Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Грицевич Вікторія Миколаївна

Загальний рейтинг 7
Позитивних відгуків 9(56%)
Негативних відгуків 2(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оксана
Позитивний відгук
Відповідальна лікарка. Дуже задоволена її роботою. Роди були важкі, але вона зробила все максимально професійно і щоб уникнути ускладнень. Після пологів надавала багато інформації, допомагала.
Марина
Негативний відгук
Попала до неї в патологію. Лікар жахливий. Мало того що вона нічого не знає так ще й кричить свариться щоб їхала додому. Є Дуже серйозна загроза передчасних пологів на 33 тижні і вона вигнала можна сказати з лікарні. Відгуки є добрі але їй заплатили за хороше ставлення. Я пиинципово не хотіла платити так як я побачила непрофесійність та зневагу до себе. ліпше до неї не попадати.
Христина
Нейтральний відгук
Доброго дня. Напишіть будь ласка номер телефону Вікторії Миколаївни. На вайбер 098-100-78-45
Вікторія
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка номер телефону Вікторії Миколаївної Ось мій номер 0666283558
Дарина
Негативний відгук
Так вийшо, що попала в патоголію де вона стала моїм черговим лікарем. В палату приходила тільки зранку, постійно морально давила (і не тільки на мене) щоб виписувалась з патології, або йшла на стимулювання. Говорила через зуби. З жінкою по палаті те саме. Ставилась як до лишньої роботи, за яку не заплатять. Морально змусила йти на кесареве. Лікарі що приймали роди осуждали її поведінку.
Наталя
Позитивний відгук
Народжувала в вересні 2019 у Вікторії Миколаївної. Лікарем задоволена на всі 1000%. Добра, чуйна, щира людина. Мала проблеми з тиском, допомогла внормувати і до кінця вагітності тиск був в нормі. Відвідувала кожного дня по 2-3 рази на день до родів і після. В мене був кесарів розтин. Навчила як правильно прикладати до грудей малечу.За дні перебування в лікарні Вікторія Миколаївна стала рідною мені людиною. Щиро дякую за донечку.
Ромашка
Позитивний відгук
Вікторія Миколаївна лікар Від Бога. Вона як мама розкаже, допоможе прикласти дитину до грудей Я всім раджу її ... Якщо вона читає ці слова нехай Господь її допомагай ...
Христина
Позитивний відгук
Вікторія Миколаївна дуже гарний лікар! Не розумію, чому так мало відгуків про таку компетентну, відповідальну, добру, ввічливу і розумну лікарку! Я дуже прискіпливо і відповідально обирала лікара, так як дуже переживала, бо народжувала вперше. Вікторія Миколаївна і під час пологів і після них постійно підтримувала, переживала, давала настанови і поради, тримала все під контролем та щиро була рада за нас)) Під час пологів я була впевнена у ній, що вона знає, що робить; про всі дії говорила; я родила сама, без стимуляції, води пробивала, але перед тим попереджала. Після пологів щодня приходила в палату, а в останній день була десь разів 5, розказувала що і як робити, як доглядати за собою, грудьми та ін. Так підтримує хіба що мама)), бо за період мого перебування в пологовому вона вже стала мені ніби рідна, було враження, що знаю її давно) я не помилилася у виборі лікара) Всім її раджу! А також, якщо ще раз буду народжувати, то тільки у Вікторії Миколаївни!)) Щиро Вам дякую!!!
Наталя
Нейтральний відгук
Доброго дня. Можете дати номер Вікторії Миколаївна Грицевич. Дякую. Мій номер 0937291584
Наталя
Позитивний відгук
Народжували 16.06.2019 року, перші пологи. Дуже дякую лікарю за професіоналізм, витримку та підтримку. Порадила мені епідуральну анастезію, я дуже задоволена. Лікар все контролювала, часто була зі мною у родзалі, давала поради, і приїхала до речі у свій вихідний. Дякую Вікторія Миколаївна!