У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Чегринець Наталя Олександрівна

Загальний рейтинг 24
Позитивних відгуків 28(88%)
Негативних відгуків 4(13%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Андріана Дудич
Позитивний відгук
Рекомендую всім Чегринець Наталю Олександрівну.
вт, 21 вересня 2021 р., 05:30
Автор: Андріана Дудич
Позитивний відгук
Наталя Олександрівна лікар від Бога бо постійно після кесерового розтину приходила до мене питалася як я себе почуваю і як дитина себе почуває.
вт, 21 вересня 2021 р., 05:28
Автор: Mariana Yaremchuk
Позитивний відгук
Дуже дякую Чегринець Н.О за донечку! Лікар професіонал своєї справи! Завжди була на зв'язку і кожного дня відвідувала мене! Щиро рекомендую цього лікаря
нд, 30 травня 2021 р., 19:16
Автор: Марічка
Позитивний відгук
Щиро вдячна Наталі Олександрівній за синочка!Народжувала 14.01.2021.Пологи пройшли успішно,незважаючи на тяжку ситуацію Наталя Олександрівна діяла швидко і оперативно !Дуже висококваліфікований фахівець ,на консультаціях завжди давала хороші поради!Кожного дня відвідувала ,слідкувала за моїм станом,хоча це було кесарів розтин,відходжу легко!!Щиро дякую всій команді! Однозначно рекомендую цього лікаря!!!!
пн, 25 січня 2021 р., 08:07
Автор: Олена
Позитивний відгук
Народжувала у Наталі Олександрівни 30.09.20, пологи кесарські. Усе прошйло чудово, швидко і професійно. Якщо ще треба буде - то звертатимусь саме до неї.
вт, 27 жовтня 2020 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Була прооперована Наталією Олександрвною з приводу міоми матки великих розмірів. Лише найкращі враження. Все коротко, чітко, ясно пояснює. Спокійна та врівноважена. З тих лікарів, яким треба просто довіряти і виконувати їхні вказівки.
чт, 24 вересня 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
В мене були стрімкі роди, в свій вихідний недільний ранок лікар вже за 20хв була біля мене. Роди пройшли легко і успішно. Після того кожен день приходила. Після виписки надавала консультації. Загалом залишились хороші враження від перебування в роддомі.
нд, 17 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Лідія
Позитивний відгук
Висококваліфікований фахівець! За її участі та команди медиків пологи пройшли легко і успішно. Величезне спасибі :)
нд, 10 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Маріанна
Позитивний відгук
Дуже вдячна Наталії Олександрівній!!!! Народжувала у неї другу дитини, а тому є з чим порівняти. Кваліфікований спеціаліст, народжувати з таким лікарем одне задоволення. Протягом усього часу перебування у пологовому будинку , приходила і цікавилася самопочуттям. Після виписки також надавала консультації. Однозначно, рекомендую цього лікаря.
вт, 13 листопада 2018 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
Планова дата пологів була 25 лютого. За тиждень до пдп була в лікаря на огляді на кріслі. Мушу визнати він був досить болючий і неприємний. Після огляду лікар відправила додому та сказала, якщо до 25 не народжу, то 26 лютого приходити лягати в лікарню. Після цього огляду, буквально за годину з мене витекло трішки крові, що мене звичайно ж дуже налякало. Прдзвонивши лікареві, дізналась що ''то нормальна реакція на огляд. таке може ставатися''. Якщо таке може ставатися, то можна було ж мене попередити. Але ж ні, лікар цього не зробила. 25 лютого я не народила, тому 26 (понеділок) мене поклали у лікарню для щоденного моніторингу. По всіх показниках все було в нормі. Наталя Олександрівна зрідка приходила в палату, аби поцікавитись що і як. Було ще кілька оглядів на кріслі, і всі!! болючі. Не думаю що то так мало бути(( Перебування в лікарні на мене дуже тисло психологічно, важко вже було. А природні перейми так і не починались. В четвер ввечері лікар сказала, що відкриття 4 см і завтра народжуватиму. Зранку ще порадила випити касторки. Отже, зранку, випивши касторки, все було без змін. Тоді лікар дала четвертинку таблетки під язик, не вдаючись дуже в деталі що це за пігулка. Вже зараз я розумію що це стимуляція. Проте, від того лікаряняного тиску я не подумала перепитати для чого і чому вона її мені дає. Далі, за годинки дві, прощупавши мій живіт, лікар сказала що я народжую і пора збиратися в родзал. В 14 я була в родзалі, в 19 народила дитинку. Пробивали води, ставили капельниці, і все без особливих пояснень та запитань. Пуповину запропонували перерізати чоловікові. Дві годинки дитинка була зі мною, контакт шкіра до шкіри дотримали. Після пологів мені наклали шов, навіть не поянсивши внутрішній це чи зовнішній. В палаті я була вже біля 23 в п'ятницю. Наталя Олександрівна навідала мене в палаті у неділю і навіть не оглянула шов. Їй достатньо було усно почути що в мене все ок. Впринципі, на мій шов ніхто і не глянув при виписці. В результаті чого я була змушена робити операцію та переробляти той післяродовий шов за 3.5 міс після пологів (( Я лікареві вдячна за дитину, проте наступну дитинку хотілося б народжувати природньо та фізіологічно. І не в Чигринець Н.О.
чт, 2 серпня 2018 р., 00:00