У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Леся
Позитивний відгук
Олена Олександрівна прекрасний лікар. Завдяки їй моя вагітність пройшла легко. Лікарка завжди була на зв'язку та готова відповісти на усі питання. Відчувалася турбота про мене і малюка.
Olena Tronko
Позитивний відгук
В Олени Олександрівни була на обліку по веденню вагітністі. З призначень лише потрібні аналізи і препарати. Лікар завжди все детально пояснювала, завжди була на зв'язку. Завдяки їй зараз у мене здорова донечка. Дуже чуйний і відповідальний лікар.
Olenka Podanovska
Позитивний відгук
Дуже хороший, компетентний лікар. Я хотіла аби мою вагітність вів хтось, хто не залякуватиме мене. Не призначатиме цілу купу препаратів, вітамінів тощо. Хотіла лікаря, який зможе адекватно і об’єктивно оцінювати. У мене були певні нюанси в перебігу вагітності але Олена Олександрівна завжди спокійно все пояснювала у мене не було жодних стресів з цього приводу, влучно назначала аналізи. Я задоволена і всім рекомендую
Євпраксія Денуце
Позитивний відгук
Лікар-гінеколог Єфімова Олена це не тільки професіонал своєї справи, це також красива і відповідальна жінка. Приємна людина, котра тебе вислухає, дасть правильну пораду по вагітності і котра знає свою справу. Піклується про пацієнта навіть тоді коли вже не стоїш на обліку, запитує про твій стан здоров'я і дає поради після пологів. Дуже задоволена, рекомендую!!!
Ольга Станович
Позитивний відгук
Єфімова Олена Олександрівна дуже відповідальна, уважна і добра людина. Професіонал у своїй справі. Завжди на зв‘язку!) Дякую величезне за підтримку, консультації та здорового синочка!))) Рекомендую!)
Лариса Петренко
Позитивний відгук
В Олени Олександрівни стояла на обліку за другої вагітності, я всім задоволена, лікар професійно консультує як на прийомах так і в онлайн режимі, уважно вислухає та підтримає. При потребі буду звертатися ще.;)
Феодосія Колесник
Позитивний відгук
Дуже вдячна Олені Олександрівні за компетентність у своїй справі... Я 2 рази стояла на обліку(2018, 2020), вагітність протікала дуже добре, відчувалась підтримка, можна було звертатись з різними хвилюючими питаннями, які завжди уважно розглядались... Пологи теж дуже добре пройшли... На данний момент дітки підростають, все ок, з великою вдячністю та теплотою згадую наші зустрічі... Рекомендую!!!♥️♥️♥️
Надія Тлустяк
Позитивний відгук
Дуже хороша лікарка, уважна, чуйна...Хороший спеціаліст.
Катерина
Позитивний відгук
Хороша лікарка! Завжди уважна, розпитує детально про самопочуття, а також про симптоми хвороби, якщо щось не так. При потребі консультувала в телефонному режимі. Готова пояснити що і навіщо. Ретельно підбирає препарати для лікування.
Олена
Позитивний відгук
Олена Олександрівна вела мою першу вагітність. Дуже уважна, педантична. Вислуховувала усі скарги, заспокоювала і підтримувала. Приємна в спілкуванні, без допотопних заборон і "забобонів". Але й без легковажності - напевно, вперше в житті я обстежилася від і до ;)