Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Закалюжна Ольга Антонівна

angellike
Загальний рейтинг 3
Позитивних відгуків 3(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Мар'яна
Позитивний відгук
Закалюжна Ольга Антонівна Дуже хороший лікар. Стояла на обліку в неї двічі, завжди прийме, навіть вкінці робочого дня. Випише лише ті вітаміни, які потрібні в певний час, спокійно пояснить. Коли забагато набирала ваги, завжди наголошувала їсти менше, але корисне, щоб дитина не була завелика, щоб легше було народжувати. Скеровувала на обстеження, рекомендувала де і що краще, лікарів. До електронної черги потрібно було чекати години 3-4 на коридорі, що говорить про компетенцію. Дуже рекомендую!
Мар
Позитивний відгук
Перебувала в неї на обліку з другою вагітністю. Дуже задоволена. Не призначає купи вітамінів і незрлзумілих, непотрібних аналізів, як це було з першою вагітністю в іншої гінеколога. Справді ввічлива і дуже професійна. Рекомендую!
Оля
Позитивний відгук
Дуже розумний лікар. Перебувала у неї на обліку по вагітності у Сихівській поліклініці. Протягом 9-ти місяців проявила себе як турботлива, чуйна, ДОБРА, уважна, ввічлива і можна перечислювати багато інших позитивних рис. Ніяких додаткових непотрібних аналізів не назначає. Вміє підтримати і розрадити у важкі і хвилюючі моменти. На всі запитання професійно відповідає. Це мій лікар на 100% :) РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!