Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Грицевич Вікторія Миколаївна

Загальний рейтинг 9
Позитивних відгуків 11(61%)
Негативних відгуків 2(11%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Дуже рідко пишу відгуки по формах, але тут просто не змогла не написати. Щиро рекомендую Вікторію Миколаївну! Народжувала 1 червня, і дуже вдячна їй, адже роди були передчасними, на 36 тижні, але під чітким її керівництвом - все пройшло добре. Професіонал з великої літери! На родах відноситься до тебе як мати до дитини,все чітко пояснює, як краще робити. Після пологів навідувала в нас по декілька разів на день, надала купу корисних рекомендацій. Незважаючи на щільний графік - завжди на зв’язку. Вміє заспокоїти ( жінкам, в кого перші роди - зрозуміють). Якщо уви збираєтесь народжувати у пренатальному центрі, рекомендую звертатись до Вікторії Миколаївни.
сб, 4 червня 2022 р., 07:46
Автор: Halyna Rubai
Позитивний відгук
Дуже відповідальна, строга і без жалю лікар. Саме такі люди, які не жаліють ні себе, ні інших досягають вершин і поваги від інших. Треба через біль зробити все як найкраще, не потрібно себе жаліти! Треба діяти на благо собі і дитині. Щиро вдячна за підтримку в родах і народження синочка всього за 3 години (перейми + потуги). Рекомендую! Її номер +380 (67) 673 55 54
нд, 9 травня 2021 р., 03:25
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Відповідальна лікарка. Дуже задоволена її роботою. Роди були важкі, але вона зробила все максимально професійно і щоб уникнути ускладнень. Після пологів надавала багато інформації, допомагала.
вт, 4 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Марина
Негативний відгук
Попала до неї в патологію. Лікар жахливий. Мало того що вона нічого не знає так ще й кричить свариться щоб їхала додому. Є Дуже серйозна загроза передчасних пологів на 33 тижні і вона вигнала можна сказати з лікарні. Відгуки є добрі але їй заплатили за хороше ставлення. Я пиинципово не хотіла платити так як я побачила непрофесійність та зневагу до себе. ліпше до неї не попадати.
чт, 16 липня 2020 р., 00:00
Автор: Христина
Нейтральний відгук
Доброго дня. Напишіть будь ласка номер телефону Вікторії Миколаївни. На вайбер 098-100-78-45
ср, 15 липня 2020 р., 00:00
Автор: Вікторія
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер телефону Вікторії Миколаївної Ось мій номер 0666283558
пт, 24 січня 2020 р., 00:00
Автор: Дарина
Негативний відгук
Так вийшо, що попала в патоголію де вона стала моїм черговим лікарем. В палату приходила тільки зранку, постійно морально давила (і не тільки на мене) щоб виписувалась з патології, або йшла на стимулювання. Говорила через зуби. З жінкою по палаті те саме. Ставилась як до лишньої роботи, за яку не заплатять. Морально змусила йти на кесареве. Лікарі що приймали роди осуждали її поведінку.
чт, 2 січня 2020 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Народжувала в вересні 2019 у Вікторії Миколаївної. Лікарем задоволена на всі 1000%. Добра, чуйна, щира людина. Мала проблеми з тиском, допомогла внормувати і до кінця вагітності тиск був в нормі. Відвідувала кожного дня по 2-3 рази на день до родів і після. В мене був кесарів розтин. Навчила як правильно прикладати до грудей малечу.За дні перебування в лікарні Вікторія Миколаївна стала рідною мені людиною. Щиро дякую за донечку.
вт, 15 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Ромашка
Позитивний відгук
Вікторія Миколаївна лікар Від Бога. Вона як мама розкаже, допоможе прикласти дитину до грудей Я всім раджу її ... Якщо вона читає ці слова нехай Господь її допомагай ...
пн, 14 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Вікторія Миколаївна дуже гарний лікар! Не розумію, чому так мало відгуків про таку компетентну, відповідальну, добру, ввічливу і розумну лікарку! Я дуже прискіпливо і відповідально обирала лікара, так як дуже переживала, бо народжувала вперше. Вікторія Миколаївна і під час пологів і після них постійно підтримувала, переживала, давала настанови і поради, тримала все під контролем та щиро була рада за нас)) Під час пологів я була впевнена у ній, що вона знає, що робить; про всі дії говорила; я родила сама, без стимуляції, води пробивала, але перед тим попереджала. Після пологів щодня приходила в палату, а в останній день була десь разів 5, розказувала що і як робити, як доглядати за собою, грудьми та ін. Так підтримує хіба що мама)), бо за період мого перебування в пологовому вона вже стала мені ніби рідна, було враження, що знаю її давно) я не помилилася у виборі лікара) Всім її раджу! А також, якщо ще раз буду народжувати, то тільки у Вікторії Миколаївни!)) Щиро Вам дякую!!!
чт, 12 вересня 2019 р., 00:00