Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Закалюжна Ольга Антонівна

Загальний рейтинг 1
Позитивних відгуків 3(50%)
Негативних відгуків 2(33%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Анонімний відгук
Негативний відгук
Закалюжна,це один суцільний негатив,лицемірка з великою кишенею,до неї хіба з нежиттю йти,Бог їй суддя,за її "лікування",жах,жах,жах!!!!!!!!🤬🤬🤬🤬🤬🤬
ср, 17 січня 2024 р., 20:26
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Якщо бажаєте зберегти здоров'я і хороший настрій, то оминайте десятою дорогою цього лікаря.
сб, 13 січня 2024 р., 00:55
Анонімний відгук
Негативний відгук
Ніколи, нікому не пораджу звертатися до цієї особи. Неприємна людина, незадоволена своєю роботою, постійні скарги на низьку зарплату, відверті схиляння до надання їй хабаря невідомо за що. Кожен прийом - зіпсований настрій.
сб, 13 січня 2024 р., 00:53
Автор: Мар'яна
Позитивний відгук
Закалюжна Ольга Антонівна Дуже хороший лікар. Стояла на обліку в неї двічі, завжди прийме, навіть вкінці робочого дня. Випише лише ті вітаміни, які потрібні в певний час, спокійно пояснить. Коли забагато набирала ваги, завжди наголошувала їсти менше, але корисне, щоб дитина не була завелика, щоб легше було народжувати. Скеровувала на обстеження, рекомендувала де і що краще, лікарів. До електронної черги потрібно було чекати години 3-4 на коридорі, що говорить про компетенцію. Дуже рекомендую!
вт, 17 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Мар
Позитивний відгук
Перебувала в неї на обліку з другою вагітністю. Дуже задоволена. Не призначає купи вітамінів і незрлзумілих, непотрібних аналізів, як це було з першою вагітністю в іншої гінеколога. Справді ввічлива і дуже професійна. Рекомендую!
нд, 24 травня 2020 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Дуже розумний лікар. Перебувала у неї на обліку по вагітності у Сихівській поліклініці. Протягом 9-ти місяців проявила себе як турботлива, чуйна, ДОБРА, уважна, ввічлива і можна перечислювати багато інших позитивних рис. Ніяких додаткових непотрібних аналізів не назначає. Вміє підтримати і розрадити у важкі і хвилюючі моменти. На всі запитання професійно відповідає. Це мій лікар на 100% :) РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!
ср, 15 серпня 2018 р., 00:00