Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Чурікова Антоніна Олександрівна

Загальний рейтинг 6
Позитивних відгуків 7(78%)
Негативних відгуків 1(11%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Аня
Позитивний відгук
Чудовий лікар!) Турботлива і делікатна людина. Стою на обліку з третьою вагітністю. Дуже задоволена ставленням і компетентністю.
Олександра
Негативний відгук
Звернулась у жіночу консультацію встати на облік. В мене не було жодної інформації про лікарів, тому записалась в реєстратурі, ніби згідно району. Перший візит по вагітності був досить продуктивний, заповнювали документи, виписали направлення на узд, проте наступні це просто жахливо. Інформацію з неї потрібно просто витягувати на консультації. На кожен прийом запізнюється на 20-30 хв., а то і більше, від чого усі записи зміщюються, тому не рекомендую запис на початок її робочого дня. Через неї, я кожного разу запізнювалась на роботу. За три місяці у мене було тільки дві потреби їй позвонити (була кровотеча), і вона ні на повідомлення, ні на дзвінки не відповідала, хоча з такою проблемою старалась звернутись у адекватний денний час. На прийомі я її відкрито запитала, чому не відповідала на мої дзвінки, на що отримала відповідь, що дитина в неї забрала телефон. Два рази зверталась в проміжку 2-3 тижні, і два рази в неї дитина забирала телефон!! Медсестра також досить дивна особа, потійно переводила теми, чомусь їй завжди не подобався мій гемоглобін, хоча був у нормі і постійно влаштовувала допити, що я їм солодке чи мясне у більшій кількості і гадала буде хлопчик чи дівчинка, що на мій погляд узагалі не доречно. Також, жодного разу не був проведений огляд, чи взятий мазок на мікрофлору, хоча в обмінній карті є така графа. Також, в мене була не дуже хороша реакція на виписані нею вітаміни, і я відкрито на це наголосила, проте ніякої альтернативи вона не запропонувала. Тому не можу її оцінити, як хорошого спеціаліста. Прийшлось перейти до іншого лікаря. Написала заяву у завідуючої ЖК на переведення, з її реакції можна було зрозуміти, що це не перший випадок. Висновки звичайно робіть самі, тут досить багато позитивних коментарів, проте мій досвід з цим лікарем був негативний.
Оксана
Нейтральний відгук
Побольше бы таких врачей в нашей жизни, нам бы легче жилось! Первый гинеколог, которого я полюбила! Прекрасный человек!
Катя
Позитивний відгук
Дуже приємна дівчина. Обережна і уважна. Це четвертий лікар до якого я пішла з своїми проблемами, і перша яка дуже сподобалась. Тепер буду лікуватись тільки в неї.
Роксана
Позитивний відгук
Дуже приємна, добра, розумна. Добре відноситься до пацієнтів. Має золоті руки!Рекомендую!!!
Любов
Позитивний відгук
Дуже хороща, щира та добра! Розумна та професіонал своєї справи. Довелось відвідати багатьох лікарів, нажаль таких як Антоніна Олександрівна дуже мало.. Дуже добре, що є можливість попереднього запису, що дуже зручно для кожного!Вдячна їй за її доброзичливе відношення до людей!Почала лікування надіюсь що пройде час, і моя мрія стати мамою здійсниться))
Богдана
Позитивний відгук
Завдяки лікарю Антоніні Чуріковій я стала матір'ю, історія моя така: я після трьох років шлюбу з Андрієм (мій чоловік) в мене не виходило завагітніти мати всерйоз занепокоїлась і ми поїхали до Серебрякової Євгенії Пилипівни котра була акушер-гінекологом матері ще з радянських часів але нажаль через її вік практику вона полишила але дякуючи Богу передала усі свої знання онуці Чуріковій Антоніні Олександрівні яка до речі теж стала акушер-гінекологом і дала її контакт, отож я зателефонувала і записалась на прийом. Антоніна Олександрівна оглянувши мене виявила патологію (яку до речі ніодин з попередніх лікарів навіть не запідозрив а їх було п'ять прізвищ писати не буду Бог їм суддя) пролікувавши мене за 7 тижнів я вже завагітніла і за 9 місяців народила здорову донечку!!
Роксоляна
Позитивний відгук
Найкращий лікар своєї справи! Звдячуючи Чуріковій Антоніні Олександрівні маю 2 здорових дітей. Коли була вагітна першою дитиною ця лікарка вчасно і головне професійно виявила загрозу викидня. Надавала розумні поради, я довгий час немогла завагітніти але завдяки їй мені вдалось не тільки зачати а й народити. Тому мої діти здорові. Я дві вагітності відходила без жодних проблем. Дуже дякую. Багато моіх знайомих спостерігаються у неї, всі дуже задоволені. І я продовжую далі оглядатися саме в неї. Дякую їй за таку надзвичайно професійну роботу!
Анастасія
Позитивний відгук
Дуже приємна, чуйна. Завжди дуже обережно дивиться! Зрозуміло пояснює. Я ходила по лікарях та ніхто окрім неї не зміг вияснити проблему мого безпліддя. Дурили мені голову, тягнули час! Слава Богу що є такі люди!