Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Годиш Ярослав Олександрович

angel
like
Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 5(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Анна
Позитивний відгук
Можу із впевненістю порекомендувати Годиша Ярослава Олександровича, який допоміг з'явитись на світ нашому синочку, пологи були складними і завершились шляхом кесаревого розтину, Ярослав Олександрович молодий лікар, який завжди із гарним настроєм, і завжди підтримає і розкаже подальший розвиток подій, дякуємо)
сб, 23 вересня 2023 р., 07:52
Автор: Олександра
Позитивний відгук
Народжувала трішки швидше ніж очікувала, та потрапила на зміну Ярослава Олександровича, трішки хвилювалась оскільки нічого не знала про цього лікаря, але все пройшло чудово,рада що потрапила саме до цього лікаря. Завдяки професіоналізму, пологи пройшли легко та швидко. Все детально розповідає та пояснює, перед випискою безпосередньо у палаті зробив узд. Дуже вдячна Ярославу Олександровичу що допоміг з’явитися на світ моєму синочку.
нд, 29 січня 2023 р., 15:08
Автор: Анна
Позитивний відгук
Ярослав Олександрович Годиш допоміг моїй донечці з'явитися на світ. Дуже задоволена не тільки легким процесом пологів, а і дуже крутим, щирим, позитивним ставленням лікаря. Підтримка, розуміння та професіоналізм абсолютно на усіх етапах – від моменту знайомства до виписки з клініки. Дуже доступно пояснив усі нюанси, дав право вибору та детально і чітко розказав як діяти на пологах. В родовій залі була дружня, легка атмосфера, що значно полегшило та пришвидшило пологи. Загалом, дуже позитивні враження, задоволена всім на 100%👍🏻👍🏻👍🏻
сб, 26 листопада 2022 р., 08:48
Автор: Марічка
Позитивний відгук
Народжувала в квітні. Все було на найвищому рівні. Щиро вдячна за доброту, підтримку, допомогу, розуміння, що додавало сили триматися на ПОЗИТИВІ. Хороший професіонал своєї справи. Рекомендую ВСІМ.
пт, 25 листопада 2022 р., 20:59
Автор: Алла
Позитивний відгук
Я під враженням☺️ 18.08.2022 народився наш хлопчик у Львівському пренатальному центрі, завдяки Годишу Ярославу Олександровичу. Пологи були без домовленостей, приїхали просто на чергову зміну. Спочатку збентежило, що лікар дуже молодий, але він одразу викликав у мене довіру, цікавився як я хочу, щоб пройшли пологи, що очікую, чого не хочу і т.д., пояснив багато моментів, що в як буде і може відбуватись. В результаті через 4 години, як ми поступили, народився наш малюк👦🏼 Хочу відмітили професіоналізм лікаря, він дуже спокійно пояснював, що буде відбуватись далі, як правильно дихати, що робити, періодично між потугами шуткував та розмовляв зі мною, тим самим я відволікалась і забувала про біль) Загалом була дуже крута атмосфера, команда просто бомба! Лікар дуже спокійний та з чудовим почуттям гумору) Після пологів, перед випискою лікар провів УЗД органів прям у палаті, щоб впевнитись, що все добре, відповів на всі хвилюючі питання👌 Однозначно рекомендую лікаря! Ми дуже вдячні, що все пройшло добре, природньо, без ніяких анестезій, втручань та розривів!
ср, 24 серпня 2022 р., 19:19