Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Данчук Ірина Михайлівна

warning
Загальний рейтинг -1
Позитивних відгуків 6(46%)
Негативних відгуків 7(54%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оля
Негативний відгук
Жахлива лікарка хабарниця!!!! Не рекомендую взагалі нікому!!! Байдужа! Думає тільки про гроші!!!! Найгірша лікарка на Мечннкова!!!!
Іра
Негативний відгук
Лікар ( якщо так можна назвати) просто жахливий!!! Коли прийшла до неї зі скаргами, мене навіть не оглянула!!! Навіть не запропонувала послухати серцебиття дитини, хоча у мене були скарги, що болить низ живота !!! Дівчата , обходьте таких лікарів боком!! Бо то просто жах!
Марія Мельник
Позитивний відгук
Дуже хороша лікар і чуйна людина всім рекомендую!
Тетяна
Негативний відгук
Як, лікар-гінеколог, якщо так можна назвати, просто жахлива. Ще та хамка, постійно натякала на гроші, не переймалася як був мій передпологовий стан, після народження дитини, забрала певну сказано собою суму грошей, та навіть у палату на наступний день не зайшла та не оглянула після родів (були розриви та шви). Дякую Богу за здорову дитинку) Не рекомендую цю лікарку взагалі. Раджу вибирати лікаря по хорошим рекомендаціям, адже ви довіряєте цій людині найцінніше що у вас є.
Oksana
Негативний відгук
Лікар з неі ніякий. Я народила на 36 тижні і попала до неі, бо вона вту ніч чергувала. Після огляду вона не рада була, бо було повне відкриття і треба було родити. Кричала, щоб я дзвонила до “свого” лікаря. Потім запитала чи маю я гроші, бо якщо ні то вона приймати роди не буде. Як дихати не підказувала, говорила,що я все сама маю знати. (в мене перші пологи). Зашила мене неакуратно, шов грубий такий як спецодяг зашивають. Не раджу іі нікому.
Тетяна
Негативний відгук
Також в мене була палатним лікарем. Вона більше гроші збирає, аніж свої лікарські обов'язки виконує. Важко її з лікарем проасоціювати.
Вероніка
Негативний відгук
Ірина Михайлівна була моїм палатним гінекологом (в неї було одне питання стоячи в дверях ну як справи, про огляд навіть мови не йшло, хамка, то ще й принесла довідку, за яку просила 100 грн. Не будьте довірливі, усі довідки пологовий забовязаний видавати безкоштовно!!!!
Ірина
Негативний відгук
Доброго дня усім хто це читає. Я не родила в Данчук Ірини Михайлівни але вона була моїм палатним лікарем після родів. ЖАХЛИВА ЛЮДИНА, взагалі далека від медицини, ніколи немає часу, ми виписувалися без аналізів, довідку написала з грубими помилками, постійно натякала на гроші, донора, потім напевно забула що ми з нею розрахувалися адже з неї тхло алкоголем,довела мене до сліз в останній день, якби не мама я була готова дзвонити на горячу лінію. Нехай Вас Бог боронить від таких лікарів!
Tina
Позитивний відгук
Лікар справді дуже хороший, толковий, людяний. Пологи пройшли без ускладнень за що ЩИРО ВДЯЧНА Ірині Михайлівні! Надзвичайно привітна людина. За гроші навіть натяку не було, віддячилися як важали за потрібне) Рекомендую)
Стефанія
Позитивний відгук
Лікар просто від Бога. Робила кесерив розтин дуже акуратно і гарно. Відповідальна. Раджу всім, дійсно якби не Ірина Михайлівна то незнаю що б було.