Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Задорецька Галина Миколаївна

warning
Загальний рейтинг -11
Позитивних відгуків 5(23%)
Негативних відгуків 16(73%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марія
Негативний відгук
Жахлива лікарка, стояла в неї на обліці коли була вагітна, нічого про вагітнвсть її не цікавило хіба жалілась на свої болячки, постійно на лікарняному, коли я їй казала що мені крутиться голова то в відповідь почула що їй тоже, компетенції нуль, нащо її там тримають таких давно гнати треба.
сб, 15 червня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Жахлива лікар, хамка, годину півтори приймає одну людину, може помилитись в аналізах бережіть свої нерви та неідіть до неї.
пн, 18 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Наталія
Негативний відгук
Забудькувата, робить призначення на основі старих аналізів, які до всього забуває озвучити, а потім питає чи приймаю, хамовита, самозакоха. Кожен візит як лотерея.
пн, 8 жовтня 2018 р., 00:00
Автор: Оксана
Негативний відгук
Лікарка якій вже потрібно йти на пенцію і дати дорогу молодим! Савдепівські методи в лікуаанні. Стояла в неї на обліку. Жах! На мої скарги не зважала від чого неоднаразово лежала в стаціонарах. Жодної поради та допомоги! Одні розмови хто які має ускладнення пі час вагітності та розказувала як ходила сама вагітна тай взагалі про всі свої проблеми мені на вуха вішала по годині часу. Вагітність просто зіпсована!
вт, 28 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Березовська Христина
Позитивний відгук
Спасибо Галине Николаевне за отношение, компетентность, правдивость и прямолинейность. Я пришла к ней за направлением на глупость..Она же с пеовой минуты позицилнтровала себя не только как врач, но и как член семьи.. Отговорила от самой большой ошибки в жизни. Стала к ней на учет и всю беременность чувствовала себя под крылом хранителя) Галина Николаевна, Вы-мой светлячек!
сб, 15 липня 2017 р., 00:00
Автор: Владислава
Позитивний відгук
Стояла в неї на обліку з 12 тижня вагітності..до цього пішла до супер-пупер лікарки яку всі всі рекомендували сказала що в мене загроза викидня наступне питання вбило "а вам взагалі ця дитина треба?"..вирішила була не була йду до Галини Миколаївни хоча відгуків начиталася не позитивних... з першого ж прийому вона поставилася до мене дуже добре. Так вона строга, вимоглива, інколи буває не в гуморі. Жодного разу навіть не натякала на те щоб я їй заплатила. Дуже любе поговорити "про життя" ... про синів внуків невісток і т.д. В січні народила цілком здорову донечку, лікарку яка приймала пологи теж вона мені порадила, після пологів я їй віддячила.. купила цукерки і хороше вино.. вона довго не хотіла брати. Коли прийшла після пологів на огляд провела в рукавичках і дуже обережно. Загалом якщо з нею поводитися коректно і не хамити і не показувати що знаєш більше ніж вона то цілком з нею можна зжитися. Я задоволена і дуже їй вдячна))
чт, 15 червня 2017 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
Коли я ставала до неї на облік, то не мала надмірних очікувань, але настільки неетичної поведінки від лікаря не чекала. Це нещасна, ображена на своїх клієнтів, дуже неввічлива людина. В повній мірі це відчула в перший день після домашніх пологів, лікар прийшла до мене на огляд, дразу заявила, що дуже хвора, кашляє, обзивала і поводилась зверхньо, ображала мене, моїх дітей і маму, огляд проводити не хотіла, а коли таки провела, то навмисне зробила боляче, ігнорувала прохання вийти геть, розташувалася за столом і вивести її можливо було хіба силою. Ну а про компетентність свідчить огляд живота - знайшовши ніжку дитини, сказала: "Ой,а що це у Вас тут, якийсь новоутвір?". Феєрично забудькувата) як би вона працювала без медсестри, не уявляю. Двічі видала обміну карту, бо забула, що вже один раз видавала. Забувала її заповнювати. Зате в свій журнал вписувала призначення, яких насправді не робила, а потім питала, чи я то все п'ю (дууже багато всього мала би пити,як на нормальну неускладнену вагітність). Намагалася залякувати,погрожувати. Єдиний плюс - стояння на обліку вартувало мені мінімум зусиль - у неї взагалі нема черг, прийом відбувався швидко, бо мені від неї нічого не було потрібно, крім лікарняного і результату аналізів. На жодні інші теми я не підтримувала розмови. Словом, якщо потрібно стати на облік, а часу мало - то сюди ок, тільки не вестися на спроби "поговорити про важке життя". Але "компетентний і тактовний лікар" - це не про неї.
чт, 11 травня 2017 р., 00:00
Автор: Катерина
Негативний відгук
сумно…сумно…сумно.. випадково потрапила на прийом у 2009 р. - вже тоді не зрозуміла підходу до справи, залякувань та розмов цього лікаря «ні про що», якесь суцільне побутове хамтсво та аматорство….яке ж було моє здивування знову побачити цього лікаря у 2016 р.
пн, 27 березня 2017 р., 00:00
Автор: Христина
Негативний відгук
То страшна людина і недолугий спеціаліст. Ставить неправильні діагнози. Атеїстка, постійно згадує комуністичні часи, як то було добре. І як тепер її бідний синок, бідує і не має за шо дитині купити їсти і справити родини, бо комунальні великі. І як вона змучилась від того, що віддає йому всі гроші. Постійно показує на пусту кишеню.
сб, 18 березня 2017 р., 00:00
Автор: Оля
Негативний відгук
Настійливо не рекомендую. 1. Дбає лише про те, щоб всі папірчики були вклеєні правильно. 2. Постійно розказує, шо живе на одну пенсію, а зп сину віддає. 3. Як вона колись добре заробляла. 4. Як її чоловік любив. 5. Про внука Петруся. 6. Запитання по вагітності ігнорує - чекає, поки "віддячать наперед" 7. На аналізи напрявляє до своїх подружок. 8. Мазок брала без рукавиць. 9. Купила внукові ровер). Була у неї після пологів. Як вснунула свої два пальці з розгону - мама нє горюй - в мене після того аж раз було мимовільне сечовипускання під час пчихання. Навіть після родів такого не було.
вт, 7 березня 2017 р., 00:00