Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Бех Світлана Василівна

Загальний рейтинг 18
Позитивних відгуків 25(66%)
Негативних відгуків 7(18%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оля Кудь
Позитивний відгук
Про Світлану Василівну можу сказати тільки найкраще. Лікар яка переживає за своїх пацієнтів. В мене були перших дві вагітності не вдалі. З третьою вагітністю я лежала на підтримці два рази в Світлани Василівни в мене було і відшарування і вкорочення шийки матки, але Світлана Василівна назначала правильне лікування та також підшивала мені шийку матки, щоб я могла доносити нашу дівчинку. За що я і доносила до 36-37 тиждня і народила здорову дівчинку. Щиро хочу подякувати Богу та лікарю за її працю в моїй нелегкі вагітності.
Надія
Позитивний відгук
До Світлани Василівни потрапила після того, як тривалий час обстежувалась у відомої у Львові завідуючої жіночої консультаціі, яка недогледіла дисплазію шийки матки. Світлана Василівна професійно підійшла до даної проблеми, зробивши всі необхідні дослідження та кваліфіковано провела хірургічне втручання, після якого весь час цікавилась про мій стан здоров‘я. В Бех Світлани Василівни консультуюсь протягом 4 років, вона завжди професійно, відповідально підходить до своєї роботи, дає хороші рекомендації у лікуванні та призначає потрібні ліки. На сьогоднішній день дякую їй за можливість бути мамою прекрасної донечки! Не зважаючи на деякі негативні відгуки, даного лікаря можу рекомендувати як відданого своїй справі професіонала і чудову людину! А в житті завжди є відсоток людей, яким догодити важко!
Софія
Негативний відгук
Не рекомендую. Записує всіх на купу! + записуєшся приходиш, а вона каже треба було сказати що ви хочете видаляти, я не маю з собою азоту і т.д. Про що ми попередньо узгоджували що наступний прийом буде видалення папілом. Сьогодні середа, каже давайте тоді на понеділок на вншу адресу приходьте. Лікування по вайберу вміє призначити, а для чого я до неї записалась вона вдала вигляд що це я винувата. Дуже неприємна ситуація. + на першому прийомі вона подивилась поверхнево тільки і назначила лікування. Місяць часу тупо впусту трата грошей. Лікування яке призначила після прийому таблеток нічого не змінилось.
Галина
Позитивний відгук
Лікар професіонал, завжди ясно і чітко відповідає на питання. Лікування було підібране професійно, я задоводена результатом. Як людина - дуже приємна у спілкуванні. Рекомендую!
Надія
Негативний відгук
Направили до Бех з Параскеви на стаціонар ( що як виявилось потім не було необхідним). Вона не пояснивши всієї ситуації сказала все сьогодні лягаєте в лікарню, завтра оперуємо. Я була шокована, почала розпитувати в чому така необхідність? Вчасно прийшов один з її колег і сказав що це оперувати абсурдно, і що немаючи дітей не варто цього робити. Тому не можу нічого доброго сказати про цього лікаря! І дійсно оцінює пацієнта, і натякає про обов‘язковий платіж!
Оля
Позитивний відгук
Направила до Світлани Василівни лікарка в якої на обліку з загрозою) зразу положила в палату, чоловіка відправила все оформляти) дуже чуйна і хороша людина і як лікар дуде хороша) рекомендую)
Люба
Нейтральний відгук
Всім доброго дня. Напишіть будь ласка номер світлани василівни. Мій вайбер 0968897222 дякую.
Соломія
Позитивний відгук
Раніше не зустрічала таких чудових і людяних спеціалістів, як Світлана Василівна! У мене завжди протягом життя були гормональні збої, так вона не лише результативно лікує їх, та ще й допомогла мені позбутись висипань на моїй вічно проблемній шкірі!
Наталя
Позитивний відгук
Я також лікувалась у цього лікаря. Дуже задоволена. Під час обстеження у мене виявили тератому і мій лікар-гінеколог направив до Світлани Василіни на операцію. Після операції приходила на огляд, телефонувала і запитувала як моє здоров'я, навіть у вихідний день приїжджала в лікарню, щоб я не переживала. Світлана Василівна дуже хороша людина. Розумна, уважна, чудовий фахівець своєї справи. Однозначно рекомендую.
Юля
Нейтральний відгук
Робила чистку після завмирання вагітності, ніби все добре, через 3 тижні завагітніла знов. Дійсно оцінює по зовнішньому вигляді, хто матеріально спроможний, до того дуже приємна, щебече.