Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Чередніченко Наталія Миколаївна

Загальний рейтинг 12
Позитивних відгуків 13(72%)
Негативних відгуків 1(6%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Наталя Шередько
Позитивний відгук
В квітні 2020 народжувала свого довгоочікуваного синочка❤ Планово-екстене КС .Щиро вдячна Наталії Миколаївні за все що вона для нас зробила.Лікарем ми дуже задоволені та рекомендуємо👍 Відповідальна,щира, та добра людина і лікар від Бога.
чт, 30 вересня 2021 р., 15:26
Автор: Софія
Позитивний відгук
Завдяки Богу та Наталії Миколаївні народила в липні 2020 здорову, чудову донечку. Наталія Миколаївна чудовий фахівець, який вчасно орієнтується в складній ситуації та морально підтримує, про всі дії попередньо повідомляє, це лікар якому можна довіритись повністю. 100% рекомендую.
вт, 4 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Марія
Нейтральний відгук
Напишіть,будь ласка,номер телефону Чередниченко Наталії Миколаївні на вайбер 096 6528 067 Дякую)
пн, 18 травня 2020 р., 00:00
Автор: Леся
Позитивний відгук
Дуже хочу подякувати Наталії Миколаївні Чередніченко за те що допомогли з'явитись на світ двом нашим синочкам. Обидва рази було кесерів розтин. В квітні 2016 і в жовтні 2019р. Дуже хороший і кваліфікованих лікар. Приходила до мене по два - три рази на день. Дуже змістовні консультації щодо догляду за собою і дитиною після операції. Людяна, чуйна, лікар на своєму місці. І як начмед теж справляється з своїми обовязками. Завдяки їй зроблено в пологовому ремонти. Стало затишно і комфортно. Велике дякую від нашої сім'ї!!!
нд, 3 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Маргарита
Позитивний відгук
Народжувала донечку у січні 2017. Наталя Миколалііна - фахівець своєі справи, чуйна і турботлива. Заходила щодня, навіть у неробочий час. Чітко та зрозуміло проводила консультаціі. Безмежно вдячна за кваліфіковане надання медичних послуг і що моя Камілла зустріла цей світ «без проблем» та є абсолютно здоровою, як і я. При нагоді буду звертатись саме до цього лікаря. Дякую за все!
пн, 16 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Оля
Нейтральний відгук
Напишіть будь ласка контакти Наталі Миколаївни. Дякую . Мій номер 0631429713
вт, 25 червня 2019 р., 00:00
Автор: Олеся
Позитивний відгук
Народжували в Наталі Миколаївни, у 2014 році, чудова лікарка і спеціаліст своєї справи. Уважна, відповідальна!!! Всі рішення які приймала, узгоджувала зі мною та чоловіком. До пологів і після, давала поради та все перевіряла. Дуже задоволені нею, хотіли йти за другою, але нажаль роддом закривають.
пт, 10 травня 2019 р., 00:00
Автор: Марина
Позитивний відгук
Я народжували в Надії Миколаївни майже 22 роки тому. Пам'ятатиму її все своє життя. До пологів я провела на Джамбула 3 місяці, на збереженні. Кожного ранку очікувала на обхід з нетерпінням, тому, що її консультації і поради буди завжди доречні, спілкування - людяним. Пологи в мене були складні, почалися з відродження рідини, в терміні 35 тижнів, нібито. (узд тоді робили лише раз, в 30 тижнів, ще й на недосконалий прикладах, терміни визначали по місячних, а в мене тоді був якійсь збій, і термін був визначений не вірно) Так от. Нібито 35 тижнів, термін маленький, дитина мала б бути теж, невеликою. А положення дитини було сідничне. Навряд чи мені дозволили народжувати самій, якщо б термін був великий, це був би кесарів розтин. А так дозволили. Вісім годин на окситоцині, без нього взагалі перейми переставали. Народила я хлопчика, 3650 г. Сідничками. Неушкодженого. Щоправда мені самій зробили розріз, але то дрібниці. Це повністю завдяки Наталії Миколаївні, дуже їй вдячна! Добре, що знайшла цей сайт, і маю нагоду подякувати))
ср, 7 листопада 2018 р., 00:00
Автор: Olga
Позитивний відгук
Народжувала у Наталії Миколаївни в травні синочка, і також мені ставили окситоцин і надріз робили, але хочу сказати що вона на відмінно справляється зі своєю роботою, хороший спеціаліст. Якщо комусь ставить окситоцин, то повірте, значить так потрібно. Все вона робить залежно від стану дитинки і породілі, якщо не можна мучити дитинку і маму то зробить прокол і окситоцин поставить, їй видніше. Вона зробить все щоб ви були здорові з крихіткою! Також уважна до породіль і після родів. Однозначно народжувати другу дитинку піду тільки до неї.
нд, 20 травня 2018 р., 00:00
Автор: Оля
Нейтральний відгук
Підкажіть номер телефону лікаря Чередніченко Наталі Миколаївни, на вайбер 0979044399
сб, 19 травня 2018 р., 00:00