Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Людмила
Позитивний відгук
Щиро дякую за чудове ставлення та ведення моєї вагітності прекрасному лікарю - Єфімовій Олені Олександрівні. Завжди на позитиві,усміхнене та привітна,щира, добра,чуйна,турботлива, позитивна, толерантна та просто найкращий фахівець своєї справи. Завдяки Олені Олександрівні вагітність пройшла легко та без ускладнень....щиро дякую вам, ви найкраща❤️❤️❤️
вт, 21 листопада 2023 р., 20:45
Автор: Дончак Катерина
Позитивний відгук
Хочу подякувати прекрасному лікарю Олені Єфімовій за ведення вагітності! Людина своєї справи, чуйна, до всього ставиться з розумінням, досвідчена, ну взагалі супер лікарка. Рекомендую!
вт, 21 листопада 2023 р., 17:44
Автор: Вікторія
Позитивний відгук
Дуже вдячна лікарю Єфімовій Олені Олександрівні за прекрасне ведення вагітності!Завдяки її турботі та професіоналізму період вагітності пройшов легко, без ускладнень та стресу.
сб, 18 листопада 2023 р., 16:08
Автор: Романія
Позитивний відгук
Дякую Олені Олександрівна за чудове ведення вагітності та планові огляди. Лікар чуйна, добра, порядна і відповідальна. Знає свою справу, і дуже багато постійно навчається. Дуже позитивний, толерантний і професійний лікар. Завдяки Олені Олександрівній похід до гінеколога не викликає ніяких негативних емоцій. Дякую, що ви є!
чт, 9 листопада 2023 р., 17:26
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Хочу подякувати чудовому лікарю, акушер - гінекологу Олені Олександрівні Єфімовій за професійне ведення вагітності. Чуйна, турботлива, уважна, усміхнена, професіонал своєї справи. Завжди питала про самопочуття, і не тільки, співпереживаюча. Завжди по ділу і нічого лишнього. Дякую Вам.
вт, 1 серпня 2023 р., 07:23
Автор: Марія Дуда
Позитивний відгук
Велике дякую Єфімовій Олені Олександрівній за ведення вагітності! Народилася чудова здорова дівчинка, і вся заслуга нашій добрій, чуйній лікарці, завжди на зв'язку, завжди допоможе і пррадить. Похід на прийоми до Олени Олександрівни давали спокій на серці. Дякую за все, адже вагітность принесла мені різноманітні ускладнення, з якими ми справилися. Рекомендую лікаря!!!!
пн, 6 лютого 2023 р., 21:25
Автор: Галина
Позитивний відгук
Добра, турботлива Олена Олександрівна Єфімова - лікарка акушер- гінеколог, яка є професіоналом своєї справи. Вела другу мою вагітність. Я ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА! Завжди привітна та доброзичлива. Протягом усієї вагітності завжди все чітко та професійно пояснювала.Рекомендувала не тільки приватних спеціалістів , але й давала можливість проходити процедури безкоштовно у державних закладах.Завжди з обережністю та максимальною уважність ставилася до мене та мого майбутнього маля на всіх термінах вагітності.І як результат, народилася наша маленька здоровенька донечка !!!Дякуємо Вам, Олена Олександрівна Єфімова!
пт, 3 лютого 2023 р., 11:43
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Дуже професійний лікар. Завжди готова вислухати,навіть у свій вихідний день)) Обов'язкова і співпереживаюча💞 Якщо ще не визначилися з лікарем,то дуже раджу Олену Олександрівну💙💛
сб, 3 грудня 2022 р., 17:58
Автор: Соломія
Позитивний відгук
Олена Олександрівна хороший і відповідальний лікар, яка вела мою вагітність. По відгуках вирішила звернутися до неї і задоволена своїм вибором. Привітна і приємна людина. Спокійно до всього ставиться. Завжди на зв'язку, відповідає на всі питання, цікавиться самопочуттям, навіть після пологів. Завжди уважна до пацієнтів. Рекомендую 👍
вт, 29 листопада 2022 р., 14:31
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Олена Олександрівна прекрасний спеціаліст,уважна, привітна і завжди усміхнена! Лікар ставиться відповідально до своїх пацієнтів, завжди на зв‘язку і завжди готова вислухати і заспокоїти! Вагітність доя кожної дінки особливий період і дуже важливо відвідувати гінеколога із задоволенням , покидаючи кабінет з бажанням прийти знову❤️ Ось це і є Олена Олександрівна Єфімова! Дякую за сина🙂
пт, 11 листопада 2022 р., 17:37