У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Годиш Ярослав Олександрович

angel
like
Загальний рейтинг 3
Позитивних відгуків 3(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Анна
Позитивний відгук
Ярослав Олександрович Годиш допоміг моїй донечці з'явитися на світ. Дуже задоволена не тільки легким процесом пологів, а і дуже крутим, щирим, позитивним ставленням лікаря. Підтримка, розуміння та професіоналізм абсолютно на усіх етапах – від моменту знайомства до виписки з клініки. Дуже доступно пояснив усі нюанси, дав право вибору та детально і чітко розказав як діяти на пологах. В родовій залі була дружня, легка атмосфера, що значно полегшило та пришвидшило пологи. Загалом, дуже позитивні враження, задоволена всім на 100%👍🏻👍🏻👍🏻
сб, 26 листопада 2022 р., 08:48
Автор: Марічка
Позитивний відгук
Народжувала в квітні. Все було на найвищому рівні. Щиро вдячна за доброту, підтримку, допомогу, розуміння, що додавало сили триматися на ПОЗИТИВІ. Хороший професіонал своєї справи. Рекомендую ВСІМ.
пт, 25 листопада 2022 р., 20:59
Автор: Алла
Позитивний відгук
Я під враженням☺️ 18.08.2022 народився наш хлопчик у Львівському пренатальному центрі, завдяки Годишу Ярославу Олександровичу. Пологи були без домовленостей, приїхали просто на чергову зміну. Спочатку збентежило, що лікар дуже молодий, але він одразу викликав у мене довіру, цікавився як я хочу, щоб пройшли пологи, що очікую, чого не хочу і т.д., пояснив багато моментів, що в як буде і може відбуватись. В результаті через 4 години, як ми поступили, народився наш малюк👦🏼 Хочу відмітили професіоналізм лікаря, він дуже спокійно пояснював, що буде відбуватись далі, як правильно дихати, що робити, періодично між потугами шуткував та розмовляв зі мною, тим самим я відволікалась і забувала про біль) Загалом була дуже крута атмосфера, команда просто бомба! Лікар дуже спокійний та з чудовим почуттям гумору) Після пологів, перед випискою лікар провів УЗД органів прям у палаті, щоб впевнитись, що все добре, відповів на всі хвилюючі питання👌 Однозначно рекомендую лікаря! Ми дуже вдячні, що все пройшло добре, природньо, без ніяких анестезій, втручань та розривів!
ср, 24 серпня 2022 р., 19:19