Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Беген Оксана Степанівна

Загальний рейтинг 2
Позитивних відгуків 22(51%)
Негативних відгуків 20(47%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Анонім!
Негативний відгук
Просто жахлива лікарка! Якщо ви бережете своє життя і життя вашої майбутньої дитини КАТЕГОРИЧНО НЕ ЙДІТЬ ДО ЦІЄЇ НЕДОЛІКАРКИ!!! Не ризикуйте найдорожчим! Адже така як ця особа може дуже сильно вам нашкодити своєю некомпетентністю. Спочатку ніби така добренька, сонечко, котику, зайчик. А потім при пологах включається бидло яке вас зневажає. А те що ця лікарка витискає дитину силою це взагалі жах. Цей метод давно заборонений в цивілізованих країнах. Я вас прошу, на робіть помилки якщо вам дороге життя вашої дитини. Оминайте сю особу стороною. Її місце за гратами. П.С. шановна Мар'яна Пещула, всі ці негативні відгуки від людей які потерпіли від цієї недолугої лікарки. Те що у вас все було добре то це просто повезло.
чт, 31 серпня 2023 р., 12:52
Автор: Marianna
Позитивний відгук
В Оксани Степанівної родила 3дітей-13р-20р-23р,як лікар мені подобається,3вагітності без розривів,все слухалася як вона мені розказувала,як правильно тужитись,за гроші ніколи не сказала скільки її дати,за першу дитину сказала на скільки вона заслуговує ,ми самі їй віддячилися,за другими родами ,ми також самі давали,і за третіми також.
чт, 23 лютого 2023 р., 08:10
Автор: Мар'яна Пещула
Нейтральний відгук
Оксана Степанівна прекрасний лікар!!!скажу більше це лікар від Бога.Сьогодні вона приймала двох моїх донечок були складності але завдяки їй я народила сама.І першого синочка також в неї народжувала.Я не розумію звідки стільки негативу люди!!!які гроші вона вимагає?яке хамство?рекомендую Беген Оксану як професіонала,вона творить чудеса!
пн, 20 лютого 2023 р., 12:45
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Лежала в цієї лікарки в патології! Теж нею не задоволена! Продавала таблетки якби для того, щоб шийка матки підготувалася до пологів, 12 днів ставила, нічого не допомогло + молочниця! Слава Богу пологи почалися після того, як її вже не було на роботі! Мені робили кесарів розтин, тому що падало серцебиття дитини, і мій лікар швидко прооперував. Через декілька днів зустрілись на коридорі, і вона з таким незадоволенням запитала: Чого він тебе кесерив? А я ж кажу серцебиття дитини падало! Тоді вона, а ну ясно! Бо якби була планова операція, то їй би перепали гроші 💸. А лікарю я не платила, бо він не бере)
ср, 25 січня 2023 р., 15:37
Анонімний відгук
Негативний відгук
Всім привіт.хто читає ці відгуки.Підтирмую всіх хто наважився написати ПОГАНИЙ ВІДГУК!!!адже хто написав пережив всі ті ужас коли зустрівся з" Чудо Лікаркою".1 пологи приймала в мене вона і зараз я тільки Богу дЯкую що залишилися з донечкою живими.ніч дурдому і стимуляції окситоцином то було щось і під кінець щей витискала дитинку.від ставлення до лицемірства слів не хватає.зашивала вона мене без обезболення сказала терпи або ставай і йди звідси.на рахунок грошей їй завжди мало сказала що за тяжкі пологи треба доплатити ще.я сказала шо більше не маю,то відповіла пані лікарка що її не хвилює хай чоловік шукає і довезе .але цирки на тому ще не закінчились виписали нас на 3день і думала шо кінець страшному сну.але ні.Через тиждень після пологів в мене темпер. І я пішла в поліклініку в стаціонар( бо тел.від мене не піднімала мадам).а там розійшлись шви.сказали що дзвонять до неї самі і щоб я їхали в пологовий.А там знов чекав мене ужас.сказала що я видумую темпер від грудей а шви розіїйшлись бо не було відповідної гігієні-курва вона ше та бідна і нещасна і ні в чому не винна!!!ооо саме головне 500грн сказала дати за те що приїхали глянути мене.
