Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Чаплінська Надія Львівна

Загальний рейтинг 25
Позитивних відгуків 34(74%)
Негативних відгуків 9(20%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Діана
Позитивний відгук
Чудовий лікар, неймовірна жінка '' бджілка'', 09.07.21 мала можливість народжувати у спеціаліста своєї справи. Завжди на зв'язку, завжди відчувала її підтримку, що надто важливо при перших пологах. Свою роботу вона виконує на всі 100000. Залишились лише позитивні спогади. Отримала масу цінних порад) Надія Львівна стала ддя мене другою мамою. Дуже вдячна Богу за те що звів мені шлях саме до цього лікаря. Золоті руки. Дякую ❤️❤️❤️ Якщо другі пологи то лише з Чаплінською Н. Л.
Олена
Негативний відгук
Нікому не раджу. Стимулювала мене усіма можливими способами, хоча процес і так вже йшов, просто не так швидко, як їй хотілося. Дитину витискала. Призначала купу не потрібних ліків до і після пологів. Касторка. І ще багато негативних спогадів маю про акушерське насилля з її боку.А на консультаціях, так, дуже приємна жіночка.
Валерія
Негативний відгук
Не можу рекомендувати цього лікаря. Я тоді нічого не розуміла, що зі мною роблять, але мені виписувати ставити свічки, ставили крапельниці, давали таблетку під язик (як сказали вітаміни), проколюввли міхур.... Я думала так має бути, а це була стимуляція!!!!!! Звісно без розривів не обійшлось((( якщо ви хочете народити природньо, вам варто шукати іншого лікаря!!!
Люба
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікарем Надією Львівною, професіонал своєі справи, на всі моі запитання дає роз'яснення, уважна і доброзичлива. В палаті з дівчатами теж легко, всі завжди допоможуть і порадять, і підтримають. Хороші умови і комфортне та спокійне перебування. Перед тим як лягати переживала, але все дуже добре. Буду рекомендувати цього лікаря.
Ольга
Негативний відгук
Я якщо чесно шокована! Порадили лікаря сказали професіонал своєї справи. Положили мене в палату з запаленням нирок Надія Львівна виписала уколи і багато таблеток сказала все приймати. Я приймала всі ліки ходила на уколи і було покращення по словах лікаря. Положили мене в палату з «неадекватними» дівчатами які позволяли собі говорити скільки цукру мені пити з чаєм і що їсти не говорячи про банальні речі, кожен день проведений в палаті для мене був стресом плакала і неоднарозово просила перевезти мене в іншу палату на що отримувала відповідь «- Пий валеріану і не звертай уваги» за два дні випила пачку валеріани і ЛІКАР який за мене відповідала вважала це нормою... Останньою краплею стало те що одна з «дівчат» обматюкала мене і позволила собі підвищити на мене голос на що інша сказала «Віка не нервуйся через оце» тут мої нерви здали що за не людське ставлення? Чому я повинна це терпіти? І коли я підійшла до Надії Львівної всі мої слова і сльози було проігноровано. Я вирішила що досить з мене я так більше не можу і сказала що їду додому. На що почула «-Не видумуй нікуда не поїдеш». Я взяла всі уколи і зранку мені сказали що аналізи добрі але ще потрібно полежати дня так з два. На питання для чого відповідь була бо я за тебе відповідаю так буде краще. Я збираю свої речі тим часом Надія Львівна пробує повпливати на мене за рахунок моєї мами яка вже не мала сил дивитися на мою депресію, нерви, сльози ... Сказала що я безвідповідальна і коли народжу дитину викину її почала переконувати що в мене погані аналізи і т.д (хоч мені було сказано протилежне) Коли Надія Львівна зрозуміла що мама на моїй стороні почала вимагати зателефонувати чоловікові І знову їй не вдалося. Почала пропонувати окрему палату (яку я так довго просила зі сльозами на очах). В мене вже не було сил сперечатися тому все-таки їй прийшлося мене виписати і я дома. Дякую Богові що це пекло закінчилося Дуже хитра жінка бреше багато старається всіма силами переконувати і робити так як їй підходить. На компроміс не йде взагалі, не прислухається до думки вагітних а робить так як вона сказала, відверто хамить. Хоч я і дома до сих пір не можу морально відійти. Не раджу і десятому скажу не варто ризикувати своїм здоров’ям і здоров’ям своєї малечі лікар безвідповідальний і хитрий.
