Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Жемела Олена Михайлівна

Загальний рейтинг 33
Позитивних відгуків 42(76%)
Негативних відгуків 9(16%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала 3 дні (сідничне передлежання). Спочатку о 4 ранку приїхали в пологовий, дуже вже болючі були перейми, відповідно приїхала Олена Михайлівна. Оглянула, розкриття було мінімальне, поклала в палату. Я там пролежала ще 1.5 доби, це була неділя, передзвонювала питала як я, які інтервали між переймами. Доця вирішила народжуватися в понеділок, вирвали лікаря з державного іспиту. Паралельно народжувала інша жінка, вона метнулась туди, там як пологи на відміну від моїх були нормальні, залишила її на іншого лікаря і була зі мною. При сідничному передлежанні 75% відсотків народжуються задушеними, з тих 25% які живі приблизно третина за звичай має вивих тазобедреного сустава,зі всім звідси витікаючим. Олена Михайлівна, прийняла мою доцю без кесарева абсолютно здоровою. Від неї віяло такою впевненістю, що я заспокоювалася моментально, при тому що схватки тривали 68 годин. Потім ми ще пролежали в пологовому 9 днів, бо через резус конфлікт у малої була сильна жовтуха. Лікар приходила шодня,і зовсім між іншим пролікувала мої проблеми з якими не могла справитися мій гінеколог (в той момент відомий і популярний). Чесно кажучи після знайомства з Оленою Мизайлівною,я змінила свою думку про лікарів, в її випадку це точно пркликання.
ср, 2 листопада 2022 р., 21:05
Автор: Yulia
Негативний відгук
Як спеціаліст Олена Михайлівна хороша, але як людина - трохи неприємна. В приватній клініці відношення до пацієнтів повинно бути інше
сб, 11 вересня 2021 р., 08:51
Автор: Василина
Позитивний відгук
Я в Жемели О. М. народила двоє дітей)))) І нею дуже задоволена. В мене старша дитина була важка, так вона все зробила для того, щоб швидка забрала в реанімацію в охматдит ( хоч вони і не спішили їхати по дитину ). Другу також в неї. Задоволена!!! Хороше ставлення! Відповідальна! І сестра в неї родила. також ЗАДОВОЛЕНА!
пн, 3 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Марта
Нейтральний відгук
Доброго дня. Народжувала в Олени Михайлівни 2017 р, були стрімкі пологи, все протікало дуже швидко,але було введенно окситоцин, перед тим ввечері свічка гінофлор, один надріз, стосовно роботи лікаря то як на мене не конкретні вказівки під час роддів, в результаті я не правильно дихала та тужилась, коли заповільнилось серцебиття, тоді а ж лікар активно попросила мене тужитись. Дитина загалом,і я також в нормі але після обстеження невролога виявили відхилення в вигляді гіпертонусу ніг і навпаки послаблення мязів рук. Я не лікар щоб судити, але висновок двоякий. хоча приїхала через год як я подзвонила і приходила кожного дня в палату.
ср, 25 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Олена
Позитивний відгук
Олена Михайлівна чудова, і, як лікар, і, як людина. Вона допомогла здійснити мою мрію - я народила малюка шляхом природніх пологів, попри те, що маю інсулінозалежний цукровий діабет. ОМ не тільки була зі мною протягом всього періоду пологів (вечір 31.12), а й у будь-який час відповідала на мої запитання, давала рятівні поради у післяпологовий період. Після пологів з Оленою Михайлівною хочеться народжувати ще, і, звісно ж, тільки у неї.
вт, 19 березня 2019 р., 00:00
Автор: Юлия
Негативний відгук
Почитала отзывы и послушала советы знакомых, решила обратится к врачу для знакомства и последующего договора о родах, но мадам Жемела заявила, что для неё в 36 недель договариваться поздно. При том что у меня беременность проходит прекрасно, без каких либо нюансов. Рада что не попала а такому врачу, наверное и во время родов так же надменно себя ведёт.
чт, 14 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Народжувала в 2017 в листопаді з 2 проблемами (нирки і тромбом в вені) родила природньо я і не жалію схватки тривали 4,30 год , лікарка періодично заходила, давала чудові поради , за гроші нічого не казала скільки дали стільки й було , потім заходила ще і давала рекомендації на 2 вагітність, після сказала дзвонити на протязі трьох місяців і розказувати про ситуацію... мені вона сподобалась чудовий лікар.
сб, 29 грудня 2018 р., 00:00
Автор: Наталя
Нейтральний відгук
Доброго дня! Дівчатка напишіть будь ласка хто має номер Жемели Олени Михайлівни, і де вона зараз приймає. Мій номер 0976536201.Дякую
ср, 19 вересня 2018 р., 00:00
Автор: Ліда
Позитивний відгук
Це чудовий лікар і прекрасна людина!!! Вічлива, турботлива,уважна! Професіонал свої справи!!!
вт, 8 травня 2018 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Родила у березні 2018 р в Олени Михайлівни. Враження лише позитивні, задоволенна як ставленням до родів, так і під час них. Лікар - професіонал. Уважна, завжди при потребі порадить. На родах перебувала від початку і до кінця. Завдяки Олені Михайлівні я родила дитинку 4 кг без розривів і ускладнень. Рекомендую як хорошого досвідченого лікаря з великої літери!
пн, 2 квітня 2018 р., 00:00