пт, 4 листопада 2022 р., 11:09
Автор: Ліля Василівська
Позитивний відгук
Народжувала у Оксани Степанівни!!! Просто найкращий лікар Від знайомства була під враженнями що такі приємні лікарі існують За 3 рочки повернусь за ще однією дитинкою Побільше б таких хороших лікарів
ср, 15 грудня 2021 р., 14:18
Автор: Ірина Гето
Негативний відгук
Зовсім не компетентний лікар!! Нікому не раджу йти до неї! Це велике щастя що дитина взагалі залишилась живою, хоч і місяць після народження лежала в реанімації ( Це лікар, яка дуже любить видавлювати дитину, хоч це і заборонено, використовує психологічний тиск, що ти сама собі у всьому винна, а вона "чудовий лікар"! На питання "чому дитина не видає ніяких звуків- вона відповіла, - а ти що хочеш? Як собі родила, так і маєш! І це говорить лікар, який знає що дитина обмотана пуповиною, в неправильному положенні, вже зі слабким серцебиттям, і далі продовжує видавлювати ліктями дитину. Ця лікарка вміє тільки гарно щебетати спочатку, і себе нахвалювати, яка вся красива і підтянута ( хоча сама після ліпосакції) і який розумний її синочок, не те що ми всі. Ця людина просто робить дітей інвалідами і приносить біду в сім'ї. Мене дуже дивує чому вона ще досі працює акушером, їй до пологового будинку навіть за кілометр допускати не можна!!!!!
пн, 5 квітня 2021 р., 10:13
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Так сталось, що треба було їхати народжувати на чергову бригаду в пологовий на Мечнікова через ковід. Цю ніч чергувала Оксана Степанівна, після перших пологів я дуже переживала що буде складно, але Оксана Степанівна чудесно провела пологи, я народила швидко, безболісно, без розривів і з гарним настроєм. Оксана Степанівна все підказувала як робити і результат - задоволення від пологів та здорова дитина. Кожного дня після пологів приходила та оглядала мене, давада поради і розказувала що і для чого призначає. Коментарі щодо грошей - ніяких сум що вона очікує як подяку не було, ми подякували так як мали змогу. Оксана Степанівна знає свою роботу і виконує її на відмінно. В мене лише позитивне враження.
пн, 22 березня 2021 р., 19:44
Автор: Мар'яна П
Позитивний відгук
Зустрілась з Оксаною Степанівною як палатною лікаркою в патології вагітності. Маю виключно позитивні враження за досить довгий період. Так, в неї трохи специфічна манера розмови, але це не набридає. Була дуже уважна до всіх дівчат в палаті, відповідала на дзвінки в будь-який час і день, відповідала на всі мої питання( а я їх мала на кожен припис і рекомендацію). За весь період не бачила і не чула від дівчат про будь-яке вимагання грошей з її сторони. Коли виписувала, просто йшла- не заглядала в кишені і не крутилася в очікуванні. За що я особливо вдячна ОС, так за те, що навіть не пробувала рекомендувати мені пришвидшувати якось пологи, враховуючи, що в мене вже був 41 тиждень і реально допомогла відстояти цю позицію перед оглядом лікарів на чолі професора. Як приймає пологи не знаю, але була в нас дівчина, яка приїхала саме до неї народжувати другу дитину, бо першими пологами дуже задоволена. До слова, вона заходила до нас на 2 день після, другі пологи пройшли також дуже добре. До речі, одного разу при розмові ОС сказала, що хороший лікар той, який завжди враховує свої помилки. Можливо це був натяк на якийсь свій минулий досвід.
нд, 14 березня 2021 р., 19:29
Автор: Олена
Позитивний відгук
У всіх все відбувається по-різному. Першу дівчинку народила у Оксани Степанівни, все пройшло чудово, без швів, розривів і т.д. Вона вела вагітність з 5 тижня. Тому коли постало питання в кого народжувати вдруге, ми, не замислюючись звернулись до нашої Оксани я Степанівни. І не повірите, відносно велику дівчинку я народила сама, лише за 2 години разом з схватками. Вагітність також вела ОС. Тому я, як жінка вдячна їй за те, що пологи для мене - це хороші спогади. І в пологи - це командна робота лікаря і матері. Тут я, обравши ОС, повністю їй довіряла і слухала її в усьому. Дякую вам
сб, 10 жовтня 2020 р., 00:00