Ольга
Позитивний відгук
Народжувала 31.10.2017р. Не природньо, було кисерське. Дуже задоволена. Постійно до родів і після приходила питала чи все гаразд. Дуже приємна лікарка.
Тетяна
Негативний відгук
До пологів - чудова, чуйна, спокійна, як мати рідна. В день пологів - залякування без пояснень, стимулювання крапельницею і пігулками. Результат - стрімкі пологи і розриви. Лікар явно не шанує природні пологи.
Ira
Нейтральний відгук
Народжувала в червні 2018 у надії львівни, лікар вона хороша дуже добре відносилася роди пройшли легко! Єдине що дуже неприємно через 2 місяці після пологів в мене почались чиряки один за одним через інфекцію стафілокок
Оксана
Негативний відгук
Дуже незадоволена роботою цієї людини. Стимулювали, бо не могла розродитися, бо перед тим давали препарати,щоб зупинити схватки. Думає тільки про гроші, дуже хитра.
Люба
Негативний відгук
Дуже приємне враження було про лікаря до пологів, але те що було на самих пологах це просто жах. Родила 2018 року в липні, на 39 тижні сказала лягти в лікарню хоча показань для цього не було весь період вагітності протікав добре, але для перестраховки оскільки перші пологи я все-таки погодилась і лягла в лікарню. Для чого кожен день мене направляли на узд я так і не зрозуміла, заставляти ставити свічки для стимуляції і коли я сказала що не буду їх купляти то лікар сама мені їх принесла і переконала що вони дуже потрібні. І вже коли я зрозуміла суть того всього що відбувалось було пізно, до закриття роддому залишалось пару днів тому просто надзвичайно скоро всі породіль стимулювали. Звичайно це все добре скривали але нехай це буде на совісті Надії Львівни коли я неодноразово питалась коли закриття тому що не хочу щоб мене стимулювали в відповідь я чула що ще нічого не відомо. Був плановий огляд мене оглянув лікар і сказала що вже є достатнє відкриття для пологів і щоб мене переводили в родзал. Близько 12 год я вже була в родзалі на родах я захотіла щоб був присутній чоловік і мені дозволили. Це були перші пологи і в момент коли ти розумієш, що ти сьогодні народиш думки в голові не дають тобі розумно мислити. Три години я ще була в родзалі і весь цей час мені не дозволяли присісти казали ходити. Час від часу заходила акушерка і питалась чи нічого не болить на мою думку коли вагітній жінці не дозволяють присісти три години звичайно, що почне боліти спина і тягнути живіт. В кінцевому результаті коли вийшов мій чоловік з родзалу появилась Надія Львівна і акушерка дуже швидко нічого необяснивши почали дивитись яке розкриття в цей момент акушерка поставила крапельницю для стимуляції нічого мені не пояснивши за хвилину я побачила що, мені вже зібрались проколювати води звичайно я цього не дозволила і почала кричати щоб мені цього не робили, але через декілька хвилин коли крапельниця почала діяти і біль почався жахливий я вже не могла себе кнтролювати і в цей момент мені все таки прокололи води. Коли зайшов мій чоловік і почав вияснювати для чого це зробили і чому це без згоди дружини. У відповідь було тільки почуто що так потрібно і так краще, коли я сказала що мені прокололи води з мене просто зробили ненормальну і почали мене переконувати що ніхто нічого не проколював. Через пів години я все-таки народила звичайно з розривами оскільки роди були стрімкі. На скору руку мене почали шити весь цей час забігала акушерка і скоро кликала Надію Львівну бо в інакшому родзалі вже народжує інша жінка. Звичайно якщо б не було закриття роддому можливо по інакшому відбувались пологи. Але нехай вас Бог береже від таких лікарів в яких на думці тільки гроші. І просто не людське ставлення до здоров’я інших людей.