягом пологів не кричав (я потім чула, як відбувалися пологи і як кричали інші лікарі на породіль), допоміг з покращеною палатою, після пологів кілька разів навідувався, цікавився станом здоров*я, ні краплини хамства я не помітила. Коли завагітнію вдруге, то народжуватиму тільки в нього))) p. S. Єдине що, акушерка мені не сподобалась, якась пихата і дратівлива попалась.
вт, 14 квітня 2015 р., 00:00
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Він був у мене на кесарському розтині разом з моім лікарем, я ним задоволена, до і після родів був уважним і привітним, просто так допоміг з покращеною палатою. На прохання відгукувався відразу. У мене залишились позитивні враження.
вт, 13 січня 2015 р., 00:00
Автор: Окаана
Негативний відгук
Повний ноль. Такі лікарі є небезпекою для жінок. Якби не його батько, що його покриває, то йому місце швейцаром на прохідній. Хам.
нд, 11 січня 2015 р., 00:00
Автор: Іра
Негативний відгук
Не вітається, не посміхається, зверхній. Інтелект нижче середнього. Вмінь особливих не помічено. В змі сказно, що задіяний у фінансових махінаціях клану Дубневичів. Хіба може він бути лікарем? Ганьба.
пн, 22 грудня 2014 р., 00:00
Автор: Мері
Позитивний відгук
Чудовий лікар і гарна людина! Приємний і теплий в спілкуванні. До жінок відноситься дуже трепетно. Куліжанка в нього родила, каже, шо задоволена.
ср, 10 грудня 2014 р., 00:00
Автор: Леонід
Негативний відгук
Саме типове хамло - правда там в гінекології 90% хамла но він - то вершина айсберга - йому б у ветеренарному коням хвости крутити.
ср, 10 грудня 2014 р., 00:00