Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Винник Ольга Володимирівна

Загальний рейтинг 5
Позитивних відгуків 11(65%)
Негативних відгуків 6(35%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Негативний відгук
Доброго усім дня!!! Якщо цінуєте своє та життя своєї дитини ніколи не звертайтесь до неї. Мала ожливість народжувати у неї, були перші пологи думала, що це останній день мого життя!!! Народившись дитина не подавала ознак життя, кинули як собаку не рятували, завдяки моїм рідним які влаштували величезний скандал почали реанімувати дитину. Дякувати Богу мій синочок вижив. Сама не могла справитись з пологами. Народжуючи другу дитину після пологів я зрозуміла, що Винник не лікар акушер гінеколог, а вбивця. Жінки не народжуються в неї.
пт, 8 вересня 2017 р., 00:00
Автор: Ірина
Негативний відгук
Жахливий лікар. Мало не скалічила мені життя. Навіть не оглянувши в телефонному режимі виписала уколи, і сказала що все нормально, а насправді я була вже за крок від смерті, якби не швидке реагування зовсім іншого лікаря то померла б він зараження крові. Виписуючи навіть не оглянули, по телефону сказала що кровотеча тиждень це нормально. Народжувала сама, а гроші взяла як за кесерове, знаючи, що я нещодавно стала вдовою. Це не лікар-це монстр.
чт, 13 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Таня
Негативний відгук
Не рекомендую цього лікаря !!! Дякувати Богу, що не народжувала в неі, так, як планово закрився роддом в червні. Порадили мені іі моі друзі, коли прийшла на прийом одразу почала оглядати, причому спочатку в рукавичках, а потім...... без них ще й з манікюром... пояснивши це тим що не може щось прощупати(((( Після страшенноі болі почало кровити .. сказала, що це нормально після огляду. Визначила не вірну дату пологів - 5 червня, народжувала 27. Теж не розумію як такий професійний лікар може робити такі помилки?? Дівчатка обирайте лікаря не тільки по відгукам, а по свому відчуттю. Здоровячка вам всім і вашим діткам.
пт, 4 листопада 2016 р., 00:00
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Хороший та професійний лікар. Народжувала у неї двічі. Після виписки при потребі до неї зверталась - ніколи не відмовила, завжди грамотно консультувала.
ср, 19 жовтня 2016 р., 00:00
Автор: Зоряна
Позитивний відгук
Дуже поганий лікар. Їй тільки гроші в голові і пошвидше здизатись. Дась таблетки і роди. Ви ще на кріслі а вона вже гроші з чоловіка здирає. Одним словом НІКОМУ НЕ РАДЖУ.
пн, 10 жовтня 2016 р., 00:00
Автор: Марія
Негативний відгук
Лікар, який любить гроші і не зважає на своїх пацієнтів!!!! Не раджу. Народжувала в 2007 році дитину. Довела до втрати свідомості. Дитина народилася вся синя, 7 днів під ковпаком.... ніхто нічого не пояснював +400$/ 2007 рік!!!!! Щей виписувати не хотіла. Мало їй було. Дякувати Богу, син здоровий. Застерігаю всіх від неї.
ср, 14 вересня 2016 р., 00:00
Автор: Надія
Позитивний відгук
Винник Ольга Володимирівна, прекрасний лікар! Коли перше народжувала дочку свою, я дуже боялася і була розгублена після родів. А др. Винник О.А. ставилася до мене як мама з розуміння і терпіння. А тепер чую що вона вже там на Мечнікові не працює. Маю в Лютому 2017 року, би готіла щоб вона ще раз мене прийняля. Прошу скажіть або прошу порадьте мені. Буду дуже вдячна.
пн, 27 червня 2016 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Як на мене дуже хороший лікар. Професіонал своєї справи. Я в Ольги Володимирівни на роджувала 2 донечки. Все пройшло добре.
пн, 25 січня 2016 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Ольга Володимирівна чудовий лікар, професіонал. Народжувала двох діток в неі, у 2004 та 2009 рр. Двічі ситуація у мене була не ідеальною. Але завдяки професіоналізму і чуйності цієі жінки пологи пройшли добре, дітки здорові, розвиваються прекрасно. Усі дні перебування у лікарні Ольга Володимирівна була дуже уважною до мене та до діток. Чудовий лікар і людина!
нд, 24 січня 2016 р., 00:00
Автор: Елена
Позитивний відгук
Чудовий лікар, народила в неіі донечку, ставиться як мама, ласкава і відповідальна. Шкода що не можна ще за одного лікаря проголосувати та як діток двоє.
нд, 24 січня 2016 р., 00:00