У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Чурікова Антоніна Олександрівна

Загальний рейтинг 4
Позитивних відгуків 7(64%)
Негативних відгуків 3(27%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Віталій
Негативний відгук
Чурікова А.О. - це не лікар а наркоманка і алкашка !!! https://varta1.com.ua/news/vozila-konteyner-z-secheyu-lvivskiy-sud-pokarav-vodiyku-bmw-pid-diieyu-narkotikiv-foto_359398.html
чт, 12 січня 2023 р., 13:57
Автор: -
Негативний відгук
Як людина мила. А як лікар На жодні повідомлення не відповідала( про мої результати аналізів), лише за пару годин відповіла на повідомлення, що почалась кровотеча. Написа пити якісь таблетки... до того часу я вже звернулась в іншу лікарню, де одразу назначили узд. Дуже страшно лишитись самій при кровотечі, ще гірше -неправильно діяти далі. Не знаю що зі мною було, якби я купила таблетки, бо узд показало, що розвиток зупинився пару тижнів тому
пт, 8 липня 2022 р., 05:42
Автор: Аня
Позитивний відгук
Чудовий лікар!) Турботлива і делікатна людина. Стою на обліку з третьою вагітністю. Дуже задоволена ставленням і компетентністю.
пт, 11 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Олександра
Негативний відгук
Звернулась у жіночу консультацію встати на облік. В мене не було жодної інформації про лікарів, тому записалась в реєстратурі, ніби згідно району. Перший візит по вагітності був досить продуктивний, заповнювали документи, виписали направлення на узд, проте наступні це просто жахливо. Інформацію з неї потрібно просто витягувати на консультації. На кожен прийом запізнюється на 20-30 хв., а то і більше, від чого усі записи зміщюються, тому не рекомендую запис на початок її робочого дня. Через неї, я кожного разу запізнювалась на роботу. За три місяці у мене було тільки дві потреби їй позвонити (була кровотеча), і вона ні на повідомлення, ні на дзвінки не відповідала, хоча з такою проблемою старалась звернутись у адекватний денний час. На прийомі я її відкрито запитала, чому не відповідала на мої дзвінки, на що отримала відповідь, що дитина в неї забрала телефон. Два рази зверталась в проміжку 2-3 тижні, і два рази в неї дитина забирала телефон!! Медсестра також досить дивна особа, потійно переводила теми, чомусь їй завжди не подобався мій гемоглобін, хоча був у нормі і постійно влаштовувала допити, що я їм солодке чи мясне у більшій кількості і гадала буде хлопчик чи дівчинка, що на мій погляд узагалі не доречно. Також, жодного разу не був проведений огляд, чи взятий мазок на мікрофлору, хоча в обмінній карті є така графа. Також, в мене була не дуже хороша реакція на виписані нею вітаміни, і я відкрито на це наголосила, проте ніякої альтернативи вона не запропонувала. Тому не можу її оцінити, як хорошого спеціаліста. Прийшлось перейти до іншого лікаря. Написала заяву у завідуючої ЖК на переведення, з її реакції можна було зрозуміти, що це не перший випадок. Висновки звичайно робіть самі, тут досить багато позитивних коментарів, проте мій досвід з цим лікарем був негативний.
ср, 17 червня 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Побольше бы таких врачей в нашей жизни, нам бы легче жилось! Первый гинеколог, которого я полюбила! Прекрасный человек!
вт, 9 червня 2020 р., 00:00
Автор: Катя
Позитивний відгук
Дуже приємна дівчина. Обережна і уважна. Це четвертий лікар до якого я пішла з своїми проблемами, і перша яка дуже сподобалась. Тепер буду лікуватись тільки в неї.
вт, 17 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Роксана
Позитивний відгук
Дуже приємна, добра, розумна. Добре відноситься до пацієнтів. Має золоті руки!Рекомендую!!!
вт, 28 травня 2019 р., 00:00
Автор: Любов
Позитивний відгук
Дуже хороща, щира та добра! Розумна та професіонал своєї справи. Довелось відвідати багатьох лікарів, нажаль таких як Антоніна Олександрівна дуже мало.. Дуже добре, що є можливість попереднього запису, що дуже зручно для кожного!Вдячна їй за її доброзичливе відношення до людей!Почала лікування надіюсь що пройде час, і моя мрія стати мамою здійсниться))
вт, 18 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Богдана
Позитивний відгук
Завдяки лікарю Антоніні Чуріковій я стала матір'ю, історія моя така: я після трьох років шлюбу з Андрієм (мій чоловік) в мене не виходило завагітніти мати всерйоз занепокоїлась і ми поїхали до Серебрякової Євгенії Пилипівни котра була акушер-гінекологом матері ще з радянських часів але нажаль через її вік практику вона полишила але дякуючи Богу передала усі свої знання онуці Чуріковій Антоніні Олександрівні яка до речі теж стала акушер-гінекологом і дала її контакт, отож я зателефонувала і записалась на прийом. Антоніна Олександрівна оглянувши мене виявила патологію (яку до речі ніодин з попередніх лікарів навіть не запідозрив а їх було п'ять прізвищ писати не буду Бог їм суддя) пролікувавши мене за 7 тижнів я вже завагітніла і за 9 місяців народила здорову донечку!!
нд, 19 лютого 2017 р., 00:00
Автор: Роксоляна
Позитивний відгук
Найкращий лікар своєї справи! Звдячуючи Чуріковій Антоніні Олександрівні маю 2 здорових дітей. Коли була вагітна першою дитиною ця лікарка вчасно і головне професійно виявила загрозу викидня. Надавала розумні поради, я довгий час немогла завагітніти але завдяки їй мені вдалось не тільки зачати а й народити. Тому мої діти здорові. Я дві вагітності відходила без жодних проблем. Дуже дякую. Багато моіх знайомих спостерігаються у неї, всі дуже задоволені. І я продовжую далі оглядатися саме в неї. Дякую їй за таку надзвичайно професійну роботу!
нд, 19 лютого 2017 р., 00:00