Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Яремчук Тетяна Петрівна

gone
Загальний рейтинг 9
Позитивних відгуків 12(75%)
Негативних відгуків 3(19%)
Сортування результатів
Автор: Марта
Позитивний відгук
Народжувала у Яремчук у 2019році, пологи були важкі, та з допомогою Тетяни Петрівни я родила здорову дівчинку, природнім шляхом. Хоча усі лікарі ходили і пінились, що пора вже давно кесарити. З плануванням вагітності, та пологами, другої дитинки, однозначно б звернулась до Яремчук, але нажаль її вже немає у живих( Аж страшно думати, що з наступною вагітністю прийдеться шукати якогось іншого лікаря, начитавшись відгуків, то взагалі зникає бажання народжувати ще раз. Дякую Тетяні Петрівні за донечку. Світла пам'ять, такому лікарю - професіоналу своєї справи!
сб, 15 травня 2021 р., 22:29
Автор: Катерина
Позитивний відгук
Чудовий лікар, який не сюсюкається з породіллю. Строго, чітко, швидко. Якщо хочете, щоб все було під контролем і ні про що не турбуватися під час пологів, тоді Вам до Яремчук.
нд, 6 грудня 2020 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Мені допомогла. Призначила розсмоктуючу терапію, так як я мала спайки після операції. Загубила її номер телефону, дівчата скиньте, хто має. Дякую.
ср, 25 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Не раджу звертатися до Яремчук Тетяни Петрівни. По пораді лікаря, в якого стояла на обліку з другою дитиною у 2011 році, мала нещастя до неї звернутися. Одразу поклали на зберігання, тоді це було модно, вагітних масово клали на зберігання у 2011 році, чому? Тому що маєте віддячитись лікарю за "суперлікування". Потреби у цьому не було, як я тепер, з роками, розумію. Друга ситуація: ручні маніпуляції з маткою на великому терміні, запрошення Яремчук практикантів оглянути мене теж, що спричинило мені болі та дискомфорт. Третя причина: Яремчук: " Подивись на себе, ти не влазиш в двері (живіт великий їй здався), мені за пару днів їхати закордон, я тобі колю препарат, до вечора у мене родиш, якщо хочеш, щоб я у тебе прийняла пологи". Це була остання крапля, і я відповіла, що моя дитина народиться природнім шляхом і коли дитинці треба буде, а не до від'їзду Яремчук. Пішла я від неї і переказала свої враження лікарю, в якого стояла на обліку, який мені її рекомендував. Три причини я згадала болісного для мене відношення цієї "лікарки". Не лікар це. Зараз вагітна третьою дитиною, і знайшла цей ресурс з відгуками, і хоча історія 2011 року, але цей маніпулятор Яремчук далі "працює", судячи по відгуках.
нд, 16 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Світлана
Негативний відгук
Не раджу ніколи йти до неї. Порадила сестра, я теж прийшла на огляд. Діагноз: фіброадемома грудей. Сказала, що все можна підлікувати і фіброаденоми зменшаться. Виписали ліки на 6 тис, які не допомогли а викликали кровотечу. Додзвонитися до неї не могла, а в вайбері перестала відповідати. Лише одна відповідь її лікування тут ні до чого. Коли показала призначення іншому гінекологу, вона була в шоці. Отаке лікування:більше шкоди ніж користі. І до речі: за огляд заплатила 200 грн, на що мені відповіли що це мало потрібно платити 300 ато і 400 грн. Не раджу нікому і сама більше до неї ні ногою.
пт, 12 липня 2019 р., 00:00
Автор: Таня
Нейтральний відгук
Мені важко сказати, чи Тетяна Петрівна дійсно кваліфікований лікар, адже, в житті бувають різні ситуації. Можу лише розповісти про свою. До Тетяни Петрівни мені порадила звернутися подруга. Зателефонувала, прийшла на огляд. Після УЗД та аналізів поставила діагноз, пропонувала терміново лягати на операцію. Звісно, я злякалася та перед тим, як прийняти рішення про операцію, звернулася ще до двох лікарів, жоден з яких не підтвердив даний діагноз. Крім того, пропонувала придбати ліки не в аптеці, а особисто в неї. Розчарована, більше до неї звертатися не буду.
чт, 27 червня 2019 р., 00:00
Автор: Віола
Позитивний відгук
Народила з її допомогою двох дітей. Родичі були не легкі. Дуже вдячна їй за допомогу. Якби не вона, не знаю, чи було би все добре. Дай Бог їй здоров'я!
вт, 8 травня 2018 р., 00:00
Автор: Мар
Позитивний відгук
26 вересня 2016 року я родила дівчинку мене кесарила лікар Тетяна Петрівна. Я дуже задоволена. Це лікар з великої букви. Вона профі своєї роботи я їй дуже вдячна за доню. Вона найкраща!
чт, 4 травня 2017 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Народжувала в Тетяни Петрівни у 2010. Про те що вона спеціаліст з великої букви стає зрозуміло з перших хвилин спілкування. На пологах дуже виважена, чітка у своїх діях, з породілею строга, всі свої дії коментує, у мене була не проста ситуація, височезний тиск від 27 тижня і в пологах 180/130, коли всі лікарі казали кесарити, воно спокійно і впевнено говорила« народимо самі». Персонал теж тримає на короткому поводку, всі свої призначення контролює особисто, про після пологовий період можна писати довго. Коли ми тільки їхали в пологовий, вона подзвонила в приймальний і сказала щоб мене ніхто не рухав бо вона вже їде! Вела мене з 13 тижня, дуже рекомнндую!
сб, 22 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Народжувала в неї в жовтні 2014 року, до пологів лежала 4 дні в патології з високим тиском, приходила на огляд по кілька раз на день, контролювала виконання призначень медсестрами,дзвонила до них пізно ввечері, щоб зайшли до мене поміряти тиск. Перейми почались вночі, подзвонила до неї зранку, то одразу приїхала. Пологи пройшли добре. Відповідальна, професійна. Після теж заходила регулярно. Виписувати прийшла спеціально в неділю, бо вже дуже хотіла додому. Поганого нічого не можу сказати, відчувала себе з нею в безпеці. Правда з огляду на ціну за нормальні пологи в 500 доларів, не знаю чи піду до неї народжувати наступного разу.
пт, 20 січня 2017 р., 00:00