Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Чурікова Антоніна Олександрівна

Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 8(57%)
Негативних відгуків 3(21%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Холодовська Марія
Нейтральний відгук
Віталій виби не засмучували своїми образами сторінки відгуків оскільки усі "гуглити " зараз уміють образливі дописи писати теж гаразд а ось по суті ця ситуація не відноситься до лікування чи ведення вагітності... Я пролікувалась від ерозії шийки матки у цієї лікарки тому з впевненістю раджу її усім хто має проблеми з започаткування вагітності і не тільки.
пн, 27 лютого 2023 р., 01:58
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Вітаю,Я помічник судді зараз в декреті і це моя друга вагітність, першого сина Бог дав нашій сім'ї 8років тому , і саме тоді Бог привів до цієї уважної до дрібниць лікарки оскільки Я мала два викидні мало не впала у відчай нерозуміючи чому не вдається а дякуючи увазі і високій кваліфікації цієї лікарки котра мене спасла від третього викидня я доносила і народила , причина спадковий діабет котрий починав прогресування під час виношування плоду тому сказати що вона фахівець свого діла це замало більше булоб таких лікарів. А на рахунок статті про водіння так по моїй практиці зі 100% справ по 130 статті жодної справи без "добровільних внесків до кишень" жодної ніхто не виграв , а про наших поліцейських я взагалі мовчу там клейма ніде ставити на половині. Висновки такі у мене бо не можу пригадати щоб так показово такі буденні адмін правопорушення висвітлювались бо до прикладу немає жодного прізвища поліцейських що продавали наркотики і аналогічно жодної інформації щодо гвалтівників
пн, 27 лютого 2023 р., 01:50
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Шановний пане Віталій! Цей сайт «у кого народжувати у Львові» відображає особистий досвід спілкування з відповідним лікарем. Ваш відгук свідчить про Ваш досвід спілкування з цим лікарем: або Ви лікувалися з нею з приводу зазначених Вами хвороб, або вона Вам пропонувала щось випити чи інше щось ужити, або Ви в неї як у лікаря лікувались або народжували. Інакше Ви б не розміщували цей Ваш відгук і не робили таких висновків. Щось Ви та знаєте про неї з особистого досвіду. Я одне можу сказати: ця лікарка з дуже поважної родини, вихована як лікар з уважним відношенням до пацієнтів, знаюча, має сина, тобто вона мати і повинна подавати йому життєвий приклад. Що там сталося я достеменно не можу сказати, присутня не була. Звісно, така ситуація порадувати будь-яку людину не може. Я бажаю їй як людині і лікарю всього найкращого. Вона має дитину, роботу, має для кого і для чого старатися і жити. Бажаю все осмислити і переосмислити і рухатися до кращого!
пт, 17 лютого 2023 р., 14:51
Автор: Віталій
Негативний відгук
Чурікова А.О. - це не лікар а наркоманка і алкашка !!! https://varta1.com.ua/news/vozila-konteyner-z-secheyu-lvivskiy-sud-pokarav-vodiyku-bmw-pid-diieyu-narkotikiv-foto_359398.html
чт, 12 січня 2023 р., 13:57
Автор: -
Негативний відгук
Як людина мила. А як лікар На жодні повідомлення не відповідала( про мої результати аналізів), лише за пару годин відповіла на повідомлення, що почалась кровотеча. Написа пити якісь таблетки... до того часу я вже звернулась в іншу лікарню, де одразу назначили узд. Дуже страшно лишитись самій при кровотечі, ще гірше -неправильно діяти далі. Не знаю що зі мною було, якби я купила таблетки, бо узд показало, що розвиток зупинився пару тижнів тому
пт, 8 липня 2022 р., 05:42
Автор: Аня
Позитивний відгук
Чудовий лікар!) Турботлива і делікатна людина. Стою на обліку з третьою вагітністю. Дуже задоволена ставленням і компетентністю.
пт, 11 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Олександра
Негативний відгук
Звернулась у жіночу консультацію встати на облік. В мене не було жодної інформації про лікарів, тому записалась в реєстратурі, ніби згідно району. Перший візит по вагітності був досить продуктивний, заповнювали документи, виписали направлення на узд, проте наступні це просто жахливо. Інформацію з неї потрібно просто витягувати на консультації. На кожен прийом запізнюється на 20-30 хв., а то і більше, від чого усі записи зміщюються, тому не рекомендую запис на початок її робочого дня. Через неї, я кожного разу запізнювалась на роботу. За три місяці у мене було тільки дві потреби їй позвонити (була кровотеча), і вона ні на повідомлення, ні на дзвінки не відповідала, хоча з такою проблемою старалась звернутись у адекватний денний час. На прийомі я її відкрито запитала, чому не відповідала на мої дзвінки, на що отримала відповідь, що дитина в неї забрала телефон. Два рази зверталась в проміжку 2-3 тижні, і два рази в неї дитина забирала телефон!! Медсестра також досить дивна особа, потійно переводила теми, чомусь їй завжди не подобався мій гемоглобін, хоча був у нормі і постійно влаштовувала допити, що я їм солодке чи мясне у більшій кількості і гадала буде хлопчик чи дівчинка, що на мій погляд узагалі не доречно. Також, жодного разу не був проведений огляд, чи взятий мазок на мікрофлору, хоча в обмінній карті є така графа. Також, в мене була не дуже хороша реакція на виписані нею вітаміни, і я відкрито на це наголосила, проте ніякої альтернативи вона не запропонувала. Тому не можу її оцінити, як хорошого спеціаліста. Прийшлось перейти до іншого лікаря. Написала заяву у завідуючої ЖК на переведення, з її реакції можна було зрозуміти, що це не перший випадок. Висновки звичайно робіть самі, тут досить багато позитивних коментарів, проте мій досвід з цим лікарем був негативний.
ср, 17 червня 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Побольше бы таких врачей в нашей жизни, нам бы легче жилось! Первый гинеколог, которого я полюбила! Прекрасный человек!
вт, 9 червня 2020 р., 00:00
Автор: Катя
Позитивний відгук
Дуже приємна дівчина. Обережна і уважна. Це четвертий лікар до якого я пішла з своїми проблемами, і перша яка дуже сподобалась. Тепер буду лікуватись тільки в неї.
вт, 17 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Роксана
Позитивний відгук
Дуже приємна, добра, розумна. Добре відноситься до пацієнтів. Має золоті руки!Рекомендую!!!
вт, 28 травня 2019 р., 00:00