Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Дорошенко-Кравчик Марта Володимирівна

Загальний рейтинг 14
Позитивних відгуків 15(94%)
Негативних відгуків 1(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Галина Когут
Позитивний відгук
Дуже дякую Марті Володимирівні за відданість своїй роботі, професіоналізм і чудове ставлення до мене, як до пацієнта. Рекомендую усім!
нд, 25 квітня 2021 р., 16:14
Автор: Марта
Негативний відгук
Не раджу. Звернулися з неможливістю завагітніти рік. По моїх аналізах все було добре, але лікар призначила потрійне дозування антибіотику, на всяк випадок від токсоплазмозу, дістрептазу, і ще кілька бадів. І прогестерон на 3 місяці. Чоловіка не провіряли. Даремно пила ці ліки. Пішли до іншого спеціаліста, а виявилась у чоловіка погана спермограма. Втратили час, гроші, і випила непотрібні ліки.
ср, 25 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Дуже вдячна Марті Володимирівній, яка повністю вилікувала мене та завдяки хорошому та професійному лікуванню повернула на 100% моє жіноче здоров‘я! Дуже рекомендую! Високого рівня ппофесіонал!
пт, 4 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Олена
Позитивний відгук
Дуже дякую Марті Володимирівні за прекрасного синочка, ефективне лікування. Марта Володимирівна як добра фея що допомагає сім'ям які страждають від непліддя!
ср, 18 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Аліна
Позитивний відгук
Дуже дякую Марті Володимирівеі! Прекрасний спеціаліст та дуже приємна людина!Завжди все чітко пояснює що треба і для чого! Надзвичайно приємне ставлення до пацієнтів!
вт, 25 червня 2019 р., 00:00
Автор: Марта
Позитивний відгук
Дуже задоволена результатом лікуванння!!! Марта Володимирівна - це професіонал своєї справи.
пт, 24 травня 2019 р., 00:00
Автор: Олена
Позитивний відгук
Хочу висловити щиру подяку лікарю-гінекологу Дорошенко Марті Володимирівні за дійсно професійний підхід - точний діагноз та вчасне лікування.
пн, 20 травня 2019 р., 00:00
Автор: Марта
Позитивний відгук
За 8 років своєї проблеми я поміняла багато лікарів і ніхто мені не допоміг. Дехто просто «розводив мене на гроші» або намагався продати «свої» таблетки. Потім, я потрапила до Марти Володимирівни й вона не просто вилікувала мене, а зробила це у найкоротші терміни. Гормональні препарати? Десятки пачок таблеток? Довгий список аналізів? Забудьте! Прийом триває приблизно 30хв., за цей час Марта Володимирівна не тільки проконсультувала, а ще й зробила УЗД і огляд на тому «страшному» кріслі, якого я раніше дуже боялась. Тільки в ДВ воно м‘яке, зручне й усе обладнання нове й якісне.
чт, 18 квітня 2019 р., 00:00
Автор: Мар’Яна
Позитивний відгук
У нас перша вагітність і я дуже рада, що її веде саме Марта Володимирівна . Це лікар , яка іде в ногу з часом, професіонал своєї справи, уважна і чуйна , про таких як Марта Володимирівна говорять , лікар від Бога. Якраз на днях закінчилися курси підготовки до пологів, за які окреме Дякую !!!
пт, 22 березня 2019 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Дякую Марті Володимирівні за її чуйне серце і високу кваліфікацію. Дуже вдячна за чудового синочка, якого я народила лише завдяки їй.
пн, 18 березня 2019 р., 00:00