Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна

Загальний рейтинг 14
Позитивних відгуків 15(94%)
Негативних відгуків 1(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Галина Когут
Позитивний відгук
Дуже дякую Марті Володимирівні за відданість своїй роботі, професіоналізм і чудове ставлення до мене, як до пацієнта. Рекомендую усім!
Марта
Негативний відгук
Не раджу. Звернулися з неможливістю завагітніти рік. По моїх аналізах все було добре, але лікар призначила потрійне дозування антибіотику, на всяк випадок від токсоплазмозу, дістрептазу, і ще кілька бадів. І прогестерон на 3 місяці. Чоловіка не провіряли. Даремно пила ці ліки. Пішли до іншого спеціаліста, а виявилась у чоловіка погана спермограма. Втратили час, гроші, і випила непотрібні ліки.
Марія
Позитивний відгук
Дуже вдячна Марті Володимирівній, яка повністю вилікувала мене та завдяки хорошому та професійному лікуванню повернула на 100% моє жіноче здоров‘я! Дуже рекомендую! Високого рівня ппофесіонал!
Олена
Позитивний відгук
Дуже дякую Марті Володимирівні за прекрасного синочка, ефективне лікування. Марта Володимирівна як добра фея що допомагає сім'ям які страждають від непліддя!
Аліна
Позитивний відгук
Дуже дякую Марті Володимирівеі! Прекрасний спеціаліст та дуже приємна людина!Завжди все чітко пояснює що треба і для чого! Надзвичайно приємне ставлення до пацієнтів!
Марта
Позитивний відгук
Дуже задоволена результатом лікуванння!!! Марта Володимирівна - це професіонал своєї справи.
Олена
Позитивний відгук
Хочу висловити щиру подяку лікарю-гінекологу Дорошенко Марті Володимирівні за дійсно професійний підхід - точний діагноз та вчасне лікування.
Марта
Позитивний відгук
За 8 років своєї проблеми я поміняла багато лікарів і ніхто мені не допоміг. Дехто просто «розводив мене на гроші» або намагався продати «свої» таблетки. Потім, я потрапила до Марти Володимирівни й вона не просто вилікувала мене, а зробила це у найкоротші терміни. Гормональні препарати? Десятки пачок таблеток? Довгий список аналізів? Забудьте! Прийом триває приблизно 30хв., за цей час Марта Володимирівна не тільки проконсультувала, а ще й зробила УЗД і огляд на тому «страшному» кріслі, якого я раніше дуже боялась. Тільки в ДВ воно м‘яке, зручне й усе обладнання нове й якісне.
Мар’Яна
Позитивний відгук
У нас перша вагітність і я дуже рада, що її веде саме Марта Володимирівна . Це лікар , яка іде в ногу з часом, професіонал своєї справи, уважна і чуйна , про таких як Марта Володимирівна говорять , лікар від Бога. Якраз на днях закінчилися курси підготовки до пологів, за які окреме Дякую !!!
Оксана
Позитивний відгук
Дякую Марті Володимирівні за її чуйне серце і високу кваліфікацію. Дуже вдячна за чудового синочка, якого я народила лише завдяки їй.