Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Єфімова Олена Олександрівна

angellike
Загальний рейтинг 17
Позитивних відгуків 17(100%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Olenka Podanovska
Позитивний відгук
Дуже хороший, компетентний лікар. Я хотіла аби мою вагітність вів хтось, хто не залякуватиме мене. Не призначатиме цілу купу препаратів, вітамінів тощо. Хотіла лікаря, який зможе адекватно і об’єктивно оцінювати. У мене були певні нюанси в перебігу вагітності але Олена Олександрівна завжди спокійно все пояснювала у мене не було жодних стресів з цього приводу, влучно назначала аналізи. Я задоволена і всім рекомендую
Євпраксія Денуце
Позитивний відгук
Лікар-гінеколог Єфімова Олена це не тільки професіонал своєї справи, це також красива і відповідальна жінка. Приємна людина, котра тебе вислухає, дасть правильну пораду по вагітності і котра знає свою справу. Піклується про пацієнта навіть тоді коли вже не стоїш на обліку, запитує про твій стан здоров'я і дає поради після пологів. Дуже задоволена, рекомендую!!!
Ольга Станович
Позитивний відгук
Єфімова Олена Олександрівна дуже відповідальна, уважна і добра людина. Професіонал у своїй справі. Завжди на зв‘язку!) Дякую величезне за підтримку, консультації та здорового синочка!))) Рекомендую!)
Лариса Петренко
Позитивний відгук
В Олени Олександрівни стояла на обліку за другої вагітності, я всім задоволена, лікар професійно консультує як на прийомах так і в онлайн режимі, уважно вислухає та підтримає. При потребі буду звертатися ще.;)
Феодосія Колесник
Позитивний відгук
Дуже вдячна Олені Олександрівні за компетентність у своїй справі... Я 2 рази стояла на обліку(2018, 2020), вагітність протікала дуже добре, відчувалась підтримка, можна було звертатись з різними хвилюючими питаннями, які завжди уважно розглядались... Пологи теж дуже добре пройшли... На данний момент дітки підростають, все ок, з великою вдячністю та теплотою згадую наші зустрічі... Рекомендую!!!♥️♥️♥️
Надія Тлустяк
Позитивний відгук
Дуже хороша лікарка, уважна, чуйна...Хороший спеціаліст.
Катерина
Позитивний відгук
Хороша лікарка! Завжди уважна, розпитує детально про самопочуття, а також про симптоми хвороби, якщо щось не так. При потребі консультувала в телефонному режимі. Готова пояснити що і навіщо. Ретельно підбирає препарати для лікування.
Олена
Позитивний відгук
Олена Олександрівна вела мою першу вагітність. Дуже уважна, педантична. Вислуховувала усі скарги, заспокоювала і підтримувала. Приємна в спілкуванні, без допотопних заборон і "забобонів". Але й без легковажності - напевно, вперше в житті я обстежилася від і до ;)
Аніта
Позитивний відгук
Стояла на обліку у Олени Олександрівни, дуже задоволена! Дуже уважний і хороший лікар. Рекомендую.
Ольга
Позитивний відгук
Кожна жінка знає, як не просто зустріти хорошого лікаря, я хочу висловити свою подяку Олені Єфімовій З першої хвилини я зрозуміла, що перебуваю в надійних руках і добре ставлюся до пацієнтів. Олена Костянтинівна, ви не просто лікар, ви професіонал, психолог і чудова людина !!! Хоча зараз далеко дістатися, але я піду лише до вас. І я продовжую лікувати i ходжу Дякуємо за допомогу, за пораду та професіоналізм.