Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Данчук Ірина Михайлівна

warning
Загальний рейтинг -3
Позитивних відгуків 7(41%)
Негативних відгуків 10(59%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Olesya
Позитивний відгук
Надзвичайна людина і дуже хороший лікар, професіонал своєї справи. Це вже мої другі пологи в Ірини Михайлівни! Уважна, розуміюча, як і увесь колектив! Пологи пройшли природньо, лікар увесь час була поруч, постійно моніторили стан дитинки! Після пологів постійно цікавилась нашим з донечкою станом. Щиро дякуємо Вам, Ірино Михайлівно, за наших двох здорових діток!
чт, 18 листопада 2021 р., 06:04
Автор: Лада
Негативний відгук
Лікар жахливий. Насильницьке розкриття шийки матки вручну, коли я не давала цього робити то кричала що я ненормальна. Цікавлять її лише гроші. Після пологів прийшла перед випискою з питанням про гроші, також вимагала гроші за довідку. Просила також написати про неї хороший відгук. Дівчата, ніколи не йдіть до неї на пологи. Їй всеодно на вас та вашу дитину, цікавлять лише гроші. Загалом в мене склалось відчуття що вона жінок ненавидить, тому думайте.
чт, 5 серпня 2021 р., 19:11
Автор: Настя
Негативний відгук
Якщо чуєте , що ця пані на зміні - знайте, її максимум - запропонувати таблетки НОШПА. І взагалі, як почуєте що вона на зміні, обертайтесь і їдьте на батальну:)
пн, 7 червня 2021 р., 20:57
Автор: Катерина
Негативний відгук
Лікар не професіонал ! Просто любитель грошей. Не рекомендую.
пн, 7 червня 2021 р., 20:55
Автор: Оля
Негативний відгук
Жахлива лікарка хабарниця!!!! Не рекомендую взагалі нікому!!! Байдужа! Думає тільки про гроші!!!! Найгірша лікарка на Мечннкова!!!!
нд, 11 квітня 2021 р., 14:38
Автор: Іра
Негативний відгук
Лікар ( якщо так можна назвати) просто жахливий!!! Коли прийшла до неї зі скаргами, мене навіть не оглянула!!! Навіть не запропонувала послухати серцебиття дитини, хоча у мене були скарги, що болить низ живота !!! Дівчата , обходьте таких лікарів боком!! Бо то просто жах!
нд, 11 квітня 2021 р., 14:08
Автор: Марія Мельник
Позитивний відгук
Дуже хороша лікар і чуйна людина всім рекомендую!
сб, 10 серпня 2019 р., 00:00
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Як, лікар-гінеколог, якщо так можна назвати, просто жахлива. Ще та хамка, постійно натякала на гроші, не переймалася як був мій передпологовий стан, після народження дитини, забрала певну сказано собою суму грошей, та навіть у палату на наступний день не зайшла та не оглянула після родів (були розриви та шви). Дякую Богу за здорову дитинку) Не рекомендую цю лікарку взагалі. Раджу вибирати лікаря по хорошим рекомендаціям, адже ви довіряєте цій людині найцінніше що у вас є.
пн, 12 листопада 2018 р., 00:00
Автор: Oksana
Негативний відгук
Лікар з неі ніякий. Я народила на 36 тижні і попала до неі, бо вона вту ніч чергувала. Після огляду вона не рада була, бо було повне відкриття і треба було родити. Кричала, щоб я дзвонила до “свого” лікаря. Потім запитала чи маю я гроші, бо якщо ні то вона приймати роди не буде. Як дихати не підказувала, говорила,що я все сама маю знати. (в мене перші пологи). Зашила мене неакуратно, шов грубий такий як спецодяг зашивають. Не раджу іі нікому.
чт, 19 липня 2018 р., 00:00
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Також в мене була палатним лікарем. Вона більше гроші збирає, аніж свої лікарські обов'язки виконує. Важко її з лікарем проасоціювати.
ср, 18 квітня 2018 р., 00:00