У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Данчук Ірина Михайлівна

warning
Загальний рейтинг -4
Позитивних відгуків 6(38%)
Негативних відгуків 10(63%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Лада
Негативний відгук
Лікар жахливий. Насильницьке розкриття шийки матки вручну, коли я не давала цього робити то кричала що я ненормальна. Цікавлять її лише гроші. Після пологів прийшла перед випискою з питанням про гроші, також вимагала гроші за довідку. Просила також написати про неї хороший відгук. Дівчата, ніколи не йдіть до неї на пологи. Їй всеодно на вас та вашу дитину, цікавлять лише гроші. Загалом в мене склалось відчуття що вона жінок ненавидить, тому думайте.
Настя
Негативний відгук
Якщо чуєте , що ця пані на зміні - знайте, її максимум - запропонувати таблетки НОШПА. І взагалі, як почуєте що вона на зміні, обертайтесь і їдьте на батальну:)
Катерина
Негативний відгук
Лікар не професіонал ! Просто любитель грошей. Не рекомендую.
Оля
Негативний відгук
Жахлива лікарка хабарниця!!!! Не рекомендую взагалі нікому!!! Байдужа! Думає тільки про гроші!!!! Найгірша лікарка на Мечннкова!!!!
Іра
Негативний відгук
Лікар ( якщо так можна назвати) просто жахливий!!! Коли прийшла до неї зі скаргами, мене навіть не оглянула!!! Навіть не запропонувала послухати серцебиття дитини, хоча у мене були скарги, що болить низ живота !!! Дівчата , обходьте таких лікарів боком!! Бо то просто жах!
Марія Мельник
Позитивний відгук
Дуже хороша лікар і чуйна людина всім рекомендую!
Тетяна
Негативний відгук
Як, лікар-гінеколог, якщо так можна назвати, просто жахлива. Ще та хамка, постійно натякала на гроші, не переймалася як був мій передпологовий стан, після народження дитини, забрала певну сказано собою суму грошей, та навіть у палату на наступний день не зайшла та не оглянула після родів (були розриви та шви). Дякую Богу за здорову дитинку) Не рекомендую цю лікарку взагалі. Раджу вибирати лікаря по хорошим рекомендаціям, адже ви довіряєте цій людині найцінніше що у вас є.
Oksana
Негативний відгук
Лікар з неі ніякий. Я народила на 36 тижні і попала до неі, бо вона вту ніч чергувала. Після огляду вона не рада була, бо було повне відкриття і треба було родити. Кричала, щоб я дзвонила до “свого” лікаря. Потім запитала чи маю я гроші, бо якщо ні то вона приймати роди не буде. Як дихати не підказувала, говорила,що я все сама маю знати. (в мене перші пологи). Зашила мене неакуратно, шов грубий такий як спецодяг зашивають. Не раджу іі нікому.
Тетяна
Негативний відгук
Також в мене була палатним лікарем. Вона більше гроші збирає, аніж свої лікарські обов'язки виконує. Важко її з лікарем проасоціювати.
Вероніка
Негативний відгук
Ірина Михайлівна була моїм палатним гінекологом (в неї було одне питання стоячи в дверях ну як справи, про огляд навіть мови не йшло, хамка, то ще й принесла довідку, за яку просила 100 грн. Не будьте довірливі, усі довідки пологовий забовязаний видавати безкоштовно!!!!