Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Бех Світлана Василівна

Загальний рейтинг 20
Позитивних відгуків 28(67%)
Негативних відгуків 8(19%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Альона
Позитивний відгук
Неймовірний лікар!! Я безмежно вдячна Світлані Василівні за її професіоналізму і особисті якості. Дуже чуйний лікар, який завжди на зв’язку. Робила операцію на шийці матки і залишилась дуже задоволеною. Щиро вдячна і рекомендую Світлану Василівну як спеціаліста високого рівня !!!
сб, 10 лютого 2024 р., 21:01
Автор: Наталія.
Позитивний відгук
Світлана Василівна Бех найкраща лікарка, яку я коли небудь знала. Я звернулася до неї, як до кваліфікаційного спеціаліста, мені була проведена гістероскопія і лікування, у попереднього лікаря операція пройшла невдало, і я навіть не уявляла, що можна знайти гарного лікаря. Найдобріша і найприємніша людина, і чарівна жінка.
чт, 23 березня 2023 р., 18:59
Автор: Світлана Мохняк
Позитивний відгук
Від щирого серця хочу подякувати Бех Світлані за доброту, за зусилля і поради, за знання і розуміння, за шалену підтримку протягом моєї вагітності. Ви супер людина і лікар. Дякую, що допомогали всі місяці вагітності, що разом з Присташ Марією, завжди давали сили мені вірити, що все буде гаразд зі мною і малюком. Дякую Богу, що Ви є , і що з Вами мене познайомила Сидорик Надія. Синочку вже 3 місяці, а Ви всі далі знаходити хвилинку ,щоб запитати, як я і малюк. Здоров'я ВАМ і ВАШИМ рідним ,щоб Матір Божа завжди оберігала Вас. Люблю Вас Світланко, Марія , Надійко.
ср, 24 листопада 2021 р., 13:01
Автор: Ірина
Негативний відгук
Яка різниця на скільки вона компетентна, якщо така хамовита! Світ таких ще не бачив! Та що вона собі думає, що лікарів більше нема! Не уявляю хто до неї ходить. Це жах, треба немати зовсім ні виховання, ні елементарної культури, щоб так з людьми поводитись. Лакарів море, і знаючих і розуміючих і порядних. Не рекомендую однозначно.
пн, 15 листопада 2021 р., 18:20
Автор: Оля Кудь
Позитивний відгук
Про Світлану Василівну можу сказати тільки найкраще. Лікар яка переживає за своїх пацієнтів. В мене були перших дві вагітності не вдалі. З третьою вагітністю я лежала на підтримці два рази в Світлани Василівни в мене було і відшарування і вкорочення шийки матки, але Світлана Василівна назначала правильне лікування та також підшивала мені шийку матки, щоб я могла доносити нашу дівчинку. За що я і доносила до 36-37 тиждня і народила здорову дівчинку. Щиро хочу подякувати Богу та лікарю за її працю в моїй нелегкі вагітності.
чт, 5 серпня 2021 р., 19:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
До Світлани Василівни потрапила після того, як тривалий час обстежувалась у відомої у Львові завідуючої жіночої консультаціі, яка недогледіла дисплазію шийки матки. Світлана Василівна професійно підійшла до даної проблеми, зробивши всі необхідні дослідження та кваліфіковано провела хірургічне втручання, після якого весь час цікавилась про мій стан здоров‘я. В Бех Світлани Василівни консультуюсь протягом 4 років, вона завжди професійно, відповідально підходить до своєї роботи, дає хороші рекомендації у лікуванні та призначає потрібні ліки. На сьогоднішній день дякую їй за можливість бути мамою прекрасної донечки! Не зважаючи на деякі негативні відгуки, даного лікаря можу рекомендувати як відданого своїй справі професіонала і чудову людину! А в житті завжди є відсоток людей, яким догодити важко!
сб, 20 лютого 2021 р., 17:02
Автор: Софія
Негативний відгук
Не рекомендую. Записує всіх на купу! + записуєшся приходиш, а вона каже треба було сказати що ви хочете видаляти, я не маю з собою азоту і т.д. Про що ми попередньо узгоджували що наступний прийом буде видалення папілом. Сьогодні середа, каже давайте тоді на понеділок на вншу адресу приходьте. Лікування по вайберу вміє призначити, а для чого я до неї записалась вона вдала вигляд що це я винувата. Дуже неприємна ситуація. + на першому прийомі вона подивилась поверхнево тільки і назначила лікування. Місяць часу тупо впусту трата грошей. Лікування яке призначила після прийому таблеток нічого не змінилось.
ср, 2 грудня 2020 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Лікар професіонал, завжди ясно і чітко відповідає на питання. Лікування було підібране професійно, я задоводена результатом. Як людина - дуже приємна у спілкуванні. Рекомендую!
ср, 24 червня 2020 р., 00:00
Автор: Надія
Негативний відгук
Направили до Бех з Параскеви на стаціонар ( що як виявилось потім не було необхідним). Вона не пояснивши всієї ситуації сказала все сьогодні лягаєте в лікарню, завтра оперуємо. Я була шокована, почала розпитувати в чому така необхідність? Вчасно прийшов один з її колег і сказав що це оперувати абсурдно, і що немаючи дітей не варто цього робити. Тому не можу нічого доброго сказати про цього лікаря! І дійсно оцінює пацієнта, і натякає про обов‘язковий платіж!
чт, 12 березня 2020 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Направила до Світлани Василівни лікарка в якої на обліку з загрозою) зразу положила в палату, чоловіка відправила все оформляти) дуже чуйна і хороша людина і як лікар дуде хороша) рекомендую)
вт, 25 лютого 2020 р., 00:00