Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Чаплінська Надія Львівна

Загальний рейтинг 26
Позитивних відгуків 35(73%)
Негативних відгуків 9(19%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Лідія
Позитивний відгук
Я ще не народжувала, звернулась до Надії Львівни, як до гінеколога! Це дуже приємна людина, чудовий і кваліфікований лікар, дала мені скільки порад. При розмові було таке враження, що спілкуєшся з мамою чи близькою подругою! Дуже ввічлива людина і переймається дійсно проблемами пацієнтів! Всім рекомендую!
ср, 23 серпня 2023 р., 13:04
Автор: Оля Ніколайчук
Нейтральний відгук
Хто недавно родив у Надії Львівни, напишіть, будь ласка, її номер телефону мені у вайбер (0971165652). Дякую)
пн, 1 листопада 2021 р., 20:50
Автор: Діана
Позитивний відгук
Чудовий лікар, неймовірна жінка '' бджілка'', 09.07.21 мала можливість народжувати у спеціаліста своєї справи. Завжди на зв'язку, завжди відчувала її підтримку, що надто важливо при перших пологах. Свою роботу вона виконує на всі 100000. Залишились лише позитивні спогади. Отримала масу цінних порад) Надія Львівна стала ддя мене другою мамою. Дуже вдячна Богу за те що звів мені шлях саме до цього лікаря. Золоті руки. Дякую ❤️❤️❤️ Якщо другі пологи то лише з Чаплінською Н. Л.
вт, 13 липня 2021 р., 05:14
Автор: Олена
Негативний відгук
Нікому не раджу. Стимулювала мене усіма можливими способами, хоча процес і так вже йшов, просто не так швидко, як їй хотілося. Дитину витискала. Призначала купу не потрібних ліків до і після пологів. Касторка. І ще багато негативних спогадів маю про акушерське насилля з її боку.А на консультаціях, так, дуже приємна жіночка.
вт, 15 грудня 2020 р., 20:45
Автор: Валерія
Негативний відгук
Не можу рекомендувати цього лікаря. Я тоді нічого не розуміла, що зі мною роблять, але мені виписувати ставити свічки, ставили крапельниці, давали таблетку під язик (як сказали вітаміни), проколюввли міхур.... Я думала так має бути, а це була стимуляція!!!!!! Звісно без розривів не обійшлось((( якщо ви хочете народити природньо, вам варто шукати іншого лікаря!!!
чт, 16 липня 2020 р., 00:00
Автор: Люба
Позитивний відгук
Дуже задоволена лікарем Надією Львівною, професіонал своєі справи, на всі моі запитання дає роз'яснення, уважна і доброзичлива. В палаті з дівчатами теж легко, всі завжди допоможуть і порадять, і підтримають. Хороші умови і комфортне та спокійне перебування. Перед тим як лягати переживала, але все дуже добре. Буду рекомендувати цього лікаря.
сб, 15 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
Я якщо чесно шокована! Порадили лікаря сказали професіонал своєї справи. Положили мене в палату з запаленням нирок Надія Львівна виписала уколи і багато таблеток сказала все приймати. Я приймала всі ліки ходила на уколи і було покращення по словах лікаря. Положили мене в палату з «неадекватними» дівчатами які позволяли собі говорити скільки цукру мені пити з чаєм і що їсти не говорячи про банальні речі, кожен день проведений в палаті для мене був стресом плакала і неоднарозово просила перевезти мене в іншу палату на що отримувала відповідь «- Пий валеріану і не звертай уваги» за два дні випила пачку валеріани і ЛІКАР який за мене відповідала вважала це нормою... Останньою краплею стало те що одна з «дівчат» обматюкала мене і позволила собі підвищити на мене голос на що інша сказала «Віка не нервуйся через оце» тут мої нерви здали що за не людське ставлення? Чому я повинна це терпіти? І коли я підійшла до Надії Львівної всі мої слова і сльози було проігноровано. Я вирішила що досить з мене я так більше не можу і сказала що їду додому. На що почула «-Не видумуй нікуда не поїдеш». Я взяла всі уколи і зранку мені сказали що аналізи добрі але ще потрібно полежати дня так з два. На питання для чого відповідь була бо я за тебе відповідаю так буде краще. Я збираю свої речі тим часом Надія Львівна пробує повпливати на мене за рахунок моєї мами яка вже не мала сил дивитися на мою депресію, нерви, сльози ... Сказала що я безвідповідальна і коли народжу дитину викину її почала переконувати що в мене погані аналізи і т.д (хоч мені було сказано протилежне) Коли Надія Львівна зрозуміла що мама на моїй стороні почала вимагати зателефонувати чоловікові І знову їй не вдалося. Почала пропонувати окрему палату (яку я так довго просила зі сльозами на очах). В мене вже не було сил сперечатися тому все-таки їй прийшлося мене виписати і я дома. Дякую Богові що це пекло закінчилося Дуже хитра жінка бреше багато старається всіма силами переконувати і робити так як їй підходить. На компроміс не йде взагалі, не прислухається до думки вагітних а робить так як вона сказала, відверто хамить. Хоч я і дома до сих пір не можу морально відійти. Не раджу і десятому скажу не варто ризикувати своїм здоров’ям і здоров’ям своєї малечі лікар безвідповідальний і хитрий.
пн, 10 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Народжувала 31.10.2017р. Не природньо, було кисерське. Дуже задоволена. Постійно до родів і після приходила питала чи все гаразд. Дуже приємна лікарка.
сб, 12 жовтня 2019 р., 00:00
Автор: Тетяна
Негативний відгук
До пологів - чудова, чуйна, спокійна, як мати рідна. В день пологів - залякування без пояснень, стимулювання крапельницею і пігулками. Результат - стрімкі пологи і розриви. Лікар явно не шанує природні пологи.
пн, 17 червня 2019 р., 00:00
Автор: Ira
Нейтральний відгук
Народжувала в червні 2018 у надії львівни, лікар вона хороша дуже добре відносилася роди пройшли легко! Єдине що дуже неприємно через 2 місяці після пологів в мене почались чиряки один за одним через інфекцію стафілокок
ср, 26 грудня 2018 р., 00:00