Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Вівчар Інна Юліанівна

Загальний рейтинг 4
Позитивних відгуків 8(62%)
Негативних відгуків 4(31%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Юлія
Позитивний відгук
Чудова лікарка, дуже уважна і не байдужа. Врятувала від недобросовісного лікаря, який призначав купу зайвих аналізів. Все пояснює, заспокоює, підтримує. Таких би лікарів побільше, і було б зовсім не страшно жити. Дуже вдячна пані Інні.
Юля
Негативний відгук
Ця жінка у 2013 році мало не довела мене до викидня. Я приходила із скаргами на біль внизу живота, вона призначала мені аналізи і не здогадалася, що справа у загрозі, не відправила на УЗД... Пощастило, що я почула про Данкова (я не львівська) і пішла до нього. Він на дотик відчув, що сильний тонус і загроза і відправив мене попід руки до Саталкіної, завідувачки ЖК. Вона зразу зі мною на УЗД, а там відшарування.. Вагітність врятували саме завдяки грамотному лікуванню Віти Миколаївни Саталкіної. Вже 6 років донечці.
Наталія
Позитивний відгук
Хороший лікар! Попала до неї випадково, через реєстратуру, дали не по тому округу лікаря. Вона не виганяла, взяла лікувати порушення циклу. Далі пройшла в неї підготовку до вагітності, а коли завагітніла, стала в неї на облік. Вона казала, шо їй дуже шкода, що я не з її переліку адрес. Але не вигнала і не передала нікому іншому. Запропонувала, як благодійний внесок проплатити 130 грн, в касу поліклініки на її ім‘я. Як лікар і людина вона мені подобається. Приємна в спілкуванні, завжди уважна і ніжна в розмові. Рекомедую!
Ірина
Негативний відгук
Якщо ви не в її «територіальній зоні обслуговування» відмовить. Нахабно, зверхньо відмовила взяти на облік. Пояснення «не візьму, бо ви можете сімейного вибирати він заробляє по 15 тис., а я тут 4тис. тому можу і на брати» От така цариця всія гінекології...
Vira
Позитивний відгук
Дуже хороша і чуйна лікарка уважна і професійна.
Ліля
Позитивний відгук
Лікувала в Інни Юліанівни ерозію. Все пройшло добре. І досі на обліку в неї. Хороша і чуйна людина.
Ксенія
Позитивний відгук
Інна Юліанівна професіонал своєї справи. Була в неї на обліку в клініці «мати і дитина». В будь який день і будь який час дня і ночі відповідала на дзвінки і надавала відповідну консультацію. Коли в першому триместрі була загроза порадила хорошого лікара і все обійшлось. Вагітність проходила добре. Всім рекомендую.
Надія
Позитивний відгук
Нормальна лікарка.
Оксана
Негативний відгук
Жах, а не лікар!!! Довела мене до істерики! Вагітність завмерла!!!
Таня
Нейтральний відгук
Цікаво знати думку тих, хто лікувався у Інни Юліанівни чи стояв на обліку. Маю намір йти до неї на консультацію, але не можу знайти відгуки про її роботу. Дякую!